Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PRIX STALLION DU BERLAIS FORECAST (PRIX RENE CRAMAIL) 25 stycznia 2023

Quinté PMU – PRIX STALLION DU BERLAIS FORECAST (PRIX RENE CRAMAIL) 25 stycznia 2023

Diagnostyka Canalturf.com


Fotka Bladena de Muska

Kierunek Béarn, a konkretnie Pau Racecourse na środowe pięć Prix René Cramail. Ostatni ostatni kurs Bao, który interesuje nas, doświadczonych Paldin de Musk (zdjęcie) To będzie nasza preferencja.

3 Baldin de Musk : To jest mieszkaniec Gabriela Lindersa Nie brakuje mu referencji, zaliczył czternaście miejsc na podium w osiemnastu wyścigach. W 2020 roku był szczególnie trzeci w Prix Cambaceres (Gr.I). A drugi na torze Pau, w zeszłym miesiącu, jego szczęście jest namacalne.

8 Chi-Chi de la Vega : Jeśli wciąż szuka pierwszego sukcesu od pięciu lat, ten 6-letni wałach ma na swoim koncie sześć finiszów w jedenastu próbach. Piąty w kwintecie + Prix Pierre Estrem Rey, na początku miesiąca na tym torze, wydaje się być w stanie zrobić to równie dobrze, a nawet lepiej.

14 Św. Anny : Ten 11-latek trenowany przez Laurenta Fila wciąż ma dobre wieści. Dowód na to, że jego ostatnie trzy przejazdy zaowocowały kilkoma miejscami na podium, w tym drugim miejscem zdobytym w Quinté + Prix Pierre Estrem Rey, na początku miesiąca na torze Pau. Potwierdzenie czeka tutaj.

15 Harry Conte : W dziesięciu kolejnych wyścigach zdobył osiem miejsc na podium, w tym jedno zwycięstwo. Nawet jeśli pozostanie bardziej stanowczy w gonitwie z przeszkodami, będzie miał logicznych odbiorców, zwłaszcza że nigdy nie skończył wyżej niż na trzecim miejscu w trzech wyścigach w Pau, a wagi ciężkie mu nie przeszkadzają.

13 w Montliux : Wykorzystanie pełnego potencjału tego wyścigu. Świadczy o tym jego zwycięstwo odniesione 2 stycznia nad przeszkodami Bao. Mimo że jest o sześć funtów cięższy w skali toczenia ręcznego, nadal ma dobrą rolę do odegrania. Zwłaszcza, że ​​stan ziemi by mu odpowiadał.

12 szczęściarzy : w listopadzie w Auteuil dostarczył zwycięzcy Odważnego w Prix Mondeville; przed zajęciem piątego miejsca w Prix François de Ganay na trudnym terenie. Tutaj, jak na swój pierwszy występ w odcinku Pau, potrafi zmylić karty, tym bardziej, że jest podkreślany na bardzo wygodnych torach.

READ  Firma UL Solutions została wybrana przez RWE Renewables Partnerem Certyfikującym dla pływającej farmy wiatrowej FEW BALTIC II

6 Skała Zachowaj nadzieję : Jeśli od października 2021 roku nie utrzymał pozycji lidera, to trzeba podkreślić, że wykazał się godnym pochwały uporem. Trzeci w handicapie, zeszłej zimy na tym torze i ostatni piąty na proponowanym torze, czego nie można lekceważyć.

1 Grande de Thaix : Trzeba przyznać, że ten 7-latek musi codziennie ważyć 15 swoich konkurentów. Ma jednak trzy czwarte miejsca na pięć rywalizowanych pięciokrotności i uzupełniła piąty ranking z handicapem zaprogramowany w zeszłym miesiącu na tej trasie. Dlatego będzie to interesujące dla fanów prawych nieznajomych tutaj.

W przypadku nieuczestniczącego: 5 LYON CLERMONT


Wybrany przez Stefana Davy’ego

baza
3 Baladyn Musk
8 Chichi de la Vega
Regularne kursy
14 Święty Anjou
15 Harry’ego Conte’a
13 Wewnątrz Montliux
na zewnątrz
12 szczęśliwiec
6 Miej nadzieję na skale
1 WIELKI TAJSKI

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
3 – Bladen de Musk

cios w serce
8 – Chichi de la Vega

chwila szaleństwa
13 – Wnętrze Montliux

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


Debit de Musk, kompleksowe ubezpieczenie!

Tutaj zbliżamy się do handicapu wielkiego dnia, klasycznego na łapach przez płotki, przeznaczonego dla starszych koni, który na pewno zrozumiesz Obsługa Ze5-Event W tę środę.
Bezbłędny w obu dyscyplinach i drugi doskonały tutaj w ramach przygotowań do tej imprezy startując na tym torze, Balladyna z Miska Bardzo nam się to podoba i posłuży jako nieco logiczny punkt oparcia.
Główna opozycja będzie pochodzić z nieuniknionego San Anjouktórego już nie ma, już na drugim poziomie na tym poziomie podczas tego spotkania i który musi zostać potwierdzony, aby uformować rdzeń podczas Chichi de la Vega, która robi wszystkie zakupy, nie mając zbyt wiele miejsca na wygraną, nadal będzie bardzo widoczna. Chociaż nieco ograniczone, Skała miej nadzieję Zostało to również udoskonalone przez François Nicol i będzie dążył do miejsc, tak samo jak on Szczęśliwiec który zawiera interesujące odniesienia do Auteuil, ale znajduje ścieżkę i toWewnątrz Montliux, prawdopodobnie utrzyma swoją dynamikę. Oskarżony Wielkie Tajowie Konkuruje o miejsce na końcu grupy, tak jak ona Harry Conte, Jest przeciwwskazany, ale nie wyklucza działania.

READ  Wojna na Ukrainie: Polak dostał zakaz udziału w mundialu z powodu podpisania kontraktu z rosyjskim klubem

Wybierz ZEturf.fr

numer. koń oszukać
3 Baladyn Musk De Chitray A.
14 Święty Anjou Charon J.
8 Chichi de la Vega K dorósł.
6 Miej nadzieję na skale Ryszard J.
12 szczęśliwiec Smulder J.
13 Wewnątrz Montliux Brikard Mele C.
1 WIELKI TAJSKI LEFEBVRE MR C.
15 Harry’ego Conte’a legion ż.

Prognoza to Genybet.fr


To Pau Hippodrome będzie gospodarzem Quinté + (top 5 na genybet.fr) w tę środę z wyścigiem zarezerwowanym dla starszych koni przez płotki. Na początek mają 16 lat i możemy zaufać zawodnikom, którzy już tej zimy spisali się dobrze w Pont-Long, zaczynając od Wiersz piżmowy (3). Prezentowany przez wspaniałego Gabriela Leandersa potomek z Choeur du Nord zdobył właśnie doskonałe drugie miejsce na tym kursie i wygląda fantastycznie. Jest eleganckim koniem i może sprawić, że wszyscy się zgodzą. Chichi De La Vega (8) Wykazuje dużą regularność, biorąc pod uwagę wartość 57, wykazał 80% sukcesu z pierwszych 5 prób na 10. Nie powinno to być dalekie od prawdy.
Niebezpieczeństwo Brizais (2) Mały powrót, ale reprezentuje wciąż bardzo niebezpieczny trening Arnauda Chelly-Chile, który ma prawo dobrze sobie radzić i może utrwalić zwycięską kombinację Quinté +. Sanjo (14) Nadal prowadzi, mimo że ma 11 lat i właśnie zdobył doskonałe drugie miejsce w wyścigu referencyjnym 2 stycznia. Musisz na to liczyć. Great Of Thakes (1) Musi udźwignąć wagę, ale jest dobrym koniem i może sobie poradzić.Przez płotki w Pau ma 1 zwycięstwo i 1 zasięg w 3 próbach.Szczęściarz (12) Pozostaje na dobrych wartościach i może dochodzić, nawet jeśli startuje na torze wyścigowym Paw. Uważaj. Roche Cape Hope (6) Nie zasługuje na powrót do rywalizacji. Tego ptaka, przedstawionego przez François Nicol, trzeba ujeżdżać, pod warunkiem, że. Najlepiej mieć go przy sobie w rozszerzonym zestawieniu. Norman Hall (4) Nie zajęło mu dużo czasu, aby odzyskać wszystkie swoje uczucia, nadal zajął dobre czwarte miejsce i ma prawo dobrze sobie radzić w tym dużym handicapie.

READ  „Będziemy za tobą tęsknić, mój bracie”, zniknięcie komika Jamala Debbouze było zdruzgotane

Wybierz Genybet.fr

numer. koń oszukać
3 Baladyn Musk De Chitray A.
8 Chichi de la Vega K dorósł.
2 Niebezpieczeństwa Brezy Mazur G.
14 Święty Anjou Charon J.
1 WIELKI TAJSKI LEFEBVRE MR C.
12 szczęśliwiec Smulder J.
6 Miej nadzieję na skale Ryszard J.
4 Normańska dziura RE G.
13 Wewnątrz Montliux Brikard Mele C.
15 Harry’ego Conte’a legion ż.
5 Leona Claremonta Revelli C.
11 GARO JUILLEY De Giles F.
7 piknik Boren T.
10 Wycieczka do Singapuru Bonnet E.
9 Panie Bakewellu Zuliani l.
16 Dostarczyli Sevolę Burmistrz r.

Wybór prasy

Canalturf codziennie zaprasza na konsultacje Wyścig Quinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
3 Baladyn Musk De Chitray A.
14 Święty Anjou Charon J.
8 Chichi de la Vega K dorósł.
1 WIELKI TAJSKI LEFEBVRE MR C.
4 Normańska dziura RE G.
12 szczęśliwiec Smulder J.
7 piknik Boren T.
15 Harry’ego Conte’a legion ż.
13 Wewnątrz Montliux Brikard Mele C.
2 Niebezpieczeństwa Brezy Mazur G.