Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Wytypuj Prix Kataru na 1 października 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Odzyskaj صورة obraz

Quinté + w sobotę w Paryżu Longchamp z Qatar de la Place des Vosges, Handicap Class I (ref. +14,5 +17,5), ponad 2500m na ​​dużym torze, dla całych koni, krycia i klaczy 3-letnich i starszych. Wysoce elastyczną podłogę ogłosiła firma France Galop. Położenie chodnika na mecie: 17 metrów. Powrót do zdrowia (nasze zdjęcie), 3 lata jakości, rozmiarem dorównuje starszym.

18 Powrót do zdrowia : Normalne źrebię po 3 latach treninguAndre FabreNadal jest całkiem doskonały, zagrany tylko cztery razy. Po raz pierwszy w handicapie zajął trzecie miejsce w Quinté+ 8 września na wysokości 2200 m na dużym torze ParisLongchamp. Wydłużenie dystansu przyniesie mu korzyść. To pierwsza szansa.

4 Olimpia : Wysokiej jakości 5-letnia klacz z jednym zwycięstwem i trzema pierwszymi w pięciu próbach na Quente + Handicaps. Przy wartości 41,5 okazał się na tym poziomie bardzo konkurencyjny. Nie widziano go od 5 czerwca w Chantilly, ale dobrze sobie radzi w świeżości. Ten dobry projektant również zasługuje na duże uznanie.

1 Narkos : W pięciu występach w Quinté+ Handicapped odniosłem zwycięstwo, pierwszy zasięg i trzecie miejsce. W tym roku trzykrotnie stawał na podium na poziomie trybun. Z wartością 43 za jego powrót w handicapie wydaje się, że jest w stanie odegrać bardzo dobrą rolę.

6 złote wezwanie : W tym roku wygrała trzy handicapy z rzędu, z których ostatni był na Quinté+ 20 lipca w Vichy, na ponad 2400 metrów. Następnie wygrał drugą ligę w Clairefontaine Deauville, a następnie zajął szóste miejsce z siedmiu na liście wymienionej 9 września w Saint Cloud. Przy wartości 44 za jego powrót z niepełnosprawności można go uznać za miejsce.

15 Utamaru : 3. miejsce w Quinté+ 5 maja w Lyon-Parilly, 2. 25 czerwca w Compiègne, 2. 31 lipca w Clairefontaine-Deauville i 5. 1 września w ParisLongchamp, ten 4-letni Colt jest niezbędny do tego egzaminu.

7 Rewolucja : 5. miejsce w Quinté+ 31 lipca w Clairefontaine-Deauville, następnie znakomita zwycięzca Quinté+ 1 września na ParisLongchamp, ta 4-letnia klaczka wciąż ma swoje zdanie pomimo kar 4 kg.

READ  Lidl obniża ceny dzięki wspaniałej szklarni dla miłośników roślin!

2 Benzoes : Zwycięzca Quinté+ 3 lipca w Saint-Cloud i 3 dobry w klasie 1 9 września, nadal w Saint-Cloud, ten dobry 5-letni cietrzew jest dobrą perspektywą, przynajmniej na 4 lub 5 miejsce.

10 Czarujący Książę : Udowodniono, że w tego typu przeszkodach nie ma marginesu zwycięstwa, przyjmując 39 wartości. Jednak zakupy robi ok. godz. Choć numeru seryjnego (18) można pozazdrościć, nie należy go lekceważyć dla małego miejsca.

Jeśli nie zaczynasz : 3 słodkie zwycięstwo

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Nicolasa Labora

Regularne kursy
1 Narcos
6 złoty zew
15. Utamaru
na zewnątrz
7 Rewolucja
2 Benzoes
10 czarujący Książę

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
18 – Odzyskiwanie

cios w serce
1 – Narkos

szalony moment
10 – Czarujący Książę

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Złoty kontakt na zamówienie!

Wsparcie Z5 Event, wiodący zakład ZeturfTa przeszkoda może pozwolić ocalałym na kucyka Henry’ego Alexa Pantal Złoty fajny, aby ustanowić rekord od razu po niepowodzeniu na wymienionym poziomie w Saint-Cloud. Wracając do niepełnosprawnych, z Maximem Guyonem w siodle, może zrobić paskudną sztuczkę swoim starszym! Najpierw się temu sprzeciwimy OlimpiaZostał starannie przygotowany przez Jerome’a ​​Reniera do powrotu w terenie, który całkowicie mu odpowiada, i latać wysokoktóry polega na świetnym treningu i jest prawdziwym pływakiem! Będziesz musiał uważnie się przyjrzeć Powrót do zdrowiaprzedłużony przez André Fabre po zajęciu trzeciego miejsca na Z5 Event 8 września tutaj, oraz Utamaru, jest niezastąpiony podczas jego ostatniego występu w ciężkich niepełnosprawnościach dla mieszkańców. Uważaj na słodkie zwycięstwoktóra została zmniejszona o jeden funt przez stylistę dłoni po niezbędnym wyścigu powrotnym w Saint-Cloud, w mój książę z bajkiktóra została przedłużona przez Stefana Wattela i powierzona Stefanowi Baskerowi za sztuczkę wartą 40, w Hayzumwarte 40 na wygodnym torze i dalej Wodne Miasto, który może zapewnić sobie miejsce w 38 najcenniejszych w stawce i wykorzystać swoją dobrą liczbę na stanowiskach startowych. Na koniec zacytujmy Narcoszostał obniżony o kilogram przez trenera ręki w zamian za powrót do osoby niepełnosprawnej i powierzony Christianowi Dimuro, oraz zemstaukarany 4kg po wygranej we wrześniu, tutaj ponad 2250 metrów.

READ  Netflix anuluje Dziedzictwo Jupitera miesiąc po premierze

Wybór ZEturf.fr

numer. koń oszukać
6 złoty zew Joyon M.
4 Olimpia Somilon C.
17 latać wysoko Pani A.
18 Powrót do zdrowia Pusheen A.
15. Utamaru las m.in.
3 słodkie zwycięstwo Benoist J.
10 czarujący Książę Basker S.
8 hazeum Lecovery C.

Prognoza Genybet.fr


Katar Prix de la Place des Vosges został wybrany do obsługi zakładów pay-per-view, w sobotę, 1 października, w ParisLongchamp. Osiemnaście osób w wieku 3 lat i starszych zmierzy się w kategorii handicapowej I klasy na 2500 m torze głównym. „Faber” znajduje się na dole stołu, Rycot (18) Znajduje świetną okazję, aby odblokować listę nagród, a my będziemy mieć swoich faworytów. Zdobywca drugiego miejsca w wielu meczach od momentu powstania, ten oddział Sea The Stars właśnie potwierdził swój stały postęp, zdobywając obiecujące trzecie miejsce za swoje pierwsze kroki w kategorii, która nas tutaj interesuje. Ma jasne pole do poprawy i pomimo obecności starszych, tym razem potrafi przywrócić wszystkim rozsądek. Utamaru (15) Wykazuje też chlubną regularność, dobrze traktując ją na skali wartości. Poprowadzi opozycję z osobą o największej wadze narkotyki (1)powrót do imprezy po świeceniu na wyższym poziomie, Olimpia (4)z dużą świeżością i Powiększenie siana (8), który złożył wielkie obietnice na początku swojej kariery, zanim zmagał się z problemami zdrowotnymi. Ostatni zwycięzca z dużym handicapem, Rebelianci (7) Nadal rywalizuje o miejsca z dodatkowymi ośmioma funtami na plecach. Złoty chłodny (6) W ostatnich tygodniach nadal przekracza progi. bądź ostrożny. Benjamin (2) Ma szansę, ale nie rozpieszcza go ciągnięciem liczb na straganach…


Genybet.fr . wybór

numer. koń oszukać
18 Powrót do zdrowia Pusheen A.
15. Utamaru las m.in.
1 Narcos DEMURO C.
4 Olimpia Somilon C.
8 hazeum Lecovery C.
7 Rewolucja Mojżesz ok.
6 złoty zew Joyon M.
2 Benzoes LEMAITRE
3 słodkie zwycięstwo Benoist J.
17 latać wysoko Pani A.
9 Laos Bachelot T.
5 Pan XOO LEMAIRE CHR. s.
11 MIASTO Piccone T.
10 czarujący Książę Basker S.
12 wysoka wyspa Hardwin H.
13 dobry przypadek Christos A.
16 Chacoviv Mendizabal.
14 twórczy PESLIER Mlle M.
READ  Astrologia: gdzie znaleźć miłość według swojego horoskopu?

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
4 Olimpia Somilon C.
18 Powrót do zdrowia Pusheen A.
15. Utamaru las m.in.
6 złoty zew Joyon M.
2 Benzoes LEMAITRE
1 Narcos DEMURO C.
7 Rewolucja Mojżesz ok.
17 latać wysoko Pani A.
3 słodkie zwycięstwo Benoist J.
10 czarujący Książę Basker S.