Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ptaszek pociesza się na masce Opelki (Belgijczyk) i zmusza do bojkotu spotkania

Są przerwy w spotkaniach, które są bardziej niezwykłe niż inne. Po wczesnych godzinach porannych i przerwaniu pracy z powodu deszczu, Riley Opelka i Maxime Crissy Zostałem wystawiony na bezprecedensową sytuację, która wydaje się być kombinacją tych dwóch. Ptak odpoczywał w Opelce, gdy obaj gracze mieli 4-4 w pierwszym secie 1/8 finału w Melbourne.

Do tego czasu scena jest gotowa do śmiechu, ale gracz znudził się, gdy chciał zmienić kapelusz. 26. długowłosy gracz na świecie, nie może dalej grać bez nakrycia głowy. Ale ten, który chciał wymienić brudną czapkę, miał logo, które według zasady krzesła było za duże. Ten ostatni, który doradził graczowi, żeby chociaż pożyczył od trenera czapkę lub wyczyścił czapkę… Zawodnik chciał nosić ją z jednym ze swoich sponsorów i nie rozumiał sztywności przepisów, o które został poproszony. W końcu zgodził się założyć swoją oficjalną czapkę mistrzowską i mógł kontynuować mecz.

Riley Opelka skłonił się na końcu, przełamując przekonanie, że tego typu wydarzenia, kiedy nam się przytrafią, przyniosą nam szczęście!

Dla przypomnienia, poplamiony ptakami kapelusz miał belgijski akcent. Opelka jest właściwie przyzwyczajony do noszenia zaprojektowanych przez niego czapek Tim Van LarryArtysta belgijski.

Amerykanin miał już pewne rozczarowania egzekwowaniem przepisów dotyczących logo podczas US Open we wrześniu ubiegłego roku. Został ukarany grzywną w wysokości 10 000 euro za zbyt duże logo na swojej torbie ze sprzętem, które USTA uznało za niezgodne. Przepisy mówią, że logo marki nie powinno przekraczać dziesięciu centymetrów na torbie.

To żart, że tak się dzieje podczas US Open. 10 000 $ za różową torbę? nieprzerwany ! Sędzia powiedział mi, że powinienem był to zmierzyć. Moim zadaniem nie jest mierzenie haseł, ale wygrywanie meczów. Złamałem rakietę w kolanie i nie zapłaciłem ani dolara. Ale za różową torbę płacisz mi 10 000 $ „, ubolewał też, nawet jeśli grzywna była zgodna z rozmiarem logo, a nie kolorem torby.

READ  Ibrahimovic poradził Mbappe, aby opuścił Paris Saint-Germain dla „bardziej zorganizowanego klubu”