Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – SIGN PRIX DE LA PORTE MONTMARTRE 23 lipca 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Formularz .obraz

Quinté + w sobotę w Enghien z Prix de la Porte Montmartre, europejskim wyścigiem uprzęży klasy D, ponad 2150 m od automatycznego startu, dla dzieci w wieku 7-10 lat, w tym tych, które nie wygrały 225 000 €. na maj (Nasze zdjęcie), w dobrej formie, powinno znów odgrywać wiodącą rolę.

3 na maj Trzykrotnie wygrywał, w Vichy, Cavaillon i Vincennes, w ostatnich czterech rundach, ten mieszkaniec Ludovic Peltier Nigdy nie był silniejszy. To wciąż dla niego dobre zobowiązanie w tym wydarzeniu, które łączy zaledwie 7-10 lat. Tworzy dobry podkład.

6 modny dotyk : Ta 7-letnia klacz jest bezbłędna od początku roku, wygrywając w szczególności cztery razy. Jej kształt jest pewny, a opozycja w strunach. Wykluczając wszelki wypadek, nadal powinieneś ścigać się o miejsce na podium.

11 Królewski Sadiq : Trenowany przez Jean-Michela Baziera, ten siedmiolatek nie jest najbardziej regularny, ale na tym poziomie utrzymuje dobre zasoby, o czym świadczy trzecie miejsce 7 lipca w Vichy, oddalonym o milę. Teoretycznie zasługuje na taki wyścig. Uważaj na niego, jeśli ma dobry dzień.

4 piękna perłowa miłość : klaczEmmanuel Farren Lepiej niż w ostatnich dwóch wyścigach. Sędziując za drugie miejsce 17 czerwca w Vincennes, w D powyżej 2100 m na dużym torze, zasługuje na uznanie w takim stopniu.

7 Evita Madryt : 6 miejsce w Quinté+ 6 maja na torze D o długości ponad 2100 m, a następnie 5 miejsce w innym wyścigu D 24 czerwca na torze o długości ponad 2700 m, ten mieszkaniec Stephane Meunier Nie ma marginesu, ale mimo wszystko można je uznać za miejsce.

2 eroliny : Poważna i dobra w wykończeniu, ma dobre wyniki na tym poziomie konkurencji. Podążaj za wyścigiem oczekiwania, jest w stanie dobrze skończyć i zająć miejsce w takiej okolicy.

10 połączeń : pozostaje całą serią bardzo poprawnych wersji w tej kategorii. Wygrał ten kurs wiosną 2021 roku. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu tokowi wyścigowemu może uzyskać dobrą personalizację.

READ  Ukraińscy uchodźcy: Nowa Fundlandia i Labrador otwierają biuro w Polsce

14 DODATKOWE Z CHATELET : Robi prawie wszystkie zakupy. Tor wyścigowy Enghien potwierdzony, potwierdzony w tej klasie i zmotywowany David ThomasTo dobry cios szaleństwa.

Jeśli nie zacznij : 13 Esmondo

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Nicolasa Labora

Regularne kursy
11 lojalna własność
4 piękna perłowa miłość
7 Evita Madryt
na zewnątrz
2 Erolina
10 Zabroniony
14 Dodatek z CHATELET

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
3 – uformowany

cios w serce
4 – Piękna perła miłości

szalony moment
14 – DODATKOWE Z CHATELET

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Odrobina mody już w drodze!

Zwycięzca trzech z ostatnich pięciu rund, dotyk mody Przechodzi okres dobrej koniunktury i na początku tego wydarzenia ZE5 odkrywa nowe pozytywne wejście na temat swojego rozpędu. Łącząc szybkość i przyczepność, będzie ewoluować w profilu, który idealnie do niej pasuje, a wyposażona w idealną sylwetkę, nie ma nic przeciwko niej przed strzałem. Jednak znajdziesz kogoś, z kim możesz porozmawiać uformowany, również w doskonałym stanie, który właśnie zrobił dobre wrażenie na Vichy Mille. Nie potrzebuje nikogo na kursie, może zrobić nowy numer. Często zauważają to dobre przełączniki, Erolina Skorzystaj z dogodnej lokalizacji za pojazdem i miej środki do odgrywania ról przywódczych pod koniec dobrej podróży. wierni królewscy Nadal jest drobiazgowy, ale w ostatnich tygodniach pokazał, że po długiej przerwie jest na dobrej drodze i będzie musiał po prostu zachować mądrość, aby ubiegać się o dobrą ocenę. Bardzo wygodne przy tego rodzaju profilu, Dodatkowe z Chatelet Wielokrotnie udowadniał, że zasługuje na tego rodzaju zastrzyk i rozwinął się w pełni w swojej klasiebłyskawica złotaktóry nadal występuje w dwóch zakapturzonych programach na południu Francji i uwielbia tego rodzaju mini-wygląd. piękna perła miłości Mając duże teoretyczne szanse na obronę, w zeszłym miesiącu została oceniona za trzecie miejsce w Vincennes, gdzie podpisała dobre 1’10” 5 cięcia. Ewa Madric Po prostu robi dobrą minę za naszym faworytem i lubi krótkie biegi.

READ  Candice (Koh-Lanta) jest poważnie ranna, ujawnia szokujące zdjęcia z ewakuacji

Wybór ZEturf.fr

numer. koń kierowca
6 dotyk mody LAGADEUC F.
3 na maj Abrivard M.
2 Erolina Kuny C.
11 lojalna własność Bazir n.
14 Dodatek z CHATELET Tom i.
1 EKLAR ZŁOTY j.
4 piękna perłowa miłość Ravvin E.
7 Evita Madryt otwarte F.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do konsultacji Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
6 dotyk mody LAGADEUC F.
3 na maj Abrivard M.
4 piękna perłowa miłość Ravvin E.
11 lojalna własność Bazir n.
14 Dodatek z CHATELET Tom i.
2 Erolina Kuny C.
1 EKLAR ZŁOTY j.
7 Evita Madryt otwarte F.
9 bracia inspektorzy Gilormini J.
5 dąb córka Navard F.