Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PRIX UNE DE MAY SPODZIEWANA 24 STYCZNIA 2023

Quinté PMU – PRIX UNE DE MAY SPODZIEWANA 24 STYCZNIA 2023

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie: Eden Basque Arrival Quinté PMU GNT Hippodrome de Lyon-La-Soie 14.04.2021

Piętnaście czołowych koni spotkało się na starcie wyścigu pierwsza cena maja, Quintet w ten wtorek w Cagnes-sur-Mer. Ścigając się znacznie lepiej, niż wskazywała na to jego ostatnia dyskwalifikacja w Prix de la Côte d’Azur i nacisk kładziony na tor Riviera, Pasek Eden (zdjęcie) Będziemy mieć pierwszeństwo.
13 Pasque Eden : Trzeba przyznać, że został zdyskwalifikowany dwukrotnie w ciągu ostatnich czterech Winter Tours. Jednak w momencie swojego błędu przy wjeździe na ostatnią prostą Prix de la Côte d’Azur (grupa trzecia) przystąpił do ataku od środka. Trzeci w tym wyścigu w zeszłym roku, wygląda na to, że mógłby spisać się równie dobrze, a nawet lepiej.
6 Farma Fakirów : jakość go nie zawodzi. Rekomenduje również 35 miejsc na podium, w tym 20 sukcesów, w 53 wyścigach. czyli ponad 66% w pierwszej trójce. Honor VI w lepiej skomponowanej imprezie, w zeszłym miesiącu, na tym torze i boso, jego szczęście poważnie.
9 Eileen : Nie musi już sprawdzać się w tego typu turniejach, bo w czternastu kolejnych rundach zanotowała cztery sukcesy i trzy miejsca. Z drugiej strony na swoim koncie ma trzy zwycięstwa i drugie miejsce w pięciu startach na proponowanym torze. Tutaj wracasz na Lazurowe Wybrzeże z uzasadnionymi ambicjami.
7 Eddiego de Baumereux : Za powrót na tor Cagne wygrał Prix Varenne 17 grudnia na interesującym torze. Trzeba też zaznaczyć, że wykazał się godną pochwały konsekwencją. Nawet jeśli nie ma marginesu zwycięstwa, powinien wrócić do gry.
8 DETEKTOR RÓWNONOCY : Laureat gr.II, na początku swojej kariery, w wieku dwóch lat, cierpiał potem na problemy zdrowotne. Obecnie rozwija się w takim towarzystwie z pewną skutecznością, ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i osiem pole position w 23 wyścigach z rzędu. Po raz pierwszy na Circuit of Cagnes nie można tego lekceważyć.
10 Evariste de Bourgh Opublikował dziesięć podium, w tym sześć zwycięstw, w szesnastu koncertach na tym torze Cagnoise. Tę imprezę wygrał również w zeszłym roku. Nawet jeśli od tamtego sukcesu nie znalazł się na pierwszym miejscu, dotrzymuje słowa, przynajmniej po to, by zdobyć miejsce.
11 Farrah D. Cox : W czerwcu 2022 r. genialnie wygrywa Perks Pythia, a zwłaszcza kontrolę Słodkie perfumy. W dodatku utwierdził się w takim towarzystwie, mając na swoim koncie aż cztery sukcesy i dwa miejsca w jedenastu wyścigach z rzędu. Podążaj za ukrytymi kursami, szybko skończysz. Nieufność.
12 słodkich zapachów : przede wszystkim nie wolno nam szybko potępiać go za ich ostatnie dwa nieudane występy, w styczniu w Vincennes. Tym bardziej, że wcześniej zajęła dobre drugie miejsce w Quinté + Prix de Strasbourg w zeszłym miesiącu. Po drugie, na swoim jedynym biegu na tej trasie, jest potencjalnym awanturnikiem.
IN NO RUNNER: 2 FIGHTER SMART

READ  Zwycięzcy z Polski Blues zapraszają do Final Four

Wybrany przez Stefana Davy’ego

baza
13 Pasek Eden
6 Farma Fakirów
Regularne kursy
9 Eileen
7 Eddy’ego de Baumereux
8 Detektor EQUINOX
na zewnątrz
10 Evarist de Burgh
11 Farrah Dis Cox
12 słodki zapach

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
13- Aden Al Baski

cios w serce
6 – Farma Fakirów

chwila szaleństwa
9 – Eileen

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


Chodź, Eileen!

Zwycięzca na paryskim żarze w listopadowej dobroci Eileen Był daleko w tyle w swoich dwóch kolejnych biegach w stolicy i odzyskał trochę świeżości po bieganiu w zwarciu. Wcale nie jest zdenerwowana powrotem na płaski tor, odniosła trzy sukcesy w ciągu dnia i wydaje się, że może dyktować swoje statystyki w dobrych warunkach podczas tego szczególnie otwartego wydarzenia ZE5, podczas którego znajdzie kogoś, z kim może porozmawiać na tematy jej kaliber.Eden baskijskiktóry bez swojej winy niedawno objąłby prowadzenie w Prix de la Côte d’Azur, stoi przed szykowanym wpisem na równej pozycji, Eddiego de Pomeroktóremu od kilku miesięcy nie można nic zarzucić, a którego ostatni sukces miał tu miejsce w zeszłym miesiącu, Biedne ranczoktóry dobrze się sprawował w zeszłomiesięcznej ankiecie Świątecznej Grand Prix i kto tym razem będzie boso, a nawet słodki zapachktóry był już widziany dla własnego dobra na tym torze i który nie potrzebuje nikogo w swoich dobrych czasach. Równonocktóry nie został przekazany od marca 2022 r., oraz Farah D Co, który nie znalazł ostatnio żadnych łatwych zadań w Vincennes, ale robi dobrą minę podczas każdej jazdy, zaoferował podobny profil i obaj zdecydowanie mają tę zaletę, że wracają na płaski tor. aktualny mistrz Prix Une de Mai, Evarist du Port Może nie ma już swojej dawnej przewagi, ale wciąż potrafi się wyróżnić.


Wybierz ZEturf.fr

numer. koń Kierowca
9 Eileen Dereux R.
13 Pasek Eden cal n.
7 Eddy’ego de Baumereux Beckert D.
6 Farma Fakirów Brian O
12 słodki zapach Lou Peeler T.
8 Detektor EQUINOX Martens C.
11 Farrah Dis Cox Gilormini c.
10 Evarist de Burgh Stefano S.
READ  Dziennikarz, który zastąpił Audrey Crespo Marę podczas kontroli wiadomości o godzinie 13:00

Prognoza to Genybet.fr


Powrót z wózkami inwalidzkimi na Lazurowe Wybrzeże dla dobrze uformowanego Quinté + (top 5 na genybet.fr). Na początek mają 15 lat i znajdujemy dobrych konkurentów. Romain Dirio jest zawsze świetnym trenerem na Riwierze i będzie dobrze wyposażony Eileen (9) W tym Prix Une de Mai. Ta swobodna klacz znajduje pole, które szczególnie ceni, i liczy 3 zwycięstwa i 1 zasięg w 5 próbach na tym polu. Pod koniec dobrej passy ta córka Royal Dream może wrócić do sukcesu. Nadal musi walczyć, ponieważ przeciwnik ma wysoką jakość.
Eddie Pomero (7) Zaprezentował się znakomicie, zajmując trzecie miejsce w finale Grand National du Trot, odzyskując trochę świeżości przed tym jakże ciekawym wyścigiem. Wprowadzony przez Sylvaina Rogera, zawsze tak biegłego w Cagnes, należy go traktować poważnie. Evariste Du Port (10) Cagnes rozpoczął spotkanie od świetnego 4. miejsca i powinien znowu dawać z siebie wszystko. Po rozluźnieniu buta z 4 stóp w Cagnes ma na swoim koncie 3 zwycięstwa i 86% sukcesów w pierwszych 4 próbach w 7. Jest pretendentem do zwycięstwa. Dekoracja Farah (11) Tor wyścigowy to rozstrzygnie, ale długa prosta powinna przynieść korzyści temu doskonałemu budowniczemu. Musisz na to liczyć.
Baskijski Eden (13) Walczyłby o wicemistrzostwo, gdyby nie jego żart pod koniec trasy w Prix de la Côte d’Azur. W dobry dzień mógłby zagrać główną rolę. Słodki Zapach (12) Nie należy jej oceniać po dwóch ostatnich występach, dostrzega dobre zaręczyny i spróbuje to wykorzystać. Capone Diablo (14) Również dobrze wprowadzony i nadal ma dobre pozostałości, może ubiegać się o miejsce w zwycięskiej kombinacji Quinté +. Równonoc (8) jest znakiem zapytania. Zaprezentowany przez Jacquesa Bruno, tym razem bez butów niż ten pierwszy i powiązany z Christophem Martensem, jest obowiązkowym punktem w Cagnes. Nie był w stanie wyróżnić się podczas swoich ostatnich wypadów, ale odkupienie jest z jego strony jak najbardziej możliwe, zwłaszcza że tak dobry sprinter musi kochać prostą Cagnoise. Potrafi wywołać zamieszanie po dobrym wyścigu.

READ  Triumf „Anatomy of a Fall” Justina Treata.

Wybierz Genybet.fr

numer. koń Kierowca
9 Eileen Dereux R.
7 Eddy’ego de Baumereux Beckert D.
10 Evarist de Burgh Stefano S.
11 Farrah Dis Cox Gilormini c.
13 Pasek Eden cal n.
12 słodki zapach Lou Peeler T.
14 Capone Diablo być k
8 Detektor EQUINOX Martens C.
15 Złamane pieniądze De Fugero A.
6 Farma Fakirów Brian O
2 Inteligentny wojownik Sorel J.
4 Boski Monceau Junoda J.
1 Nakrętka dzielona Veyron J.
3 chęć zakazania LEMOINE G.
5 Prezydent Fantoza A.

Wybór prasy

Każdego dnia Canalturf zaprasza Cię do udzielania porad Wyścig Quinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń Kierowca
6 Farma Fakirów Brian O
7 Eddy’ego de Baumereux Beckert D.
9 Eileen Dereux R.
12 słodki zapach Lou Peeler T.
10 Evarist de Burgh Stefano S.
11 Farrah Dis Cox Gilormini c.
13 Pasek Eden cal n.
8 Detektor EQUINOX Martens C.
15 Złamane pieniądze De Fugero A.
5 Prezydent Fantoza A.