Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Prognozy na PRIX DE SEDAN 2 marca 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Obraz Farrell Seven ARRIVAL PRIX DE LECTORE - QUINTE + HIPPODROME DE VINCENNES 12/25/2021

Wydaje się, że siedmiolatkom udało się zdobyć lwią część w Prix de Sedan, piątym w tę środę, w Vincennes. wyglądało Farrell Seven (na zdjęciu)Hodowla i trening koni przez Sarthua Jean-Michel Bazier.

8 Farrell siedem : poleca 18 podium, w tym dwanaście sukcesów w 32 wyścigach. Poza tym od początku zimowego zjazdu zbierał dobre wyniki i wygrał już z proponowanym kursem. Coś, czemu można ufać.

11 twarzy : Weź pod uwagę jego ostatnią wycieczkę, podczas której grał na barach. Wcześniej podpisał trzy hity i drugie miejsce w Vincennes. Kompetentny boso, podkreślał na tej ścieżce, że musi walczyć o palmę.

4 FOKTROT SZLACHETNY : W tego typu turniejach nie brakuje referencji. Z kolei tor, na którym zajął drugie miejsce, znalazł na początku lutego w Quinté Prix de l’Ille et Vilaine. Dlatego warto zwrócić uwagę na nieufność.

5 Evita Madryt : Jego kształt jest pewny. Właśnie wygrała Quinté Prix de l’Ille-et-Vilaine, 9 lutego, na tym sprincie, wyścigu, w którym niezwykle dominowała. Szlachetny Foxtrot A Vicki Laxmi. Oczekiwane potwierdzenie.

15 Vicki Laxmi : Zeszłego lata przybył do Francji, a ten alpejski kłus krzyżowy zdobył już cztery zwycięstwa na naszej ziemi, ostatnie jak dotąd było dla niego w piątym Prix de Château-Gontier, 15 lutego na tym kursie. Potrafi powtórzyć mimo swojej 15-tki za samochodem.

9 Dębowa dziewczyna : Od kilku tygodni wyraźnie wykazuje godną pochwały konsekwencję. Z drugiej strony odnajduje swoją ostatnią trajektorię sukcesu, którą osiągnęła 23 stycznia, tylko przeciwko klaczom. Jedyny minus: jego numer 9 stoi za automatyką.

1 Fowley Poissonay : Gdyby nie wyprzedził czołowego miejsca od kwietnia zeszłego roku, udowodnił, że byłby się z nim liczono na tym poziomie. Pokazuje już pięć miejsc w sześciu kolejnych wyścigach. Co więcej, zakończył już proponowaną ścieżkę. rezerwujemy.

READ  Hoshi odpowiada na przepustkę Fabiana Lesovera w TPMP: „Wystarczy!”

10 podróży miłosnych : Trzeba przyznać, że przez ostatnie trzy sesje nie byłeś w stanie się wyróżnić. Tutaj jednak znajdziesz układ, który idealnie do niej pasuje. Dzięki subtelnemu cyklowi, tak jak lubisz, powinieneś szybko skończyć. Potencjalny wichrzyciel.

W przypadku braku wrogości: 12 ROCKY TILLY


Wybór Stephena Davy’ego

Oparte na
8 Farrell Seven
11 czas konfrontacji
Regularne kursy
4 FOKTROT SZLACHETNY
5 Evita Madryt
15. Vicky Laxi
na zewnątrz
9 dąb córka
1 Fowley Poissonay
10 podróż miłosna

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
8 – Farrell Seven

cios w serce
11 – Czas na twarz

szalony moment
4 – FOKTROT SZLACHETNY

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Wybór ZEturf.fr

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez prasę główną do prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń Kierowca
8 Farrell Seven Bazir Jim
11 czas konfrontacji Abrivard M.
15. Vicky Laxi Navard F.
5 Evita Madryt otwarte F.
12 Rocky Tele Ravvin E.
4 FOKTROT SZLACHETNY LELIEVRE E.
9 dąb córka PLOQUIN P. PH.
7 Jugolinast Santo Molo
1 Fowley Poissonay bariera
10 podróż miłosna J.