Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przewodnik prezentowy NaEKRANIE: Książki i komiksy

Książki i komiksy to tradycyjny prezent dla Świętego Mikołaja lub na Boże Narodzenie. Wybraliśmy dla Was dziesiątki komiksów, książek i seriali, które powinny zainteresować fanów popkultury, niezależnie od tego, czy są dorośli, czy znacznie młodsi.

Na liście mamy artykuły związane ze światem kina, seriale, thrillery, fantasy i realizm. Swoje relacje znajdą tam również miłośnicy orientalnych smaków. Są też dobrze opublikowane artykuły.

Oto nasze propozycje książek i komiksów na prezenty:

Will Smith, Mark Manson -. Wola

Autobiografia Willa Smitha, napisana z pomocą Marka Mansona, bestsellerowego autora Millionaire Subtelnie mówię Kurwa!Jest wynikiem procesu poznawania siebie i odkrywania możliwości własnej woli; To opowieść o tym, co możemy dzięki niej osiągnąć i od czego możemy się uwolnić. Jest to opowieść o człowieku, któremu udało się zapanować nad emocjami, napisana w sposób, który pomaga czytelnikowi je okiełznać. Niewielu z nas będzie miało kiedykolwiek okazję doświadczyć ogromnej presji występów publicznych w największych teatrach świata. Ale wszyscy możemy sobie wyobrazić, jak to, co nas napędza w pewnym momencie naszej życiowej podróży, może zmienić się w ciężar i przeszkodę w późniejszym życiu. Połączenie uniwersalnej mądrości i niezwykłej biografii Willa Smitha sprawia, że ​​Will jest książką wyjątkową, podobnie jak jej autor i główny bohater.

Źródło: polecane

Książkę można kupić tutaj.

Wilk, lew i ja To opowieść o niesamowitej przyjaźni dwóch dzikich zwierząt i małej dziewczynki – idealna na okres świąteczny!
Po śmierci dziadka utalentowana młoda pianistka Alma wraca do swojego rodzinnego domu na malowniczej kanadyjskiej wyspie, z dala od zgiełku Nowego Jorku. Dziwny zbieg okoliczności, została przybraną matką szczenięcia wilka i lwiątka. Rozwijająca się między nimi przyjaźń łączy ich na dobre lub na złe, a przygody to tylko kwestia czasu. Kiedy trójka przyjaciół rozstaje się, Alma jest gotowa zrobić wszystko, aby wzbudzić jej zainteresowanie. Wilk również chce odnaleźć swojego adoptowanego brata. Czy będą w stanie pokonać dzielące ich przeszkody?

READ  Przegląd rynku AGD i nadchodzące możliwości biznesowe 2021-2030
Źródło: Rodzina mediów

Książkę można kupić tutaj.

Fascynująca opowieść o powstaniu SpaceX, jednej z najbardziej znanych firm kosmicznych, oraz historia jej założyciela i wizjonera, Elona Muska.
To książka o podboju kosmosu, realizacji marzeń, wielkich ambicjach i głośnym sukcesie. SpaceX powstało 20 lat temu. W ciągu dwóch dekad był pionierem większości satelitów, zbudował pionierskie rakiety kosmiczne i był pierwszą prywatną firmą, która umieściła człowieka na orbicie. Po pół wieku wyścigu kosmicznego SpaceX stało się drugą co do wielkości firmą zajmującą się eksploracją kosmosu po NASA.
Wcześniej SpaceX był start-upem. Jego wczesne lata były serią dramatycznych niepowodzeń, rozwiązywania nagromadzonych problemów technologicznych, zwalczania biurokracji rządowej i uprzedzeń decydentów. Sześć lat po powstaniu firma była na skraju bankructwa. Jednak praca zespołowa, determinacja i wiedza założycieli SpaceX ostatecznie doprowadziły do ​​wielkiego sukcesu.
artykuł To przede wszystkim opowieść o ludziach, o ich pasjach, którzy przekraczają swoje granice i osiągają pełnię swoich możliwości. Zainspirowani wizją, którą stworzył Musk, zrealizowali swoje marzenia i ambicje, wyznaczając nowe standardy w lotach kosmicznych.

Źródło: Media Inc

Książkę można kupić tutaj.

Ten świąteczny komiks o Spider-Manie to idealny prezent dla fanów tego superbohatera. Jednocześnie jest to opowieść, która na nowo definiuje znane hasło w świecie Spider-Mana. Wiąże się z nią nie tylko wielka odpowiedzialność, ale także ciągłe zawieszenie radości i cierpienia, próba pogodzenia dwóch zupełnie odmiennych warstw codzienności czy pragnienie największego poświęcenia. Dlatego ten tom polecamy wszystkim, którzy chcą poznać przykład Spider-Mana w rzeczywistości.

Historyczna trylogia szpiegowska autorstwa byłego oficera wywiadu Marcina Valinsky’ego i dziennikarza śledczego Marka Kozobala.
Operacja Rafael: Major francuskiego wywiadu Odeh został wysłany do Bagdadu, aby zweryfikować informacje dotyczące możliwej lokalizacji portretu młodego mężczyzny autorstwa Raphaela Santi. Uważa się, że zaginione arcydzieło, wywiezione z Francji podczas II wojny światowej, zostało skradzione przez irackich żołnierzy w 1990 roku. Wkrótce okazuje się, że informator nie żyje, a Chodina znajduje się w środku gry wywiadowczej, której akcja toczy się na Bliskim Wschodzie. .
Operacja MałpaWenezuela, 2013 Funkcjonariusze polskiej agencji wywiadowczej, we współpracy z CIA, muszą zinfiltrować tajemnicze obiekty znajdujące się na Karaibach. Sytuacja komplikuje się, gdy Marcin Udina i Magdalena Serbica spotykają się z wysokimi oficerami rosyjskiej służby. Amerykanie podejrzewali, że wpływy Rosjan rozszerzyły się na samą siedzibę Miłobędzkiej.
sieć operacyjna: Wiedeń, 2016 ppłk Marcin Chodina zostaje wysłany do Austrii do współpracy z Amerykanami w sprawie potencjalnego punktu kontaktowego dla rosyjskiego wywiadu. Odnajduje tam ślady tajnej operacji, która datuje się na II wojnę światową. Czy to możliwe, że nieistniejące od ponad pół wieku NKWD wpłynęło na losy współczesnej polskiej polityki?

READ  Polska kupuje 32 śmigłowce od włoskiego Leonardo - Economy

Książki można kupić tutaj.

Artykuł dla miłośników kuchni azjatyckiej i gastronomii. Simi i Stefan Listner to podróżnicy kulinarni i blogerzy. Simi kocha fotografię, a Stefan jest kucharzem z pasją. Podróżując do krajów azjatyckich, szukają tradycyjnych potraw. Spróbuj Stefano, Simi robi zdjęcia. Od 2011 roku opowiadają o swoich podróżach i prezentują swoje najnowsze przepisy na blogu www.asiastreetfood.com.
Phở jest daniem lekkim, zdrowym i smacznym – dzięki czemu doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Ale to nie tylko jedna z najpopularniejszych zup z makaronem, to prawdopodobnie jedna z najbardziej wszechstronnych zup na świecie! Doskonale komponuje się z wołowiną i kurczakiem, a także w wersji wegetariańskiej i wegańskiej. Nic dziwnego, że stała się daniem kultowym. I to nie tylko w Wietnamie. W swojej triumfalnej karierze na całym świecie znalazła swoje miejsce w modnych barach zupowych, od Australii po Stany Zjednoczone. Jest również bardzo popularny we Francji i dziś nie sposób zliczyć restauracji, które serwują phở bò i phở gà. Ta zupa z makaronem ryżowym może być również przyrządzona w domu z kilku prostych składników. Ta książka pokaże Ci, jak to robić za każdym razem.

Źródło: Pószyński i S-ka

Książkę można kupić tutaj.

Podobnie jak w poprzednich książkach, możesz liczyć na Jeremy’ego Clatksona, który swoim wyjątkowym poczuciem humoru i nieomylnym podejściem do rzeczywistości próbuje naprawiać świat. I robi to na pełnych obrotach. Ale nie spodziewajcie się, że wszystko będzie dobrze… W tym zestawie płyt dowiecie się między innymi, czy istnieją słuchawki z redukcją szumów, zdolne uciszyć Jamesa Maya, niebezpieczeństwa kąpieli w wannie. Olej, jaki but to SUV między butami, co najbardziej pomaga na kaca, gdzie można oglądać obraz Moneta pocierając nos o płótno, jakie zwierzęta mogą ściągać zdjęcia z Instagrama i czym jest BYY wszystko o.

Źródło: polecane

Książkę można kupić tutaj.

READ  Najnowsze możliwości na rynku wódki z prognozą wzrostu do 2028 r. - Androidfun.fr