Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Galit eliminuje kilku graczy po porażce w ringu!

Galit eliminuje kilku graczy po porażce w ringu!

Nabil Jleit opublikował serię tweetów w tę niedzielę podczas spotkania OM vs AC Milan… Dziennikarz nie był miły dla niektórych graczy!

Olimpiada w Marsylii Przegrał z Milanem na Velodrome w ostatnim meczu rozgrzewkowym. Podczas tego spotkania Nabil Galit opublikował kilka tweetów. Dziennikarz nie szczędził obrony i skierował poważną interwencję na mistrza Kolasinaca.

Lepiej grać z 10 niż grać z Kolasinakiem – Djellit

„Szkoła przeciwko AC Milan. Fajny gol. Naprawdę. (…) W obronie OM to katastrofa. Szczególnie Kolasinac. Giroud jak w paradzie 2:0. (…) OM został pokonany… trzy za nimi , Builders. Straszne. Lepiej grać z 10 niż grać z Kolasinac. Milan może spaść z ławki. Nie było zdjęcia. Bez obrony, bez ataku. Guendouzi jest dopiero w swoim klubie. To był mecz treningowy dla Milanu. Przypomnijmy, spóźnione przygotowanie fizyczne. W porównaniu do OM… Serie A zaczyna się później. UEFA powinna rozważyć hat 5 dla OM w Lidze Mistrzów…” Nabil Jleet – Źródło: Twitter (31.07.22)

Mediolan nie był lepiej przygotowany, ale tylko lepszy! – Śpisz

Igor Theodor był na konferencji prasowej, aby omówić tę porażkę 2:0. Chorwacki trener nie obrał czterech ścieżek, aby wyjaśnić to spotkanie: była różnica poziomów.

Przeczytaj także: OM – Mediolan (0-2): gole, czerwona kartka, Blanco unika trafień…

– Zgadzam się z tobą, mieliśmy oczywiste trudności. Zmierzyliśmy się z dużym zespołem, który zakończył ostatni sezon przed Interem i Juventusem. Jest przepaść między tymi dwoma zespołami, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej byliśmy trochę lepsi. Ale nie byliśmy gotowi stawić czoła tego typu drużynom. Milan był po prostu silniejszy. Nie lepiej przygotowany. To nie jest kwestia przygotowania, to kwestia poziomu, musisz być realistą, jest przepaść między tymi dwoma zespołami. Igor Teodor – Źródło: konferencja prasowa (31.07.22).

READ  Roland Garros: Miedwiediew zajmuje się Kikmanoviciem – raport kasjera

Reakcja Jonathana Klausa

– Mieliśmy bardzo ciepłe powitanie, kibice odpowiadali, gdy byli obecni. Słabo rozpoczęliśmy mecz, szybko byliśmy pod presją i zobaczyliśmy, że to się opłaciło. Nadal graliśmy dobrze w drugiej połowie, ale brakowało nam wydajności. część, tęsknię za tym, co nieuniknione. Koniec przygotowań, wciąż w drodze do pracy. Nie wiedzieliśmy, jak uzyskać pożądany rezultat, ale nie odpuścimy (…) Nie martwię się, to nowy trener, nowy system, wszystko nie jest zrobione w jeden dzień. Staramy się dać z siebie wszystko Nasz wysiłek i będziemy kontynuować w tym kierunku. Mój pierwszy raz na welodromie? To szaleństwo, ale jest to mieszane, ponieważ my przegrywają. Dziękuję fanom, byli wielcy. Od nas zależy, czy będą z nich dumni, a on będzie nas wspierał przez cały sezon. Jonathan Klaus – Źródło: Region mieszany (31.07.22)