Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Preview PRIX DES DUCS DE NORMANDIE 19 maja 2021 r

Prognozy Canalturf.com


Zdjęcie użytkownika Aubrion Du Gers PRIX DU QUERCY VINCENES

Zwycięzca późno AUBRION DU GERS (zdjęcie)Od edycji 2018 i 2049 zawsze pożądanego Prix des Ducs de Normandie, Jean-Michel Pazeer Wydaje się, że po raz kolejny umieścił swoje nazwisko na liście tej półklasycznej muzyki normańskiej.

13 Davidson du Pont : To jedna z najlepszych złośliwości na krajowej scenie. Świadczy o tym jego drugie miejsce w ostatnim American Prix. Po kilku nieudanych występach ustanowił rekord, zdobywając nagrodę Kerjacques. Pierwsza szansa.

11 Durgos de Guise Więcej niż jeden gracz był rozczarowany tylko piątym miejscem w Nagrody Kierjaca. W swojej obronie został tego dnia bardzo agresywnie popchnięty. Wysokiej jakości jogging, znajduje tutaj świetną okazję do odzyskania swojego wizerunku. Aby przywrócić zaufanie.

12 Bogusey Malone : Ten ciężko pracujący kłus jest jednym z dwóch milionerów stojących w kolejce na starcie tego wyścigu. Przerażający w Caen, z ośmioma podium, w tym pięcioma sukcesami, w dziewięciu pokazach i trzecim w tym wyścigu w 2019 roku, również zapowiada się fenomenalnie.

10 niesamowitych : Jeśli ma mocne referencje pod siodłem, to też udowodnił, że należy mu się takie towarzystwo, gburowato. Świadczy o tym jego zwycięstwo w Grand Prix Paryża (GRI) pod koniec lutego i drugie miejsce w Prix de l’Atlantique (Gr.I) w Enghien. Rezerwujemy.

6 to jest Roman Bello : Stale się poprawia. Jego ostatnie cztery publiczne trasy koncertowe również zakończyły się sukcesem. Najnowszy został zakupiony w Critérium de Vitesse de Basse-Normandie (Gr.II), na początku tego miesiąca w Argentan. Z doskonałą odwagą powinno to mieć sens.

3 Elvis de Vallon : Zapewniając sobie honorowe miejsca, 6 maja odniósł zasłużone zwycięstwo na torze wyścigowym Bordeaux-Le Buscat. Udowodnij dobrą formę i umiejętność biegania prawą ręką. Kandydat na miejsca.

8 mieć dziewczynę Odp .: Jasne, nie zdobył pierwszego miejsca od grudnia 2019 r. Jednak w ostatnich miesiącach regularnie zajmował miejsca w bardzo wysokiej jakości turniejach i zajął czwarte miejsce w ostatnim wyścigu Kerjacques. Rezerwujemy.

READ  Florence Foresti ponownie przeżywa swoje doświadczenia w Caesars

9 Valukaja Hindu : Ten 10-letni kłus wydaje się być w pierwszej kolejności zablokowany. Jednak jego ostatnie drugie miejsce w Critérium de Vitesse de Basse-Normandie (Gr.II) na początku tego miesiąca w Argentan sprzyja mu. Pamiętaj na końcu grupy.


Stephan Davy Choice

Stacjonował
13 Davidson du Pont
11 Durgos de Guise
Zasady dotyczące możliwości
12 BUGSY MALONE
10 po prostu niesamowite
6 To jest Roman Bello
na zewnątrz
3 Elvis de Vallon
8 JOUDES GIRL
9 Hindus Valukaja

Podsumowanie rokowań:

ulubiony
13- Davidson du Pont

Udar w serce
11- Durgos de Guise

Chwila szaleństwa
6 – To jest Roman Bello

Prognoza ZEturf.frPrognoza ZEturf.fr


Zdumiewający, gol!

To wspaniałe spotkanie rozpoczynamy w Caen z książętami Normandii i Ze5- stało się dzisiaj Na starcie spór o ponad 2450 metrów z bardzo dobrymi końmi.
Tak myślimypo prostu niesamowite Docenimy warunki dnia i boso, jak na jego chłodnych zimowych pokazach, spodziewamy się, że zajdzie daleko, jeśli przejmie prowadzenie.
Będzie to nasz faworyt na koncie A. To jest Roman Bello Wzmocnił się w ostatnich miesiącach i nadal jest doskonały w Argentynie w ostatnim czasie. Dzięki dużej prędkości będzie naszą bazą przed „Bazarem” Davidson du Pont Kto w końcu zdołał powrócić do sukcesu w Prix Kerjacques i który postara się tu podkreślić, i Dorjos de GuiseKtórego spodziewaliśmy się trochę lepiej tego samego dnia.
Prawdziwy specjalista od torów, BUGSY MALONE Przyjedzie z nim we właściwe miejscaElvis de Vallon Kto zasłużył na ponowne odkrycie radości zwycięstwa w Bordeaux, Dziewczyna bogów, Mniej dotkliwe niż w zeszłym roku, ale nadal konkurencyjne. Hindus Valukaja Nie ma dużego wzrostu i będzie żałować.


Wybierz ZEturf.fr

numer koń Kierowca
10 po prostu niesamowite bariera
6 To jest Roman Bello M. Deszczowy
13 Davidson du Pont N. Pazeer
11 Durgos de Guise J.-M. Pazeer
12 BUGSY MALONE Nevard
3 Elvis de Vallon D. THOMAIN
8 JOUDES GIRL za. Laurent
READ  Wyniki WWE SmackDown za 4 marca 2022

Prognozy Quinté BetClic.frPrognozy Quinté BetClic.fr


Dziesięciu z trzynastu nominowanych do Prix des Ducs de Normandie (grupa druga), głosowanych w środę w Caen, przekroczyło symboliczny próg 500 000 euro dywidendy. Dowód jakości schodów. Davidson du Pont Większość srebra pochodzi z peletonu, będziemy mieli pierwszeństwo.


Znajdź wszystkie prognozy BetClic na środę, 19 maja 2021 r

Blog BetClic

Kliknij Wybierz

Canalturf zaprasza codziennie na konsultacje Quinté + raceI Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Prasy Jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favorite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń Kierowca
13 Davidson du Pont N. Pazeer
6 To jest Roman Bello M. Deszczowy
10 po prostu niesamowite bariera
11 Durgos de Guise J.-M. Pazeer
12 BUGSY MALONE Nevard
3 Elvis de Vallon D. THOMAIN
8 JOUDES GIRL za. Laurent
9 Hindus Valukaja R. Congard
7 Piękne dziecko Który. Kruk
5 Dreamco za. LHERETE