Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Przepracuje 100 000 godzin” – krajowi gracze Kassel są zszokowani Mbappe

Zawodnicy Pays de Cassel testowali z bliska, ale często też z daleka, przyspieszenie Kyliana Mbappé, który w pojedynkę z Paris Saint-Germain (0-7) grał w poniedziałki podczas ostatnich 16 meczów Coupe de France.

Kylian Mbappe (24 l.) ponownie pokazał swoją niegodziwość w poniedziałek w Coupe de France. Napastnik zdobył pierwsze pięć i pół w historii klubu i chciał powiększyć swój wynik w tym meczu, który rozegrał w całości. Patrząc z boiska, piłkarzy z kraju Kassel (Regional 1) już tam nie ma. Oglądali go przed telewizorem, byli zdumieni szybkością ostatniego strzelca mistrzostw świata.

„Widzimy, jak odchodzi, a potem jest tuż przed bramką”.

„Idzie 3000, 10 000, 100 000 na godzinę”, mówi Kevin Rodent, „Nie mogę nawet powiedzieć, widzimy, jak odchodzi, a potem jest tuż przed bramką”.

„To idzie szybko”, uśmiecha się Corentin Rapaille. Zapraszam was, abyście przyszli z nami na boisko i zobaczyli, co się stanie, ale dzieje się to zbyt szybko. Był na Mistrzostwach Świata dwa miesiące temu i już widzieliśmy, jak uderza obrońców. czekaliśmy, aby zobaczyć, jak to jest w prawdziwym życiu. A z Messim jest najlepszym graczem na świecie.

Argentyńska gwiazda została utrzymana przy życiu podczas wyjazdu do Bollaert, ale zawodnikom R1 udało się otrzeć ramię z resztą paryskiej elity. Z wciąż powtarzającym się nazwiskiem: imieniem Kylian Mbappé, walczył przed bramką, uśmiechając się na boisku z podziwem dla przeciwników. Swoją koszulkę prezentował w pierwszej połowie, ale także w końcówce meczu.

„To obcokrajowiec”, podsumowuje Gabriel Bogart, dyrektor sportowy klubu. Wiedziałem, że prosił, by nie schodzić w przerwie. Czy to R1, czy L1, to nie ma znaczenia, on chce grać wynik, był doskonały dziś wieczorem jak zawsze.On jest Kylianem Mbappe.

Jego pięć dubletów daje mu cztery długości przewagi nad rekordem punktowym Edinsona Cavaniego w Paris Saint-Germain i pozwala mu utrzymać szalone tempo zdobywania punktów, rok, w którym pozostaje poważnym pretendentem do Złotej Piłki. „Nie sądzę, żeby jego pięć punktów przeciwko Kassel się liczyło, uśmiecha się dyrektor sportowy klubu. Ale jeśli pomożemy Kylianowi Mbappe zdobyć Złotą Piłkę, będę najszczęśliwszym z ludzi i będę bardzo szczęśliwy dla niego. ”

READ  Lille Metz, misja Dobraza, sędziowanie, Neymar: Szczyty i porażki 25. dnia ligi francuskiej