Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ricky Martin oskarżył swojego siostrzeńca o kazirodztwo: nieoczekiwany obrót sprawy

Rozwój, którego nikt się nie spodziewał: podczas gdy jego wujek oskarżył piosenkarza Ricky MartinKazirodztwo Młody Dennis Yadiel Sanchez w końcu wycofał skargę Na kilka godzin przed rozprawą miała się im przeciwstawić. Zapewnił sędziego, że to odwrócenie sytuacji nastąpiło bez nacisku ze strony przeciwnika, ponownie rozważył swoje początkowe oskarżenia i uwolnił śpiewaka od wszelkich oskarżeń.

Kilka dni temu złożył skargę w szczególności na przemoc domową i napaść na tle seksualnym, wyjaśniając, że byli w związku od ponad siedmiu miesięcy, ale piosenkarz bardzo cierpiał z powodu ich rozstania i nękał go. Został również oskarżony o nadużywanie narkotyków i duże dawki alkoholu.

Sytuacja, która w rzeczywistości byłaby całkowicie niewłaściwa, ponieważ młody człowiek był znany policji z nękania jednego ze swoich kolegów, który zażądał przeciwko niemu nakazu sądowego, ponieważ regularnie groził jej śmiercią. mężczyzna zirytowanyproblemy psychiczneTak więc, jak piosenkarz został od razu zniewolony przez swojego adwokata:Oczywiście Ricky Martin nigdy – i nigdy nie będzie – angażował się w żadną seksualną lub romantyczną relację ze swoim siostrzeńcem.Wyjaśnij to.Ten pomysł jest nie tylko błędny, ale i obrzydliwy. Wszyscy mamy nadzieję, że ten facet otrzyma pomoc, której pilnie potrzebuje. Ale przede wszystkim nie możemy czekać, aż ta przerażająca sprawa zostanie wyjaśniona, gdy sędzia zbada fakty.„Wreszcie, od tego czasu żaden sędzia nie będzie musiał zajmować się tą sprawą Okres próbny anulowany.

Przypominamy, że Ricky Martin, który pojawił się w 2010 roku, od kilku lat jest żonaty z długoletnim kumplem Jwanem Josefem. Mieli dwoje dzieci, małą Lucię w wieku 3 i pół i uroczą Rinne, która urodziła się niecały rok później, w 2019 roku. Matka zastępcza.