Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Spodziewaj się soku PRIX URANIA 1. 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Fuse des Vaux

W ten piątek w pięcioboju Urania w Vincennes stanie szesnaście klaczy przeciwko sobie. Pozostający na dwóch drugich miejscach kibice, VAUX ROCKET (zdjęcie) Pojawia się tam z uzasadnionymi roszczeniami. To będzie nasza preferencja.

12 lisich pocisków : Pięć z ośmiu sukcesów z jego listy zostało osiągniętych w Vincennes. Odniósł także trzy zwycięstwa na proponowanym torze. W najlepszym razie i przy ogromnej prędkości końcowej nie powinno być dalekie od prawdy.

16 kurdyjska bogini : Po dość dyskretnym początku roku, po raz kolejny wyrobiła sobie sławę, kiedy ostatnio, 15 czerwca w Angers, zajęła trzecie miejsce, dominując dziś trzech konkurentów. Dobra pozycja w limicie zysku, powinna być logicznie powtarzana.

13 Mikstura Sassi : Chociaż od zeszłego lata nie wyszła poza środek sceny, kilka tygodni temu wyraźnie pokazała godną pochwały konsekwencję. Obowiązuje na Grande Piste de Vincennes, zasługuje na uznanie.

11-gwiazdkowa strzałka : Podobnie jak poprzednia nazwa, nadal szukasz swojego pierwszego zwycięstwa w tym roku. Jednak nabiera tempa. Poprawiła również swój czas osobisty, w Vincennes, na krótszym kursie. rezerwujemy.

2 FA DE MY : Może się pochwalić, że od początku roku odniosła pięć sukcesów. Czwarte miejsce na ostatniej piątej lokacie na Laval może dać trudny czas wyżej wymienionym zawodnikom, zwłaszcza że nie będzie się zużywało na poprzednich trasach, w przeciwieństwie do poprzednich.

8 Cenny Ajina : Regularnie ma 26 podium, w tym jedenaście trafień, w 48 publicznych występach. Jeśli w ostatnich miesiącach biegała głównie na prawej linie, jej ostatni bieg na lewej linie zakończył się sukcesem. Co więcej, został powierzony Aleksandrowi Abrevardowi i nie można go zaniedbać.

10 Flora Wenecja : Prawdą jest, że regularność nie jest jedną z jej najważniejszych cech. Odniosłam jednak ładne zwycięstwo na przedostatnim wyjeździe w maju w Vichy. Już zwycięzca Grande Piste de Vincennes, musisz walczyć o miejsca.

READ  Adwokat powoda omawia akt oskarżenia Ari Abitana

14 Moja ulubiona miłość : Przede wszystkim nie powinna dosłownie jechać na ostatnią wycieczkę w Croisé-Laroche, ponieważ była w tylnym wyścigu i jeździła na szynach. Tym razem będziesz boso. Coś, co zainteresuje tutaj miłośników dobrych nieznajomych.

Dla osób, które nie biegają: 7 Villette del Green

Graj 12 – Rakieta Lisa W grze Proste włączone PMU.fr

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
12 Foo rakieta
16 kurdyjska bogini
Regularne kursy
13 Księżna Sassi
11 GWIAZDKA STRZAŁKA
2 FA DE MY
na zewnątrz
8 Cenna Egina
10 Flora Venezi
14 mój ulubiony kochanek

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
12 – Rakieta Lisa

cios w serce
16 – Kurdyjska Bogini

szalony moment
2 – FA DE MY

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
12 Foo rakieta Legros
13 Księżna Sassi Tom i.
11 GWIAZDKA STRZAŁKA Gilormini J.
2 FA DE MY Pratt ok.
16 kurdyjska bogini Ravvin E.
8 Cenna Egina Skrót A.
10 Flora Venezi Kuny C.
14 mój ulubiony kochanek Dereux R.
7 Dale zielona dziewczyna HESLOUIN CH.
9 Fiona de Cuquerie Lamy A.