Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Prognoza GRAND NATIONAL DU TROT PARISTURF 27 kwietnia 2022 r.

Quinté PMU – Prognoza GRAND NATIONAL DU TROT PARISTURF 27 kwietnia 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Cleangame Quinté + PMU Faza 12 GRAND NATIONAL DU TROT PARIS-TURF w Nantes

Oczyszczanie Jest bez wątpienia jednym z najlepiej żyjących koni na krajowej szachownicy. Będzie na starcie czwartego etapu Grand National du Trot w środę w Châteaubriant z silnym zamiarem wygrania swojego dwudziestego kwintetu.

16 CLEANGAME (na zdjęciu) : To jest mieszkaniec Jean-Michel Bazier To zdecydowanie najbardziej udany wyścig. Jest również rekomendowany 41 sukcesami w 67 wyścigach. Jeśli chodzi o powrót do Grand National du Trot, wydaje się, że jest w stanie wygrać 20. swoją karierę.

10 Epsom Herfrey : Nie musi się już sprawdzać w takim towarzystwie, odnosząc cztery sukcesy i dwa miejsca w dziewięciu kolejnych wyścigach. Właśnie zajął trzecie miejsce w Grand Prix Angers Loire Métropole (Gr.III), na początku miesiąca. Wystarczy, że zasłuży na partyzancką logikę.

13 Hana Des Mall Zdobywczyni Critérium des 3-ans 2020, druga w kategorii 4-latków, w zeszłym roku, udowodniła również swoją dobrą formę, zajmując trzecie miejsce w ostatnim Henri Levesque Prix (Grupa 2). ), w Vincennes. Ponadto wygrała już linę na prawą rękę. zmuszony w to uwierzyć.

1 Girolamo : Miał już szansę wyróżnić się w GNT 2022, zajmując czwarte miejsce na scenie Lisieux w marcu, przed zdobyciem nagrody Reims w tym miesiącu. Skuteczne w odpowiednich zakrętach, powinieneś powtarzać logicznie. Przynajmniej jak na miejsce.

7 era Heliosa : Widać, że ta klacz jest potwierdzona w piątym miejscu. Ma już na swoim koncie dwa sukcesy i szesnaście miejsc w 22 konkursach. Dzięki ukrytej ścieżce, tak jak lubi, może przyjść i bronić liści. Nieufność.

4 Fowley Poissonay : Jasne, nie zdał pole position od kwietnia 2021 roku, a na ostatnich czterech okrążeniach podpisał trzy miejsca na podium. Z drugiej strony, jego jedyny zjazd na tym torze zaowocował trzecim miejscem. Na pierwszym poziomie musi utrzymywać dostęp.

8 Sen Chino Regularność nie jest jedną z jego głównych cech. Nie brakuje jednak zasobów. W szczególności zdobył trzecie miejsce w grupie C, pod koniec stycznia w Vincennes, znakomicie kontrolując naszego faworyta. Nawet gdyby stwierdził, że ma tylko 25 metrów przewagi, potrafiłby się ustawić.

READ  Współpraca Paysafe z Huawei w zakresie płatności gotówkowych online w Huawei AppGallery

9 Friega du Pont : Jego krytycy zwrócą uwagę, że jego ostatnie trzy publiczne trasy zakończyły się niepowodzeniem. Jednak na podstawie trzeciego miejsca odnotowanego w finale GNT 2021 na początku grudnia w Vincennes, z perspektywy pierwszego miasta, nie można go lekceważyć.

Bez wrogości: 5 KWIATÓW PRZEZ MAGALOU

Graj 16 – Kyliangamu W grze Proste włączone PMU.fr


Wybór Stephena Davy’ego

stacjonujący
16 Oczyszczanie
10 Dryf Epsom
Regularne kursy
13 Hana Des Mall
1 Girolamo
7 era Heliosa
na zewnątrz
4 Fowley Poissonay
8 Chino Marzyciel
9 Friega du Pont

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
16 – Kyliangamu

cios w serce
13- Hana Des Mall

szalony moment
1 – Girolamo

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez prasę główną do prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

nie. koń Kierowca
16 Oczyszczanie Bazir Jim
13 Hana Des Mall Skrót A.
10 Dryf Epsom Ravvin E.
1 Girolamo Lirett A.
4 Fowley Poissonay MONCLIN J. PH.
7 era Heliosa LAGADEUC F.
8 Chino Marzyciel Gilormini ok.
9 Friega du Pont Bazir n.
5 kwiat z Magalu Studnie A.
11 Django de Bocage otwarte F.