Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przesłanie Władimira Putina do Polski

Rosyjska broń nuklearna, która rzekomo wkrótce zostanie rozmieszczona przez Rosję na Białorusi, to zasadniczo „zasadyWedług Nikołaj Chokow, Badacz ds Wiedeńskie Centrum RozbrojeniaMoskwa uważa, że ​​Polska, gorący zwolennik Kijowa, jest przede wszystkim celem Moskwy.

Podczas gdy białoruscy żołnierze rozpoczęli w Rosji szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji taktycznego systemu rakietowego Iskander-M zdolnego do przenoszenia broni jądrowej, nie jest jasne, kiedy ta broń zostanie wymieniona.

Na żółto Białoruś, na czerwono Rosja. Na niebiesko, graniczące państwa NATO – Grafiki Euronews

Liczba będzie mniejsza, około 10-20„Według Nikołaja Soko, który podkreśla polityczny aspekt tego manewru”.To muszą być bomby grawitacyjne na samolotach– On oczywiście wierzy.Krótki zasięg„Warszawa jest celem Moskwy, kontynuuje, a nie NATO jako całości.

Polska zawsze przodowała we wspieraniu Ukrainy. Opowiada się też za znacznie ostrzejszym podejściem do Rosji. Właściwie mówi o całkowitym pokonaniu Rosji i zmianie reżimu. Jest to więc ekspansja na tym konkretnym froncie„Analizuje.

Szkolenie odbywa się dwa tygodnie po tym, jak Władimir Putin ogłosił, że jego sąsiad rozmieści taktyczną broń nuklearną u bram NATO. Z terminem upływającym 1 lipca Moskwa twierdzi, że obecnie buduje infrastrukturę do przyjęcia tej broni.

„_Nie możemy powiedzieć na pewno, ale wygląda na to, że Rosja nie przeniesie broni nuklearnej na Białoruś w najbliższym czasie. Następnym krokiem jest zbudowanie magazynu. Podobno trwa wymiana samolotów i szkolenie załogi”, mówi Nikołaj Sokow.

„Ale faktyczny ruch okrętów wojennych będzie następnym sygnałem. To będzie oddzielna operacja. Więc wszystko będzie gotowe. Ale czy Rosja przeniesie broń nuklearną, czy nie, zadecyduje później.– podsumowuje.