Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – OCZEKIWANA PRIX DE LA THIERACHE

Quinté PMU – OCZEKIWANA PRIX DE LA THIERACHE

Diagnostyka Canalturf.com


Fotka Gendren.

the Nagroda André Meuniera, quinté + W czwartek w Vincennes zmierzą się ze sobą 7- i 8-latkowie. Nasz wybór skupił się przede wszystkim na kadetach na tym spotkaniu. wydawało się b Gendrean (zdjęcie)i wciąż na fali dobrych wyników.

5 płci : W ciągu ostatnich trzynastu wyścigów ten mieszkaniec Abrevard zdobył dziewięć finiszów i trzy drugie miejsca. Trzecia ostatnio proponowana trasa, a zaprezentowana boso, to jedna z priorytetowych opcji na tym spotkaniu.

3 Wybierz Galago : Ten dobrze zachowany kłus zakończył lepiej niż wskazywał na to jego ostatni ranking ogólny, 15 stycznia, na proponowanej trasie, ponieważ musiał pokonać dystans. Aby zdobyć 24 miejsca na podium w 31 wyścigach, musi tu zadbać o swoje statystyki.

14 Rock galijski : Oczywiste jest, że jest regularny. Zdobył już dziesięć miejsc na podium w ciągu ostatnich czternastu wyścigów. Po drugie, w swojej ostatniej podróży z tego cyklu, w grudniu, może towarzyszyć dawnemu imiennikowi.

15 intensywność kisa: Jest przyzwyczajony do wygrywania. Ma też 18 ze swoich 53 występów publicznych. Spokojnie wejdź w jego buty w tym interesującym poście, ponieważ tym razem nie będzie musiał pokonywać dystansu, trzeba o nim ponownie porozmawiać.

9 Galle de Gautier : podchodzi do tego spotkania z pełnym potencjałem. Dowód jego zwycięstwa 8 stycznia na interesującym torze. Znowu boso, może powtórzyć. Jedyny problem: jest skierowany w stronę mężczyzn.

8 Złoty głos : Od kilku tygodni zbieram dobre wyniki. Na Grand Piste de Vincennes mówi się, że musi ponownie wziąć udział w grze, nawet jeśli ma tu konkurować z samcami.

13 potężny tygrys : Przede wszystkim nie wolno nam pochopnie potępiać jej ostatniego wykluczenia. Tym bardziej, że wcześniej pod koniec grudnia zajmował dobre drugie miejsce. Z dobrą szybkością wykańczania, ma swoją szansę.

2 wolmeda : Trzeba przyznać, że została wyeliminowana trzy razy w ostatnich czterech meczach. Ma jednak referencje w takiej społeczności. Dzięki subtelnemu cyklowi, który doceniasz, szybko skończysz. Nieufność.

READ  Rosyjski pocisk eksploduje kilka metrów od dziennikarzy

W przypadku nieuczestniczącego: 6 FUSEE DES VAUX


Wybrany przez Stefana Davy’ego

baza
5 płeć
3 Wybierz Galago
Regularne kursy
14 Gally ze skał
15 wywyższać się
9 Galle de Gautier
na zewnątrz
8 złoty głos
13 potężny tygrys
2 Volmeda

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
5 – dwie płcie

cios w serce
3 – Wybierz Galago

chwila szaleństwa
15 – dotkliwość

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


Chwalenie się ma się czym chwalić!

Zrelaksowany w swoim sprzęcie i niezwykle zaangażowany w pułap dywidendy, „żelazny pręt” gadatliwy To był po prostu bardzo dobry powrót, z pewnością w świetle tego wpisu. Jeśli uda mu się samodzielnie szybko wsiąść do pociągu, będzie musiał przebyć długą drogę, ale i tak znajdzie kogoś, z kim będzie mógł porozmawiać. Gendren, autor pięknego sezonu 2022 i bardzo dobrze zachował się po powrocie do Vincennes. Tym razem zdejmij buty z czterech stóp, Galago na żądanieostatnio obserwowany podczas „Kursu rozpoznawczego”, może rozstrzygnąć walkę o zwycięstwo. Galle de Gautier Tym razem będzie miał „chłopców” na swój sposób, ale będą musieli być w stanie podnieść ich wysoko. Po tym, jak jestem całkiem usatysfakcjonowany i wykonam linię prostą o wspaniałym pięknie, Szybkość gejszy Powinien być w dobrym stanie, tak jak jest Galus ze Skałypolega na odpowiedniej ścieżce, ale jest w stanie wspiąć się do końca. złoty głosbezbłędny i Wielki tygrysktóre należy bezwzględnie wznowić, są możliwościami miejsc i nie pozostawiają pokonanych z góry.


Wybierz ZEturf.fr

numer. koń Kierowca
15 wywyższać się Mutair m.
5 płeć Abbrevard A.
3 Wybierz Galago Gilormini c.
9 Galle de Gautier Duval Destin Theo
12 Szybkość gejszy Rochard ur.
14 Gally ze skał bariera
8 złoty głos Nevard F.
13 potężny tygrys Robin B.

Prognoza to Genybet.fr


Nagroda André Meunier została wybrana jako wsparcie tradycyjnego wydarzenia, które odbędzie się w czwartek 26 stycznia na torze wyścigowym Paris-Vincennes. Szesnastu 7- i 8-latków, którzy nie wygrali 225 000 €, a przegrali 100 000 €, wyznaczyło nam datę na wymagającym 2850 m toru głównego. Od czasu jego przybycia do Laurent-Claude Abrivard, Strażnik (5) Zgromadził sukcesy, ale nadal jest bardzo w kategorii zysków, do której pasuje. Ostatnim razem został pokonany tylko przez wartościowego przeciwnika i tym razem zostanie całkowicie znokautowany. Wyposażony w niewyczerpaną skrzynię i połączony z podstawowym Alexandrem Abrevardem, może zyskać siłę! Po być może koniecznym powrocie, zrelaksowany potężnie Braggart (15) On też zasługuje na wielki szacunek i nie odpuści lania z góry, tak po prostu Wybierz Galago (3), pogrążony w zajęciach i ma teraz na nogach dwa wyścigi. Zabawny zwycięzca ze swoją pierwszą wycieczką w roku, Galles de Gautier (9) Będą musiały konkurować z samcami tutaj, ale mogą znowu wyprzedzić Złoty głos (8)który właśnie narysował ładną linię prostą. Rock galijski (14) Odkrywa ciekawe skojarzenie i nadal będzie musiał drogo bronić swojego szczęścia. Apple Wise S (10)Nasz ulubiony towarzysz treningów Laser Zakynthos (1)który dzięki sprintowi w gospodarce zawsze może dobrze finiszować, będzie wypatrywał najmniejszej porażki czołowych kandydatów.

READ  Główni odbiorcy: „Miłość jest na łące” w liderze M6 z 4,1 milionami – „Joséphine” w TF1 został również pokonany przez film telewizyjny France 2 – Arte i W9 przed dokumentem France 3

Wybierz Genybet.fr

numer. koń Kierowca
5 płeć Abbrevard A.
15 wywyższać się Mutair m.
3 Wybierz Galago Gilormini c.
9 Galle de Gautier Duval Destin Theo
8 złoty głos Nevard F.
14 Gally ze skał bariera
10 MĄDROŚĆ JABŁKA JAK LAGADEUC FC
1 LASER ZANTE Tom i.
12 Szybkość gejszy Rochard ur.
13 potężny tygrys Robin B.
2 Volmeda Ravin E.
6 Rakieta Fu Legros
7 Philhio de Lou abervard l.
11 Działo mgły J Vanmeerbeek.
4 Ogień rewolucji ciasto z werbeną. s.
16 prędkość na zawsze Peyton J.

Wybór prasy

Każdego dnia Canalturf zaprasza Cię do udzielania porad Wyścig Quinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń Kierowca
5 płeć Abbrevard A.
9 Galle de Gautier Duval Destin Theo
8 złoty głos Nevard F.
15 wywyższać się Mutair m.
3 Wybierz Galago Gilormini c.
14 Gally ze skał bariera
12 Szybkość gejszy Rochard ur.
13 potężny tygrys Robin B.
1 LASER ZANTE Tom i.
10 MĄDROŚĆ JABŁKA JAK LAGADEUC FC