Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Przewidywanie nagrody CHARLES GASTAUD 31 stycznia 2023 r.

Quinté PMU – Przewidywanie nagrody CHARLES GASTAUD 31 stycznia 2023 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Fotka Dantego

Zwycięzca quinté Cagnois zeszłej zimy, DANTES (zdjęcie) Odnajduje tor wyścigowy na Lazurowym Wybrzeżu pod silnym pretekstem. Będzie miał przewagę w wyścigu Prix Charles Gastaud, który odbędzie się we wtorek w Cagnes-sur-Mer.

1 Dantes : To jest mieszkaniec Krzysztof Verland Odniósł już sześć sukcesów w 21 wyścigach, w tym w piątym wyścigu zeszłej zimy na PSF Cagnoise. Tutaj, na powrót na trawnik, nie zaskoczyłby wszystkich aprobatą.

8 tys. placówek : Nie musi już sprawdzać się w takim towarzystwie, odnosząc jedno zwycięstwo i siedem miejsc w dwudziestu trzech kolejnych wyścigach. Drugi w tym wyścigu, dwa lata temu, w 2021 roku, w tym roku będzie starał się wypaść równie dobrze, a nawet lepiej.

15 musi mieć : Podobnie jak w poprzednim wyścigu, brał udział w tym wyścigu w 2021 roku i zajął tam trzecie miejsce, zanim w zeszłym roku zajął dziesiąte miejsce. Pozostając na dwóch podium, w Vivaux, znalazł murawę Cagnes z ambicjami.

5 Taniec Divy : Ta klacz zajęła trzecie miejsce w tym wyścigu w zeszłym roku, z kursem ponad 70/1. Ponadto nadal z powodzeniem upośledził Lyon 10 listopada na trudnym terenie. Choć od tamtej pory nie widziano go, zasługuje na uznanie.

7 Sir Sparkalota : Wykorzystanie pełnego potencjału tego wyścigu. Zobacz jego zwycięstwo, odniesione w handicapie, 19 stycznia nad PSF w Cagnes-sur-Mer. Mimo że jest o sześć funtów wyższy na wadze, nadal ma dobrą rolę do odegrania.

4 Norweg kisa: To nikt inny jak posiadacz tytułu. Wtedy było to 38 wartości, co pokazuje dzisiaj. Pomimo swojego numeru na zewnątrz w boksach startowych, 15, ma środki, aby dać dobrą odpowiedź na poprzednie nazwiska.

11 tajemnica : W spornych trzech piątych, ten 5-latek spadł o dwa miejsca na drugim miejscu i jedno na piątym miejscu. Po lukratywnym wyścigu powrotnym, na początku miesiąca, na PSF w La Soie, zadebiutował na murawie Cagnois z argumentami do wytoczenia. Potencjalny awanturnik.

READ  Frederick (żonaty od pierwszego wejrzenia) w związku z Cindy? przerywa ciszę

16 szalików : skończyła lepiej niż wynikało to z jej ostatniego ogólnego rankingu na początku miesiąca w PSF w Deauville. Sekunda spaceru tylko proponowanym kursem, zeszłej zimy i dobrze położonym na dnie potoku, zainteresuje miłośników dobrych nieznajomych.

W przypadku braku biegacza: 6 poza czasem


Wybrany przez Stefana Davy’ego

baza
1 Dianty
8 Dziura
Regularne kursy
15 musiałem
5 Tancerz Divy
7 Panie Sparkalcie
na zewnątrz
4 Panie Norweg
11 tajemnica
16 szalik

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
1 – strajki

cios w serce
8 – tysiące portów

chwila szaleństwa
15 – Muszę mieć

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


Tysiące sabordów jest w drodze!

zbliżamy się Wydarzenie Ze5 we wtorek W Cagnes wielki „klasyczny” handicap dla starzejących się koni w rywalizacji na 1500 metrach toru trawiastego, który Fabrice Vermeulen, w wizji z początku spotkania, wydaje się mieć dużą część rozwiązania.
Tak właściwie, Tysiące iluminatorów Długo nieobecny, szybko wrócił do sukcesu pod koniec roku w Tuluzie i powinien być w stanie kontynuować swoją passę z pomocą wzmocnionego Maxime Guyona i będzie naszym ulubieńcem podczas treningów. Sen o mirażuWrócił do przyzwoitej wagi, wrócił do okienka po raz ostatni na piasku, a ponieważ jest lepszy na trawie, możemy spodziewać się, że zagra bardzo kluczową rolę, co jest bardzo przyjemnym hazardem w naszych oczach.
bardzo wygodne w Cagnes, Dantes Znajduje dobre warunki do wyróżnienia się po dobrym zwrocie roszczenia i może pełnić rolę sędziego, towarzystwa Panie Sparkalcieprawdopodobnie potwierdzi swój niedawny sukces na drodze, na której nam zależy, nawet przy przybieraniu na wadze, ielektroskop, Na wysokości i wygodniej na trawniku. niespodziewany Dobrze znany na tym poziomie i nie zostanie przeoczony w miejscach więcej niż pan norweski Obrońca tytułu, który rok temu odzyskał swoją wartość i którego trzeba się wystrzegać. nawet jeśli wyjdzie, musiałem Nie powiedział klubom ostatniego słowa w ich obecnym kształcie.

READ  Gwiazdy „Harry'ego Pottera” składają mu hołd

Wybierz ZEturf.fr

numer. koń oszukać
8 Dziura Guyon m.
9 sen o mirażu LEMAITRE a.
1 Dianty Lecovery C.
7 Panie Sparkalcie Mendizabal.
10 Elektroskop SEGUY V.
13 niespodziewany Cropelt E.
4 Panie Norweg Bushin A.
15 musiałem Hardwin h.

Prognoza to Genybet.fr


Powrót na tor wyścigowy w Cagnes po przedłużonym weekendzie na Prix d’Amérique w Vincennes. To Quinté + (top 5 na genybet.fr) zarezerwowane dla starszych koni na torze o powierzchni 1500 m, który jest oferowany rozsądnym graczom i na początku znajdujemy obrońcę tytułu: Norweski Sir (4). Dosiadany przez Cédrica Boutin, jest wyceniany na 38, tak jak 12 miesięcy temu, kiedy wygrał Prix Charles Gastaud. Ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i jeden zasięg na tym kursie i wygląda na to, że może walczyć o zwycięstwo. Byłoby to preferowane Taryda (3). I zgodnie z bratem Cedrica, Mathieu Bottinem, miała wspaniały 2022 rok i spróbuje to potwierdzić, nawet jeśli weźmie to teraz człowiek z najwyższej ręki. W dobrej kondycji, dobrze sklasyfikowana w boksach z numerem 2 i remisująca ze Stéphane Pasquier, powinna po dobrym wyścigu objąć prowadzenie.
powinienem był (15) Nie musisz już go przesyłać. Właśnie pokazał swoją formę i wygląda bardzo konkurencyjnie na 32,5, co jest wartością, ponieważ ma 1 zwycięstwo i 4 drugie miejsce w 7 próbach. miejsce na końcu. Pan Sparkle (7) Właśnie wygrała Palms na 1600-metrowym piaszczystym polu dla Cagnes i potrafi walczyć na murawie. Pozornie dobrze czując się z australijskimi migotami, dzięki temu fortelowi odniósł jedno zwycięstwo i jeden zasięg w dwóch próbach. Uważaj. Alf Sabur (8) Reprezentujący duet Guyon/Vermeulen, właśnie wygrał w wielkim stylu w Tuluzie i może z radością awansować w kategorii. Dantès (1) Musi być uspokojony, ale ma środki, by odgrywać wiodącą rolę w dobry dzień i nie ufać… poza czasem (6) Jest nowicjuszem Jean-Pierre’a Gauvina, który pokazał środki, może zaskoczyć swoim powrotem do dużego handicapu, zwłaszcza że gra teraz interesującą wartość, to zabawna gra w tym dużym handicapie. Król Rob (2) Nie musisz już go przesyłać. Ma trochę mniej miejsca przy tej wadze, ale wciąż udaje mu się utrzymać. Najlepiej, jeśli jest z Tobą w za dużym garniturze.

READ  „Small Talk”: czy powinniśmy unikać lub utrzymywać te bezużyteczne small talks?

Wybierz Genybet.fr

numer. koń oszukać
4 Panie Norweg Bushin A.
3 ofiara Pasquer S.
15 musiałem Hardwin h.
7 Panie Sparkalcie Mendizabal.
8 Dziura Guyon m.
1 Dianty Lecovery C.
6 Skończone Kongyo J.
2 król rob Jersey S.
5 Tancerz Divy ORANIOWA MRÓWKA.
10 Elektroskop SEGUY V.
9 sen o mirażu LEMAITRE a.
12 Wybór Carltona VALLE SKAR Panna F.
11 tajemnica Filon ML M.
13 niespodziewany Cropelt E.
14 wieża drabinkowa Christos A.
16 szalik RUIS S.

Wybór prasy

Canalturf codziennie zaprasza na konsultacje Wyścig Quinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
8 Dziura Guyon m.
1 Dianty Lecovery C.
7 Panie Sparkalcie Mendizabal.
3 ofiara Pasquer S.
11 tajemnica Filon ML M.
4 Panie Norweg Bushin A.
5 Tancerz Divy ORANIOWA MRÓWKA.
9 sen o mirażu LEMAITRE a.
15 musiałem Hardwin h.
2 król rob Jersey S.