Słoweński pomocnik Stas Skop, który pierwotnie miał dołączyć do Kielc w przyszłym sezonie, ostatecznie zdecydował się na podpisanie kontraktu z Montpellier do czerwca 2025 roku.
To miły krok, który mogą osiągnąć liderzy Montpellier. Podczas gdy jego młodszy brat Sebastian gra pod barwami Chambery od lata 2021 roku, Stas Skube od przyszłego sezonu zagra również na boiskach Liqui Moly StarLigue. 32-letni pomocnik reprezentacji Słowenii został we wtorek oficjalnie związany z FC Montpellier na kolejne trzy sezony, czyli do czerwca 2025 roku. Po występie pod wodzą Velingiego, a następnie znalezieniu Vardara Skopje, Stas Skopje grał ostatnie dwa sezony w Myszkowie. Brześć, białoruski klub, który miał opuścić, by dołączyć do Kelseya. jednakże, Po porozumieniu pomiędzy polskim klubem a jego odpowiednikiem Herault, połowa słoweńskiego pomocnika będzie od przyszłego lata członkiem kadry MHB.. Razem z Killianem Villenotem stworzy interesującą parę półśrodków w Herault.
Oficjalne ogłoszenie. Dołączy do nas wyjątkowa słoweńska połowa, Stas SKUBE Umieść tweeta Od 30 czerwca przez 3 lata. Reakcje graczy na zapowiedź prezydenta Umieść tweeta Wykonane na konferencji prasowej dziś po południu https://t.co/pCaCzB1o7N pic.twitter.com/aLG25USVDw
– piłka ręczna Montpellier (mhbofficiel) 19 kwietnia 2022
Przybycie Skube to „bardzo dobra wiadomość” dla Canayer
Patrice Kanner nie ukrywa, że przyjazd Stasia Skube to „bardzo dobra wiadomość”. ” Posiadanie zawodnika tego kalibru obok graczy, którzy już tworzą nasz skład, jest bardzo ekscytująceTrener Montpellier dodany w komunikacie prasowym. To również pokazuje atrakcyjność Montpellier dla dużych graczy. Jej prezes, Julian Deligare, zapewnia, że zatrudnianie idzie w parze z „chęć zbudowania zespołu, który integruje graczy z dużym doświadczeniem”. ” Stas Skube przyjdzie i zagra u boku naszych doświadczonych graczy i utalentowanych młodych graczy, których okres członkostwa został niedawno przedłużony o kilkadodaje szef MHB. Naszym pragnieniem jest zbudowanie silnego zespołu, aby dostarczać najlepszą możliwą piłkę ręczną w roku czterdziestolecia klubu i nadchodzących latach naszym fanom, kibicom, partnerom i wszystkim fanom piłki ręcznej w Montpellier. »

Paweł Huelle jest autorem publikującym na portalu glodniwiedzy.pl, zajmującym się tematami newsowymi, polityką, biznesem, technologią, sportem, rozrywką i stylem życia. Stawia na jasny i przystępny przekaz informacji, koncentrując się na aktualnych wydarzeniach oraz treściach ważnych dla czytelników, dbając o ich rzetelne i zrozumiałe przedstawienie.

More Stories
Egipski piłkarz oskarża sędziego po meczu z Argentyną. Kontrowersje po spotkaniu MŚ 2026
Jakub Kamiński oficjalnie zawodnikiem Benfiki. Ujawniono szczegóły transferu
Szwajcaria po dramatycznym meczu awansowała do ćwierćfinału MŚ 2026. Teraz czeka ją starcie z Argentyną