Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Sign Gallup Breeders Association Award (PRIX DU CHAMP DURAND) 4 sierpnia 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie: Przybycie Purple Bling of Quinté + Pmu Prix le Roi Soleil 2022 w Chantilly

Quinté + czwartek w Deauville na Prix de la Fédération des Eleveurs du Galop – Prix du Champ Durand, pierwsza impreza split retardation (podłoże jest określane jako miękkie do dobrego. Wszy 0 m. fioletowy bling (Nasze zdjęcie), najnowszy zwycięzca Quinté+, może to zrobić ponownie w czwartek.

4 bling fioletowy : Po wczesnej karierze w Wielkiej Brytanii wykazała się bardzo dobrymi zasobami na naszej ziemi, wygrywając w 2,5-długości Quinté+ 12 lipca na 1200 m na prostej Chantilly. Pomimo kary 9 funtów nadal budzi zaufanie.

3 przed świtem : Na początku swojej kariery ścigała się również w Anglii. 2 lipca w Chantilly w wyścigu w warunkach klasy 2 na dystansie 1200 metrów od Chantilly zajęła dobre drugie miejsce. Z wartością 40, jak na swój pierwszy handicap we Francji, wygląda bardzo konkurencyjnie.

6 żółte curry : Swoje pierwsze zwycięstwo wygrała w październiku 2021 roku, dobrze sobie radzi na drugim zjeździe w tym roku i jest czwarta w tyle. przed świtem 2 lipca w Chantilly. Na wysokości wygląda na ogromny.

8 Jose Józefina : Wygasł bez miejsca w Quinté + odniesienie z dnia 12 lipca. Ale podczas swojej poprzedniej podróży, w Chantilly, zajęła trzecie miejsce, umieszczając się wśród przed snem A żółte curry. Jeśli zapewnia najlepszą wartość, może być mile zaskoczony.

16 slajdów BABA : Drugie miejsce w Quinté+ 12 lipca, udowodniono, że na prostych polach możemy liczyć na handicapy tego poziomu. To dobra teoria prawdopodobieństwa.

2 Dwór Królewski : Zwycięzca Quinté+ 12 maja w ParisLongchamp, drugi 9 czerwca, nadal w ParisLongchamp, a następnie trzeci w głównym wyścigu 12 lipca na prostej Chantilly. Regularny, ma sens godny uznania.

5 Bezczelny Łobuz : 6. miejsce w Quinté+ 9 czerwca na ParisLongchamp i dobrze 6 12 lipca na prostej Chantilly, to bardzo dziwne.

13 Sen miłości : Podczas swojej drugiej wizyty w tym roku wygrał swoją pierwszą 8 lipca w Dieppe na 1100 m z rzędu. Wciąż zbyt doskonały, to dobry 35,5 szalony hit na jej pierwszy handicap.

READ  Citroën C3, idealna broń do Rajdu 2

Jeśli nie zaczynasz : 1 super wujek

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Nicolasa Labora

Baza
4 fioletowy bling
3 przed świtem
Regularne kursy
6 żółte curry
8 Józefina
16 Tata Sim
na zewnątrz
2 Dwór Królewski
5 sassi łobuz
13 kocham sen

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
4 – Błyszczący Fioletowy

cios w serce
6 – żółte curry

szalony moment
13 – Sen o miłości

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do konsultacji Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
4 fioletowy bling Mojżesz ok.
2 Dwór Królewski Joyon M.
3 przed świtem Barzalona m.
1 super wujek Somilon C.
13 kocham sen Bachelot T.
7 królowa prędkości Hardwin H.
6 żółte curry Tomasza Rona.
16 Tata Sim LEMAITRE
5 sassi łobuz panna Santiago zm.
12 WINNAN Wózek T.