Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PS5: Czy wreszcie ujawniono datę premiery Wiedźmina III Dzikiego Gonu?

PS5: Czy wreszcie ujawniono datę premiery Wiedźmina III Dzikiego Gonu?

Posiadacze PS5 mają się z czego cieszyć. W tym roku ma pojawić się remake Wiedźmina III Dzikiego Gonu.


Dobra wiadomość dla graczy! Długo oczekiwana data premiery gry wideoA Wiedźmin III Dziki GonTo w końcu zostało ujawnione. To będzie ostatni Już wkrótce na PS5. MCE TV powie Ci wszystko od A do Z!

Wiedźmin to jedna z najlepszych gier RPG

Od premiery serialu Netflix W grudniu 2019 r. Magik Jednogłośnie wśród fanów fantastyki. Ale podczas gdy ten ostatni z niecierpliwością czeka na następny sezon, wydaje się, że wracają do gier wideo.

Nie czytanie powieści Andrieja SapkowskiegoGracze woleli więc wyruszyć na przygodę w zupełnie inny sposób. Dlatego za pośrednictwem konsol kontynuują poszukiwania Geralta z Rivii.

I to na PS5, Xbox, Nintendo Switch, a nawet na PC. Jedno jest pewne, a mianowicie, że gra stała się wielkim hitem wśród posiadaczy konsol. I dlatego, Wiedźmińska gorączka nadal trwa.

Przynajmniej możemy powiedzieć, że Stwórz CD Projekt Red Nie radził sobie tak dobrze od czasu śledztwa Lauren Schmidt-Hisrich.

Kilka dni po premierze serii gra przeżywała już prawdziwy wzlot. 29 grudnia 2019 to rekord w record historia Wiedźmin III Dziki Gon.

W rzeczywistości wybierz programistę Prawie 95 000 połączeń w jeden poranek. Postać o rozmiarach, która wydaje się być hitem wśród fanów gatunku.

Dziś CD Projekt Red wydaje się nie chcieć na tym poprzestać. wręcz przeciwnie. Tak właściwie, Po chaotycznym uruchomieniu Film Cyberpunk 2077Firma zamierza to zrekompensować.

Tym razem nie ma wątpliwości co do robienia rzeczy na pół. Wkrótce do gry z Wiedźminem pojawi się nowa aktualizacja. PS5 i inne wydania serii Xbox od Wiedźmin III Dziki Gon będzie wtedy Dostępne przez cały rok.

Wiedźmin III Dziki Gon już wkrótce na PS5

CD Projekt Red ogłosił dziś wydanie edycji PS5, Xbox Series X i S. Wiedźmin III Dziki Gon. Według społeczności polskiej Zostaną one uruchomione jeszcze w tym roku.

Gra otrzymała już jednogłośne poparcie Kiedy został wystawiony na sprzedaż w 2015 roku. W rzeczywistości niektórzy gracze uważają tę grę za jedną z najlepszych gier RPG w historii.

I nie bez powodu! Historia jest dobrze rozplanowana, misji jest wiele, a postacie są interesujące. Krótko mówiąc, deweloper odniósł duży sukces dzięki tej kompilacji inspirowanej przez Wszechświat stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego.

dystans Kontrowersje wokół premiery Film Cyberpunk 2077A Pojawienie się nowej wersji może faktycznie poprawić wizerunek firmy.

Tak więc ta pełna wersja będzie zawierać całą oryginalną grę.. ale to nie wszystko! Należy również dodać wszystkie nowe treści inspirowane serią Netflix.

Aktualizacja nowej generacji z Wiedźmin III Dziki Gon Pojawia się więc na PS5, Xbox Series X, S, a nawet na PC. I to zaczyna się w tym roku!