Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quantic Dream podobno podpisał kontrakt z Disneyem na Gwiezdne Wojny

A to dzięki obiecującemu młodemu człowiekowi Gautozowi, który wślizgnął się do swojego kraju Poranne wiadomości JV 16 września plotka, że ​​Quantic Dream pracuje nad grą Gwiezdne Wojny We współpracy z Disneyem i Lucasfilm Games. Hałas potwierdzony przez dziennikarza Tom Henderson Z jego źródeł wynika, że ​​nad tym projektem pracuje francuskie studio specjalizujące się w przygodach narracyjnych i filmowych Gwiezdne Wojny Przez około 18 miesięcy. “Na razie nie wiadomo, czemu odpowiada ten czas trwania, plotki w kręgach francuskiej społeczności deweloperów sugerują, że gra miała wejść do produkcji dopiero kilka miesięcy temu.Dodaje Toma Hendersona.

Przypomnijmy, że w styczniu 2019 r. Quantic Dream ogłosiło zakończenie wyłącznej współpracy z Sony Interactive Entertainment po tym wydarzeniu UlewaI Wtedy: dwie dusze I Detroit: Bądź człowiekiemJej największy komercyjny sukces. W tym czasie firma Quantic Dream otrzymała inwestycję od NetEase Games, rozpoczęła działalność wydawniczą (Sea of ​​Solitude, Dustborn, Parallel Studio) oraz otworzyła studio w Montrealu. Ze swojej strony Disney i Lucasfilm Games zwiększają liczbę partnerów deweloperskich (Electronic Arts, Ubisoft, Aspyr, Zynga i TT Games) w celu przedłużenia licencji Gwiezdne Wojny we wszystkich gatunkach.

Z drugiej strony należy zauważyć, że od marca 2020 roku studio zrekrutowało 70 osób, rozsianych między Paryżem a Montrealem, aby kontynuować istniejące projekty. Wśród tych rekrutów mamy 16% pracowników płci żeńskiej; To wysoka średnia dla branży i nawet jeśli wciąż jest jakiś sposób na dążenie do parytetu, jesteśmy naprawdę dumni z różnorodności, która czyni nas bogatymi i różnorodności naszych gier.‘, który został niedawno ogłoszony przez Quantic Dream w Komunikacja.

Jednak studio musi jeszcze skomentować postępy swojej legalnej walki z Le Monde i Médiapart, redakcją, którą studio oskarżyło o zniesławienie po dochodzeniach opublikowanych w styczniu 2018 roku. W najnowszych wiadomościach Quantic Dream został niedawno zwolniony. Oskarżenia przeciwko Mediapart, ale Le Monde był przedmiotem wyroku skazującego. Gamekult wkrótce wróci do tematu.

READ  399 € za Hisense 50U7QF 50-calowy telewizor QLED 4K!