Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przyczyną tego był guz mózgu: Florent został komikiem i odniósł wielki sukces dzięki swoim filmom

Po tym, jak Florent Speroni był bliski śmierci, postanowił zostać komikiem. (© Idealny nieznany)

„Gdyby ktoś z Netflix chciał się ze mną skontaktować w sprawie filmu lub serialu, byłoby świetnie” – mówi rozbawiony, ale wciąż bardzo poważny. Florenta SperoniegoPochodzi z Nancy (Meurthe-et-Moselle).

znany jako ” Idealny nieznajomy »Ten, który ma go teraz 34 lata Zasłynęła w internecie dzięki swojemu poczuciu humoru.

Jeśli jednak śledzi go teraz ponad 1 milion osób na Facebooku i 115 000 na Instagramie i Jego filmy mają miliony wyświetleńŻycie Florenta nie zawsze było „różowe”.

Aby to zrozumieć, trzeba cofnąć się o kilka lat. Dokładniej w 2016Kiedy Florent dowiaduje się, że cierpi na nowotwór I że guz w lewym płacie skroniowym jest wielkości piłeczki do ping-ponga.

Od napadów padaczkowych do raka

Florenta w 2016 r 27 lat. Pewnego dnia padł ofiarą Częściowy napad padaczkowy „Byłem z koleżanką i próbowałem jej powiedzieć, że trochę tracę wzrok. Ale nie jestem w stanie ułożyć poprawnego zdania. »

W końcu trafił na pogotowie. „Kiedy trafiłam do szpitala, mogłam znowu mówić. Przeszłam jednak różne badania. W szczególności tomograf i USG” – precyzuje zainteresowana. Dopiero tydzień później Reguła Upadł.

Neurolog powiedział mi, że mam guza mózgu. W rzeczywistości miałem białą plamę w środku mojego mózgu. Wtedy tak naprawdę nie zdawałem sobie z tego sprawy. Nie miałem emocji. Po prostu jako dziecko zadawałem mnóstwo pytań.

Florenta SperoniegoKomik znany jako „The Perfect Unknown”

„Wcale nie czułem się chory”.

Dowód na to, że Florent nie jest świadomy tego, co się z nim dzieje: on Odmówił komentarza przez trzy miesiące przepisany przez neurochirurga. W tym czasie młody człowiek, inżynier zaopatrzenia, „był bardzo zainteresowany [son] Praca „.

READ  Malaria w zasięgu wzroku BioNTech po COVID-19
Filmy: Obecnie w Actu

– Ale nie w życiu – odparłem. Mówiłam sobie, że zrobię sobie krzywdę w pracy, miałam dużo spraw w toku, a przede wszystkim wcale nie czułam się chora.

Florenta Speroniego

Następnie specjalista wyjaśnia Florentowi, że będzie musiał przejść leczenie. a przeciwpadaczkowy co to spowoduje Zbyt duże zmęczenie. I nie mylił się: „Następnego dnia zostałem ukamienowany. W ogóle nie mogłem znieść światła reflektorów” – mówi komik.

„Umierałem”

Nasz rozmówca wspomina, że ​​4 lipca 2016 r., w dzień św. Florenta, cierpiał na przebudzony proces.

Podczas operacji musiałam mówić i podnosić prawą rękę. Pokazano mi zdjęcia i musiałem powiedzieć, co widziałem. W tym samym czasie doznałem wstrząsów elektrycznych w częściach mojego mózgu, które należało usunąć. Jeśli widzieli, że nie straciłem całości, usuwali odpowiednie części.

Florenta Speroniego

Podczas procesu Florenta Na chwilę stracił wzrok. „Ale wcale się nie martwiłem, ponieważ operował mnie Hugues Duffau* i mam do niego absolutne zaufanie”.

Na nieszczęście dla Florenta kontynuacja nie poszła zgodnie z planem. Kilka tygodni później, jego urodziny (Z pewnością), musiał się poddać kolejna operacja. powód ? zakażenia w szpitalach. „W ogóle nie czułem się dobrze”, ujawnia, „Umierałem”.

Kilka napadów padaczkowych dziennie

Po tych dwóch operacjach Florent musiał na nowo nauczyć się mówić. ” I Mów jak dziecko, jesteś bez filtra. Na przykład na ulicy mogę powiedzieć: „Och, spójrz na tego dżentelmena, jest czarny” — wyjaśnia.

W ciągu następnego roku 30-latek również robił postępy Kilka zmian dziennie. Podczas wizyty u specjalisty w tej dziedzinie zorientował się, że jest bardzo chory.

„Powiedział mi, że będzie musiał mnie operować. co trzy lub cztery lata o moim guzie. Myślałem, że to koniec. Przez rok przechodziłem przez gówno i wiedziałem, że będą musieli mnie operować w kółko? Płakałam jak Madeline. Po raz pierwszy nie rozumiałem, co się dzieje, ponieważ bardzo trudno było zarobić pieniądze ”- wspomina Florent.

READ  Covid: Konfrontacja z wariantami BA.4 i BA.5 Omicron w RPA, dotknięta piątą falą, może „sterować” światem

1 milion wyświetleń na Facebooku w 24 godziny

Jednocześnie trzydziestolatek zadaje sobie pytanie zestaw pytań. Zwłaszcza o jego życiu.

Zawsze zastanawiałem się, co kocham w życiu i jaki jest mój prawdziwy cel. Nie byłem jednak w stanie na nie odpowiedzieć. Po operacji zadałem sobie pytanie, co tak naprawdę chcę robić. W końcu chciałem być zabawny i robić zabawne filmy.

Florenta Speroniego

The On uderza Wreszcie działa naprawdę szybko. W ciągu 24 godzin wideo zatytułowane Raclette? ” akt 1 000 000 wyświetleń na Facebooku.

Szybko nadchodzą kolejne dobre wieści. po, po TitowFlorent nakręcił już filmy Anthony’ego Kavanagha lub Piotr Krzyż.

Śmiej się znowu i znowu

Dziś, jeśli guz Florenta odrósł, od tego czasu operacja nie została powtórzona, mimo zapowiedzi specjalisty. Jednak jego głównym wrogiem jest teraz on sam napady padaczkowe;.

Nigdy nie udało mi się odstawić leków przeciwpadaczkowych. W tym roku i od kilku miesięcy mam do pięciu napadów częściowych dziennie, bez konkretnego wyjaśnienia. Byłem na dnie przepaści. Tam mam nowe leczenie i na razie jest lepiej.

Florenta SperoniegoKomik znany jako „The Perfect Unknown”

Jeśli trzydziestolatek nie zamierza w najbliższym czasie przerywać oglądania filmów, ma na myśli pewne cele. Zasięg milion i wtedy Dwa miliony subskrybentów na mnie Youtube. Ale też pewnego dnia zobaczyłem, jak jego nazwisko pojawia się w napisach końcowych Netflixa…

* Prof. Hugues Dufau, neurochirurg, praktykujący w Szpitalu Uniwersyteckim w Montpellier, jest szczególnie znany z operacji guzów mózgu i przeprowadzania operacji na jawie.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wiedz, że możesz podążać za Lauren Acto w kosmos Aktualności . Jednym kliknięciem, po rejestracji, znajdziesz wszystkie aktualności z Twoich ulubionych miast i marek.