Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Predict PRIX DE L’ORANGERIE 30 maja 2021 r

Prognozy Canalturf.com


Zdjęcie użytkownika Toijk

Quinté + Niedziela w Paryżu Longchamp z handicapem split, wydarzenie pierwszej klasy 2 (ref +18), nowy tor ponad 1300 metrów, dla pełnoprawnych, krycia i klaczy 4-letnich i starszych, które ścigały się od 1 listopada 2020 roku włącznie. France Galop uznał Ziemię za bardzo elastyczną (3,8). Zegarek (Nasze zdjęcie) teoretycznie ma rozmiar, aby wygrać z tego rodzaju niepełnosprawnością.

10 Zegarek : W Quinté +, 11 kwietnia na ParisLongchamp, zająłem czwarte miejsce pod koniec fantastycznego wyścigu, kiedy wrócił. 2 maja przechodzi obok innego Quinté + w ParyżuLongchamp Madam AugustineTylko siódme miejsce. Tym razem znajduje Mikael Barzalona Jak 11 kwietnia. To pierwsza okazja.

2 po prostu uderz : W wydanym 2 maja Quinté + zajmujesz trzecie miejsce, dochodząc z daleka, by dobrze zakończyć grę. Z liną 12 powinien być w stanie ćwiczyć wyścig z chwytem bez dużej odległości do cofnięcia. Zapowiada się ogromny.

1 Ciemna Ameryka Trzeci: w Quinté + wydanym 11 i 5 kwietnia 11 kwietnia jest on niezbędny w tej dziedzinie, zwłaszcza że odziedziczył sporą część serii (1).

9 stóp tasowania : Po dwóch dobrych występach ostatniej zimy w Cagnes-sur-Mer, zajął dobre drugie miejsce w Quinté + 2 maja. Tym razem nie będzie miał 5 na straganach, ale raczej 16. Z tego powodu w tej selekcji utrzymuje się dopiero na czwartym miejscu.

16 powinien : 4 miejsce w Quinté + 8 maja w Lyon-Parilly, może rywalizować w tym turnieju z ambicjami na dobrą ocenę. Potwierdź na torze wyścigowym ParisLongchamp, uważaj!

6 BARAKATLE : Był rozczarowany na Quinté + 11 kwietnia w ParisLongchamp, ale częściowo zastąpił się, zajmując piąte miejsce w Quinté + 8 maja w Lyon-Parilly. Sędziowała swój najlepszy występ w zeszłym roku i zasługuje na to, aby utrzymać go w tej grupie.

11 cohobo : Na trzecim miejscu w Quinté + 8 maja ten 5-latek okazał się być konkurencyjnym dla tego rodzaju niepełnosprawności. Mając piętnastkę na straganach, będzie musiał liczyć na dobry wyścig. Jest ważnym outsiderem.

READ  Jak dziś oglądać Stage Eight w Internecie i w telewizji?

5 Demon Jesienią ubiegłego roku zajął czwarte miejsce na 1400 metrach w Fontainebleau z wartością 44,5. Chociaż nie widziano jej od czasu porażki w Quinté + 5 kwietnia w Chantilly, nie należy lekceważyć jej kandydatury.

Wobec braku wrogości : 4 Fort Mutrah


Wybór Nicolasa Laborasa

Stacjonował
10 Zegarek
2 Po prostu uderz
Zasady dotyczące możliwości
1 Ciemna Ameryka
9 Szurać nogami
16 musiałem
na zewnątrz
6 BARAKATLE
11 Cohobo
5 Demon

Podsumowanie rokowań:

ulubiony
10 – Uważaj

Udar w serce
9 – Drybling stopą

Chwila szaleństwa
5 – Szatan

Prognoza ZEturf.frPrognoza ZEturf.fr


Po prostu uderz, prêt à marquer!

Wielka przeszkoda na tę niedzielę, wsparcie dla tradycyjnego Ze5-Eventu Zeturf, co mamy wielką nadzieję na potwierdzenie Po prostu przyciągające wzrok Kto dobrze ukończył wyścig wzorcowy 2 maja i znalazł tutaj szansę na wygraną, zwłaszcza że pole może być nieco niższe.

Będzie musiał przejąć kontrolę Zegarek, Którą pokochaliśmy podczas jej dwóch rund w sezonie, ale także w drodze Szuranie nogami, Który niestety tym razem wychodzi, co może pokrzyżować jego plany, ale nie zawiodło też na ostatnim miejscu Ciemny amerykański, Na tym poziomie jest bezbłędny, nawet jeśli nie ma już żadnego marginesu wagi.

Demon Tutaj znajduje trochę więcej swojego sportu i będzie można go zobaczyć w miejscach, w których przebywa Musiałem, Świetnie ostatnio w Lyonie, Zamek Mutrah, Na podjeździe po zboczu po koniecznym, ale poprawnym ponownym wejściu, i Qu’Hubo, Równie przyzwoity i całkowicie konkurencyjny.


Wybierz ZEturf.fr

numer koń oszukać
2 Po prostu uderz DO. Mech
10 Zegarek M. Barzalona
9 Szurać nogami T. BACHELOT
1 Ciemna Ameryka Po pierwsze Mindispal
5 Demon Matka. Gion
16 musiałem E. HARDOUIN
4 Fort Mutrah Shimenod V.
11 Cohobo MLLE M. VELON
READ  między rozrywką a zyskiem

Prognozy Quinté BetClic.frPrognozy Quinté BetClic.fr


Prix ​​de l’Orangerie, Quinté, odbędzie się w niedzielę w ParisLongchamp na torze o długości 1300 metrów. Po drugie, w przypadku tej samej faktury, na początku miesiąca na tej ścieżce, ELUVISE FOOT Muszę tutaj logicznie powtórzyć.


Znajdź wszystkie prognozy BetClic na niedzielę 30 maja 2021 r

Blog BetClic

Kliknij Wybierz

Canalturf zaprasza codziennie na konsultacje Quinté + raceI Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Prasy Jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favorite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń oszukać
9 Szurać nogami T. BACHELOT
10 Zegarek M. Barzalona
2 Po prostu uderz DO. Mech
5 Demon Matka. Gion
1 Ciemna Ameryka Po pierwsze Mindispal
4 Fort Mutrah Shimenod V.
3 Dzielna Chyna O. Bisliere
6 BARAKATLE za. Krastus
11 Cohobo MLLE M. VELON
16 musiałem E. HARDOUIN