Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Henry Cavill: usunięty z roli Supermana, aktor może wcielić się w nowego superbohatera… w Marvelu

Poproszony o przywiezienie kostiumu Supermana z powrotem do DC Studios i zwolnienie go z zaangażowania w „Wiedźmina”, Henry Cavill jest już dostępny. A jego fani marzyli o tym, by zobaczyć go dołączającego do Marvela jako Kapitan Wielka Brytania.

Zdecydowanie ma barki do tej roli. Po tym, jak Henry Cavill został zmuszony do pożegnania się z postacią Supermana po decyzji nowego kierownictwa DC Studios o całkowitym przekształceniu uniwersum DC Comics, a także po ogłoszeniu odejścia z „Wiedźmina” w serwisie Netflix, przyszedł zobaczyć, jak jego harmonogram staje się jaśniejszy dla nadchodzące miesiące. A dla jego fanów, 39-letni komik dobrze by zrobił, gdyby połączył siły z Marvelem – bezpośrednim konkurentem DC Comics – by zagrać Briana Braddocka, znanego również jako Captain Britain.

Na razie Henry Cavill nie zareagował na sugestie swoich fanów, by dołączyć do MCU (Marvel Cinematic Universe). Jednak kilka dni temu aktor podzielił się słodką wiadomością na Instagramie, aby potwierdzić, że będzie jednym z producentów wykonawczych serialu telewizyjnego Amazon Prime Video, będącego adaptacją gry planszowej „Warhammer 40,000”. pierwszy do wentylatora.

Warto zauważyć, że nie jest wykluczone, że mógłby wcielić się w jedną z głównych ról. Ale to jeszcze nie zostało potwierdzone.

READ  Ten skuter zaparkowany w czystym pomieszczeniu zakładu przetwórstwa mięsnego budzi niesmak wśród internautów