Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

JR przekształca Paryż i Wieżę Eiffla za pomocą anamorficznego Trocadéro

Przez Elodie D. Opublikowano 19 maja 2021 10:14 Zaktualizowano 19 maja 2021 10:16

Udaj się do Trocadéro, aby zobaczyć nowe dzieło JR, obecnie jednego z najbardziej znanych francuskich artystów ulicznych. Skorzystał z pracy, aby usunąć Sekwanę wyimaginowaną ulicą, która prowadzi z Trocadero do Wieży Eiffla! Ta urocza postać jest widziana od środy, 19 maja, ale pospiesz się, z deszczem i idącym po niej tłumem, nie jest pewne, czy przeżyje weekend Pięćdziesiątnicy.

Oto nowy genialny hit od JR! W tej chwili uliczny artysta uwielbia burzyć ściany. Możemy to zobaczyć Palazzo Strozzi de Florence Gdzie sale muzealne odsłoniły jedną ze ścian elewacji lub w blasku Trwająca wystawaZ centrum Paryża, skąd z wnętrza pokoju widać wieżę Eiffla.

Galeria Paryska trwaGaleria Paryska trwaGaleria Paryska trwa

Kilka miesięcy później wrócił do Paryża praca artystyczna , Z biznesem XXL, tym razem na ulicy. Wykorzystać Pracuj w Trocadéro Inwestować Arena praw człowieka (Prawdziwe imię Trocadero) i instalacja Anamorfa, za Gigant z freskamiCo ujawnia wspaniały widok, jeśli poświęcimy czas, aby się dobrze zadbać. Występował już anamorficznie w Paryżu w ciągu 30 lat piramidy w Luwrze.

JR Place de la Pyramide du Louvre inwestuje, aby uczcić 30-lecie istnieniaJR Place de la Pyramide du Louvre inwestuje, aby uczcić 30-lecie istnieniaJR Place de la Pyramide du Louvre inwestuje, aby uczcić 30-lecie istnieniaJR Place de la Pyramide du Louvre inwestuje, aby uczcić 30-lecie istnienia

Mieliśmy okazję pojechać tam w środę rano, a wynik jest naprawdę warty zobaczenia. Ta praca jest kolażem wielu warstw papieru, który z czasem ulega zniszczeniu. Jak artysta opublikował na Instagramie, chodzi o to, abyśmy razem znaleźli miejsce, które doskonale się rozwija Wieża Eiffla, I ciesz się robieniem zdjęć, gdy unieśmiertelniamy się na krawędzi Uspokój moją wyobraźnięAlbo przeskoczyć ziejącą przepaść.

Ta praca oferuje świeże spojrzenie na Paryż, zabawne, ale nie jest to takie złe. Jeśli kiedykolwiek to mieliśmy Zbocze między Trocadero i Wieżą EifflaUrząd Miasta planował przywrócić roślinność do Pont d’Iéna, aby stworzyć wspaniały 54-hektarowy park o długości ponad jednego kilometra, który połączyłby dwa zabytki. Produkcja zaplanowana jest na 2023 rok, tuż przed igrzyskami olimpijskimi w 2024 roku!

READ  Roman Polański kręci swój nowy film w Szwajcarii i jego obecność już powoduje dyskomfort