Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quiron.  Medal w sporcie klimatyzowanym

Quiron. Medal w sporcie klimatyzowanym

Couëronnais Johan Roigt jest wicemistrzem Europy w modyfikowanych sportach. Uczestniczył w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Polsce w dniach 18-24 lipca.

Johan Roegt był celebrowany w środku przez swoich zwolenników, członków zespołu Adaptive All-Stars Couërona i supergwiazdę lekkoatletyki.
Johan Roegt był celebrowany w środku przez swoich zwolenników, członków zespołu Adaptive All-Stars Couërona i supergwiazdę lekkoatletyki. | Zdjęcie prasowe oceanu


  • Johan Roigt au centre fêté par ses supporters, membres des Étoiles adaptées et de l’Étoile sportive de Couëron athlétisme. | PHOTO PRESSE OCÉAN

Johann Roigt, 28-letni sportowiec, cukiernik w Sésame Services à La Montagne (zakład specjalistyczny) i kilkuletni członek francuskiej drużyny sportowej, powrócił z Mistrzostw Europy, które odbyły się w dniach 18-24 lipca . W Krakowie (Polska) ze srebrnym medalem w swojej ulubionej dyscyplinie: trójskoku. Powiedział, że jest zachwycony nowym medalem. Pobił swój najlepszy wynik 12,10m.

Pobił swój najlepszy wynik 12,10 m

Johanowi Roegtowi pogratulował powrotu do Couëron jego trener Frédéric Sanchis, trener młodzieżowy wydziału lekkoatletyki w Étoile Sportive Couëronnaise. Po tych międzynarodowych zawodach, w których został szczególnie wyróżniony, Johann Roigt, który weźmie kilka dni wolnego, został powitany na stadionie Hubert-Oillic w kompleksie sportowym René-Gaudina przez członków Étoiles Adaptées i Étoile sports couëronnaise lekkoatletyka, dwa podmioty sportowe, z którymi jest powiązany. Johan Roigt ma nadzieję, że nadal będzie błyszczeć w lekkiej atletyce.

READ  Katar ciężko przygotowuje się na wypadek odejścia Kyliana Mbappe!