Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polskie studio CD Projekt Red ogłasza nową epicką grę wideo

Polskie studio CD Projekt Red ogłasza nową epicką grę wideo

Polskie studio CD Projekt Red właśnie ogłosiło nową epopeję swojego najpopularniejszego wydania. W rzeczywistości nowa gra wideo „Wiedźmin” jest obecnie opracowywana na silniku Unreal Engine 5.

Źródło: CD Projekt Red

Wiedźmin 3Najnowsza gra wideo ukazała się w 2015 roku. Od tego czasu nic nie zostało zrobione, polski wydawca CD Projekt Red wolał skupić się na tym autorstwie, a potem na Cyberpunku 2077, zamiast tworzyć nowe treści.

Ale wszystko się zmieniło. W komunikacie prasowym opublikowanym przez CD Projekt Red studio oficjalnie ogłosiło opracowanie nowej epickiej gry Magik.

Z przyjemnością informujemy, że w przygotowaniu jest kolejna odsłona serii gier wideo o Wiedźminie, która zapoczątkuje nową sagę serii. Dlatego fani iluzjonisty będą mieli prawo do nowych przygód Geralta de Riv.

„Czarownice. Rozpoczyna się nowa saga »

Jednak pomimo tej ekscytującej zapowiedzi, tak naprawdę nie wiemy, czy czarodziej będzie w centrum tej nowej sagi. Oprócz informacji prasowej, CD Projekt Red zaprezentował oryginalny plakat przedstawiający medal częściowo zakopany w śniegu, napisany pod spodem Magik. Rozpoczyna się nowa historia ”.

Możemy zatem zauważyć, że kształt medalu przypomina głowę wilka, którą nosił Geralt, jedna z Czterech Szkół Magii. Jednak wśród wczesnych spekulacji fanów niektórzy uważają, że ten medal może reprezentować nieznaną nową szkołę.

Źródło: CD Projekt Red

Aby rozwijać tę długo oczekiwaną sagę, CD Projekt Red nawiązał współpracę z Epic Games (amerykańskim studiem i dystrybutorem gier wideo) na czas nieokreślony, który według komunikatu prasowego ma potrwać kilka lat. Sojusz, który pozwala polskiemu studiu rozwijać swoją nową grę Wiedźmin na Unreal Engine 5:” Ściśle współpracujemy z twórcami Epic Games, a głównym celem jest pomoc w dostosowaniu silnika do doświadczeń w otwartym świecie CD Projekt Red mówi.

READ  Zwiastun Edge of War wprowadza na Netflix szpiegowski thriller o II wojnie światowej

Unreal Engine to potężny silnik gry opracowany przez Epic Games. Jest to jedna z najbardziej znanych platform deweloperskich w świecie gier wideo, wirtualnej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości. To ekscytujący czas, kiedy przechodzimy z REDengine na Unreal Engine 5 […]. [Le partenariat avec Epic Games] Obejmuje nie tylko licencję, ale także rozwój techniczny Unreal Engine 5, a także ewentualne przyszłe wydania Unreal Engine, jeśli będą dostępne. ”.

W końcu nie zgłoszono żadnych innych informacji na temat sagi ani daty premiery. Musisz być cierpliwy.