Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Maxim Chmerkovsky powiedział na Instagramie, że jest w Polsce po ucieczce z Ukrainy

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Wcześniej „Taniec z gwiazdami” Maksym Czmerkowski We wtorek ujawniono, że pociąg, którym jechał, przyjechał do Polski po ucieczce z rodzinnej Ukrainy.

Profesjonalna tancerka opublikowała na swoim Instagramie Story we wtorek rano, pisząc: „Jestem w Polsce”.

W drugiej wiadomości Chmmerkovskiy ujawnił, że nie spał od 31 godzin. Przekraczając polską granicę pociągiem, 42-latek powiedział, że do celu jest jeszcze półtorej godziny.

Najnowsza aktualizacja gwiazdy podąża za kilkoma innymi, którymi podzielił się z fanami w mediach społecznościowych, odkąd po raz pierwszy ujawnił w zeszłym tygodniu, że był w Kijowie, kiedy rozpoczęła się inwazja na Rosję.

40 mil Putinowych maszyn do zabicia stolicy Ukrainy: Aktualizacje na żywo

Max Chmerkovsky ujawnił we wtorek rano, że pociąg, którym jechał, przyjechał do Polski z Ukrainy. Powiedział, że pociąg jest półtorej godziny drogi od celu.
(Michael Loccisano/Getty Images)

Chmerkowski wyjawił w poniedziałek 1,1 mln obserwujących go na Instagramie, że „wszystko jest w porządku” po jego aresztowaniu na Ukrainie. Podzielił się również tym, że pojechał pociągiem do Warszawy.

Według Chmerkowskiego nie było możliwości, aby trenował do Lwowa.

„Sytuacja na stacji jest szalona. Na początku wydaje się to do opanowania, ale pogarsza się, gdy nadejdzie czas, aby wsiąść do pociągu. Długa historia, ale teraz mogę tylko powiedzieć, że jestem ogromnym facetem i mam tylko plecak , to szok”.

Chmerkowski opisał pojemność „samochodu” pociągu jako typowo 30 osób, ale twierdził, że powiedziano im, że „samochód” powinien pomieścić 135 osób.

„Pasy są zatłoczone” – ujawnił. „Ludzie są wszędzie. Jest spocony i duszny”.

Chmerkowski rozdziela się w pociągu do Warszawy po aresztowaniu podczas próby ucieczki z Ukrainy

We wczesnych godzinach wtorkowego ranka absolwent DWTS powiedział, że pociąg zatrzymał się na przerwę w łazience. Pochwalił też Ukraińców za „nigdy się nie poddawaj”.

„Rosyjska armia nie może przegrać nawet walki bokserskiej bez oszukiwania” – powiedział w poście na swoim Instagramie.

Artysta wezwał też armię rosyjską do rzekomego dostarczania jej siłom zbrojnym „przeterminowanej żywności”. “Data ważności 2015!” Chmerkowski, w filmie udostępnionym na jego koncie, pokazującym żywność w puszkach z czołgu, powiedział, że miejscowi Ukraińcy okradli rosyjską armię.

W innym filmie we wtorek udostępnił film przedstawiający ukraińskie dzieci robiące siatki maskujące między nalotami.

Prezydent Ukrainy Zełenski dziękuje księciu Williamowi i Kate Middleton za wsparcie w samym sercu inwazji Rosji

Przedstawiciel Chmerkowskiego nie odpowiedział od razu na prośbę Fox News Digital o komentarz we wtorek.

Chmerkovskiy informował swoich obserwatorów w mediach społecznościowych podczas swojego pobytu na Ukrainie.

W poniedziałek Maksym Chmerkowski ujawnił swoje aresztowanie na Ukrainie.  ten "Taniec z gwiazdami" Absolwent nie podał fanom dalszych szczegółów w niedawno zaktualizowanym filmie, który został udostępniony na jego Instagramie.

W poniedziałek Maksym Chmerkowski ujawnił swoje aresztowanie na Ukrainie. Absolwent „Dancing With the Stars” nie podał fanom żadnych innych szczegółów w niedawno zaktualizowanym filmie, który został udostępniony na jego Instagramie.
(Michael Tran/FilmMagic)

” [There’s] Wszędzie dużo walk ”, Chmerkovskiy Powiedział w aktualizacji wideo wcześniej w poniedziałek. „Ulice są szalone. W pewnym momencie zostałem aresztowany. … Ale wszystko jest w porządku, obiecuję. »

„To był chyba najmniej traumatyczny moment w całej tej sprawie, jeśli chodzi o Ukrainę, ale dla mnie był to test rzeczywistości” – dodał.

Chmerkowski podzielił się także swoimi planami opuszczenia Ukrainy.

„Mam opcje. Moje wybory są niestety lepsze niż większość ludzi,” wyjaśnił. „Jestem trochę zdenerwowany, jeśli mam być z tobą szczery, ale myślę, że nic mi nie będzie. Cóż, wiem, że będzie dobrze. »

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

READ  Jak oglądać transmisję na żywo z Gateshead Diamond League Series

Chmerkovsky dzieli swój czas między Ukrainę i Los Angeles w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, kręcąc „World of Dance UA”.

Zawodowy tancerz wezwał do rewolucji w Rosji.

Członek ukraińskich służb ratunkowych patrzy na budynek ratusza na centralnym placu po zamachu bombowym w Charkowie na Ukrainie, wtorek, 1 marca 2022 r.

Członek ukraińskich służb ratunkowych patrzy na budynek ratusza na centralnym placu po zamachu bombowym w Charkowie na Ukrainie, wtorek, 1 marca 2022 r.
(Zdjęcie AP/Pavel Dorogoi)

„Rosja potrzebuje rewolucji!!! Okłamujemy naród rosyjski!!”, napisał. „Rosjanie! Wstań ! Przezwyciężenie tego zajmie pokolenia, a pokolenia ludzi na całym świecie ci nie wybaczą!!! »

Z Ukrainy Maxim Chmerkovsky mówi, że „nie jest dobry”, wzywa do rewolucji w Rosji

jego żona i towarzyszka Taniec z gwiazdami Pro Peta Murgatroyd wezwała swoich obserwatorów w mediach społecznościowych, aby modlili się o bezpieczny powrót Chmerkovskiego, gdy dostarcza aktualnych informacji o tancerce.

„Oglądanie tego z daleka mnie denerwuje” – napisała, dzieląc się jednym ze zaktualizowanych filmów Chmerkowskiego w swojej relacji na Instagramie. „Kocham Cię i tysiące ludzi Ci kibicuje… Wiem, że wracasz do domu!!!!»

Rosja zaczęła atak na Ukrainę zeszły tydzień.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

We wtorek rosyjskie strajki uderzyły w centralny plac drugiego co do wielkości miasta Ukrainy i inne cywilne miejsca, co prezydent kraju potępił jako jawną kampanię terroru ze strony Moskwy.

Lauren Overholtz z Fox News i The Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.