Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie kupić tort zwycięzców we współpracy z Pierre Hermé?

Czy Twoim celem na lato jest poszukiwanie „letniego ciała”? Trudno nie podróżować w biegu m 6 W ten czwartek wieczorem. Kanał nadaje ostatni program Najlepszy cukiernik: profesjonaliści, sprzeciw Virgilii i Juliana wobec Jeremy’ego i Baptiste’a. Wyłącznie męska para zdobyła głosy degustatorów i jury przed 1,29 miliona widzów, czyli 9% udziału w rynku według danych Mediatry cytowanych przez Czysta media.

Oprócz uroczego kubka, dwóch kucharzy, którzy trenują w szkole Valrhona, zdobyło szansę na upieczenie ciasta we współpracy z Pierre HermeJeden z sędziów w tym sezonie. „Natychmiast zgodziliśmy się na wybór ciasta. Pracując w Valrhonie, chcieliśmy innego wyzwania niż czekolada, więc nasz wybór padł na owocową mieszankę” – wyjaśnia duet w komunikacie prasowym.

Trzy różne ciasta według życzenia

konsekwencje ? Dwaj zwycięzcy na nowo zinterpretowali symboliczny deser od Maison Pierre Hermé, a Miraflores. Wewnątrz chrupiącemu kruchemu ciastu i dżemowi z mango towarzyszą duże kawałki owoców oraz dżem truskawkowy, a wszystko to zwieńczone ganache z ubitej różowej papryki.

Ta kreacja dostępna jest w trzech formach: Pierwsza cukierek Od sześciu do ośmiu osób za 79 euro i pojedyncze ciasto W cenie 10 euro, dostępny we wszystkich sklepach Pierre Herme – w Paryżu, Strasburgu, Nicei… – od piątku 22 lipca do 23 sierpnia. Wreszcie kopia beduin »Dla 6 osób za 60 € tylko za dostawę.

READ  Scarlett Johansson atakuje Disneya za wydanie „Czarnej Wdowy”