Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PS5: gra wideo „Cyberpunk 2077” wkrótce na konsole?

Według informacji IGN, gra wideo „Cyberpunk 2077” może wkrótce powrócić na konsole takie jak PS5 i Xbox


Wreszcie Dobra wiadomość dla fanów Film Cyberpunk 2077 Nie mogli kupić gry w PS Store. W rzeczywistości po wielu obawach, z jakimi boryka się tytuł CD .projektTen ostatni został ściągnięty z PS Store. Ale może niedługo wróci PS5.

potok gotówki

Fani czekali na grę od kilku lat. Żartowałem dawno temu CD .projekt, to poprostu 10 grudnia projekt w końcu ujrzał światło. Czy to na PC, czy na domowych konsolach. Ale nie obyło się bez czerpania z wielu obaw, z którymi się borykała.

W rzeczywistości gra została wydana bez końca. Przynajmniej na “grubych” konsolach PS4 A Xbox One. alternatywny tytuł absolutnie pewny PS5 A Seria X Ale wciąż napotykam pewne błędy. To również wyjaśnia, dlaczego liczba testów jest niska przed jego wydaniem.

Bo polskie studio pokazało Filmy z rozgrywki zostały nagrane tylko na PC. To wiele mówiło o „starych” konsolach. Te po prostu nie są w stanie obsługiwać grafiki, wyświetlania i reszty gry.

jak wspomniano Gry wideo, wersje PS4 A Jeden Niesamowite łopaty 7/20. Całkowicie zrozumiała uwaga, ponieważ granie przez kilka minut na sprzęcie okazało się całkowicie niemożliwe. Dość powiedzieć, że zakup był bezużyteczny.

W obliczu tej komercyjnej katastrofy Sony Więc po prostu zdecydował się wycofać tytuł Z jego PS Store. Czekając na wiele ulepszeń, a dlaczego nie, wydanie PS5. Ale wydaje się, że woda wypływa spod mostów.

Ponieważ gra może wkrótce wróć do sklepu. W każdym razie tak donosiły wiadomościIGN, przekazane przez naszych kolegów z Gry wideo. Zobaczymy, czy tym razem gra będzie obsługiwana przez konsole.

PS5: gra wideo „Cyberpunk 2077” wkrótce na konsole?

Cyberpunk 2077 wraca na PS5?

Niewątpliwie polskie studio ciężko pracowało Aby poprawić wrażenia z gry. W przeciwnym razie nie ujrzy światła dziennego w dziale zakupów konsol Sony. Japońska firma zdecydowała się go wycofać z jednego konkretnego powodu:

READ  Maroko i Polska: 60% wzrost wymiany gospodarczej w 2021 (dyrektor)

“The Wycofanie się z gry było konieczne, aby chronić graczy Ze złych doświadczeń. “ Poinformuj firmę, która utworzyła PS5. Ale jak dajemy wam znać, to kwestia czasu, zanim “V” i Keanu Reeves wrócą do twojego salonu.

Samochody IGN spiczasty « Zwrotowi karty do gry towarzyszy niedawne ogłoszenie ». Z drugiej strony nie zależeć od daty premiery. Nie zostało to jeszcze zgłoszone. Dlatego w tej chwili nie możesz go pobrać.

Jedyną możliwą rzeczą jest prawda Dodaj tytuł do listy życzeń. Czekając na jego powrót na zawsze w bibliotece. Trzymajmy więc kciuki, że dzieje się to szybciej niż oczekiwano. Ponieważ sama gra jest nadal doskonała.

W rzeczywistości, bez wielu błędów, doświadczenie pozostaje doskonałe. i gracze PS5Seria X, a nawet PC może to potwierdzić. Zapraszamy więc, jeśli jeszcze nie jesteś w stanie go uruchomić, spróbuj to zrobić. Kiedy już go odzyskasz.