Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Podpisz nagrodę LA CABANE PERCHEE (nagroda Francois André) 17 sierpnia 2021 r.

Canalturf.com prognoza


Obraz Evereste Arrival PMU PRIX DE LA VILLA SAINT-AUGUSTIN Hipodrom de Deauville 07/08/2021

2 Everest Trenowana przez Andre Fabre i ubrana w kurtkę pośrednika Laurent Benoit, właśnie wygrała na prostej 1600 m w Deauville. Choć niepełnosprawni dość logicznie ją ukarali, córka Dabersima, która zostanie powierzona utalentowanemu Mikaelowi Barzalonie, będzie miała wielu zwolenników.

14- Śnieżne Imperium : 3, 5 sierpnia, za pierwszą piątą, dodatkowe 200 m powinno służyć jej sprawie. Powiązany z Christian Demo i wyszkolony przez dwóch zawodowców Christophe’a Verlanda, musisz walczyć o zwycięstwo.

16 – Jadia : Uważaj na tego kucyka, który został wyszkolony przez utalentowanego Enrique Leona Benattiego, który zaprasza Maxime’a Guyona, aby go poprowadził. Choć weźmie tam udział w swoim pierwszym kwintecie, już w przeszłości udowodniła, że ​​potrafi uczęszczać na bezpośrednie kursy (dwa sukcesy). Jego konsekwencja sprawia, że ​​jest to niewątpliwie miejsce w Quinté w atrakcyjnych perspektywach, jest wiele powodów, aby umieścić go na szczycie naszej oferty!

7- Paszport : To nie przypadek, że utalentowana Miriam Pollack Paddle zaprezentowała tę klacz po raz pierwszy na dystansie 1400 metrów, podczas gdy wcześniej rozwijała się między 1600 a 1900 metrów. Prowadzony przez Vincenta Cheminauda, ​​w dobrym stanie, może doskonale przywołać nasze dobre wspomnienia, wprowadzając odpowiednią kombinację tego Quinté +, który teraz ma wartość 35,5.

12 – szeptany Cygan : Ten obrońca Nicholas Clement studiował w Anglii, zanim dołączył do funduszy swojego nowego mentora w Chantilly. Od czasu przybycia do naszej ziemi nie pokazała wiele, ale wydaje się, że potrafi zaskoczyć w takim towarzystwie, przygotowanym z małą cebulką. Pod kontrolą Stéphane’a Pasquiera zasługuje na szczególną uwagę w wartości 34,5.

6 – kiedykolwiek : Po powrocie 16 czerwca ta szybko rozwijająca się córka Starspangledbanner właśnie dwukrotnie wygrała wyścigi w małych hrabstwach. Ale uważaj, jego trener jest w świetnej formie, a wartość nieufności, którą przypisuje mu wprawny, wzywa nas do równie ostrożnych. W tej jakości może bardzo dobrze zająć miejsce w dobrej mieszance tego Quinté.

READ  Wyłączony. Lily-Rose Depp: Ta przebiegła wycieczka, podczas której unikała matki

4 – Asterella : Obserwowana w wieku 3 lat, pojawiająca się pod koniec kilku głównych wyścigów, ta córka Olympic Glory, ogiera, który dobrze radzi sobie ze swoimi kurczakami, zostanie powierzona Géraldowi Mossé przez jej wykwalifikowanego trenera Mikela Delzanglesa. Podkreśla się odległość i trasę, być może nie należy jej nigdzie przeoczyć.

8 – Romana : Ta nowa 3-letnia klaczka, która w tym roku wystartowała z 3 miejscami i wygraną w 4 próbach, będzie obserwowana z dużym zainteresowaniem. Będąc w stanie poczynić dalsze postępy poprzez ewentualne udostępnianie, zachowamy go jako interesującą stronę trzecią.


Wybór Nicolasa Labora

baza
2 Everest
14 Śnieżne Imperium
Zasady dotyczące możliwości
16 jadia
7 Przejście
na zewnątrz
12 cygański szept
6 wieczność
4 Asterella
8 Romanosa

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
2 – Everest

cios w serce
14- Śnieżne Imperium

szalony moment
7- Paszport

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Wybór ZEturf.fr

Quinté BetClic.fr PrognozyQuinté BetClic.fr Prognozy


Prix ​​de la Cabane Perchée, Quinté we wtorek w Deauville, będzie otwarty dla kobiet w wieku 3 lat i starszych, na linii prostej o długości 1400 metrów. Śnieżne Imperium (nr 14) Ma sposób na wygraną, tym razem mierząc się tylko z kobietami, na przykład wieczność (nr 6), jego pierwszy występ w niepełnosprawności.


Znajdź wszystkie prognozy BetClic na wtorek, 17 sierpnia 2021 r.

BetClic Blog

Naciśnij Wybierz

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favourite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń oszukać
14 Śnieżne Imperium DEMURO C.
2 Everest Barzalona m.
1 kawiarnie PESLIER O.
7 Przejście CHEMINAUD V.
16 jadia Gion M.
12 cygański szept Basker S.
8 Romanosa Hardwina.
6 wieczność Górniak H.
15. perłowa noc Christos A.
13 wyczerpanie Wypełnienie mm.
READ  Jego nazwisko to „VIP Pass” dla TV (VIDEO)