Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Promocja 1399 EUR LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F, 15-calowy laptop Pro OLED HD, ultracienki i lekki, 11 godzin, wszechstronny Intel Core i7 RAM 32 GB

Promocja 1399 EUR LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F, 15-calowy laptop Pro OLED HD, ultracienki i lekki, 11 godzin, wszechstronny Intel Core i7 RAM 32 GB

Nasze podejście do LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F

Odpowiedni dla studentów dzięki żywotności baterii do 11 godzin LG Gram Super Slim 15Z90RT-G.AP78F Ważące niecałe 1 kg urządzenie High Fidelity jest wyposażone w 15-calowy wyświetlacz OLED DCI-P3 Full HD i szybką pamięć SSD o dużej pojemności 1 TB, która zwiększa czas reakcji i przyspiesza (lekkie) przetwarzanie multimediów. Dotyczy to również dużej ilości 32 GB pamięci RAM i hybrydowego procesora Core i7-1360P Raptor Lake z grafiką Intel Iris Xe, który dobrze radzi sobie w codziennym użytkowaniu i nadaje się do skromnych gier. Ten dyskretny Ultrabook jest również wyposażony w podświetlaną klawiaturę, kamerę internetową na podczerwień do uwierzytelniania biometrycznego twarzy, a nawet łączność Wi-Fi 6E i USB-C Thunderbolt 4, a wszystko to w systemie operacyjnym Windows 11 Pro.

Cechy LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F

ekrany) 15,6″ Full HD 400 cd/m² OLED 100% DCI-P3 z mikrokrawędzią 0,2 ms HDR500 (1920×1080, powłoka przeciwodblaskowa)
Uzdrowiciel Intel Core i7-1360P Raptor Lake (12 rdzeni: 4P 2,2 GHz / 8E 1,6 GHz, TDP 28 W)
Zainstalowana pamięć RAM (maksymalna) 32 Przejdź na LPDDR5 6000 MHz
Karta graficzna Intel Iris Xe zintegrowany z procesorem
składowanie SSD M.2 de 1 do (NVMe PCIe, 2280)
Spinki do mankietów 1 port USB 3.2 typu C (zasilanie) + 2 porty USB-C Thunderbolt 4
sieć Wi-Fi 6E AX (2×2, Intel AX211), Bluetooth 5.1
Podświetlana klawiatura oy (kurs 1,6 mm)
klawiatura
Windows Witam Tak, kamera internetowa na podczerwień
System dzwiękowy 2 głośniki (2 x 2 W), Dolby Atmos, Smart Amp
system operacyjny Windows 11 Pro 64-bitowy
Deklarowana autonomia/akumulator 11 godzin / litowo-jonowy 60 Wh
Masy / Wymiary (mm) 990 g / 356 x 227,45 x 10,9

LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F konkuruje z konkurencją

Obecnie wyświetlany jest LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F Awans Cheza Boulangera Oferuje atrakcyjny stosunek konfiguracji do ceny w swojej klasie, ponieważ jako jedna z niewielu firm oferuje tak dużą ilość pamięci RAM, tak wierną kolorystykę ekranu, jak nowoczesny procesor Intel oprócz łączności Thunderbolt 4 i wszystko w ten lekki korpus o dużej żywotności baterii, w systemie Pro.

READ  Test prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych OnePlus Buds Pro: czy spełniają swoje ambicje z najwyższej półki?

Czy potrzebujesz laptopa dla studentów? Sprawdź nasz przewodnik.

Obudowa, złącza i ekran LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F

Wytrzymały dzięki zgodności z amerykańskimi wojskowymi normami odporności MIL-STD-810H, ten wszechstronny laptop ma elegancki, dyskretny i autentyczny wygląd dzięki cienkiej i lekkiej konstrukcji ważącej mniej niż 1 kg w kolorze Dark Neptune Blue.

Działa pod kontrolą systemu Windows 11 Pro, który jest systemem bardziej kompletnym niż klasyczny Windows 11 dzięki zaawansowanym narzędziom do zarządzania siecią i bezpieczeństwem, takim jak BitLocker.

Ponieważ kamera internetowa wykorzystuje technologię podczerwieni, możesz przeprowadzić uwierzytelnianie biometryczne poprzez rozpoznawanie twarzy za pomocą funkcji Windows Hello.

Ten Ultrabook oferuje dobrą łączność, na którą składają się moduły bezprzewodowe Bluetooth 5.3 i Wi-Fi 6E ax do komunikacji i zdalnej łączności, port audio, a także 3 porty USB-C, w tym 2 Thunderbolt 4.
Brak klasycznego wyjścia wideo HDMI i/lub USB może niektórym osobom korzystającym z konwerterów przeszkadzać USB-C kontra HDMI i in USB-C kontra USB.

Możesz podświetlić klawiaturę Chiclet w słabo oświetlonym otoczeniu, jeśli chcesz lepiej rozróżniać jej klawisze.

LG Gram Super Slim 15Z90RT-G.AP78F

Wyświetlacz jest wyposażony w funkcje OLED DCI-P3, które obejmują dokładniejszy niż przeciętny pomiar kolorów z bardzo głęboką czernią, niższym opóźnieniem oraz dużymi kątami widzenia, zarówno w poziomie, jak i w pionie.
Reszta ekranu opiera się na klasycznych specyfikacjach: formacie 16:9 odpowiednim do filmów i rozdzielczości Full HD.
Z wyjątkiem powłoki, tutaj jest błyszcząca dzięki technologii OLED, która w ten sposób ożywia kolory, ale stymuluje wrażliwość na odbicia w jasnym otoczeniu (na przykład na zewnątrz).

Wydajność i autonomia LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F

LG Gram SuperSlim 15Z90RT-G.AP78F może zainteresować tych, którzy chcą wyposażyć się w ultralekkiego 15-calowego laptopa do wszechstronnego codziennego użytku w podróży.

Jego autonomia wynosząca około 11 godzin na baterii przy niewielkim użytkowaniu zadowoli nomadów, takich jak niektórzy szukający laptopa dla studentów, zwłaszcza że 15-calowy laptop jest bardzo łatwy w transporcie dzięki swojej wszechstronności i pięknej lekkości.

READ  Windows: zgłoszono krytyczną lukę w zabezpieczeniach, zainstaluj najnowszą aktualizację

Oczywiście niezależność ta jest możliwa dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów.
Dotyczy to zwłaszcza dużej ilości pamięci RAM wynoszącej 32 GB (dwa razy więcej niż średnia) i niskiego zużycia, jak w przypadku procesora Core i7-1360P Intel Raptor Lake. Jednak jego niski TDP wynoszący 28 W jest wyższy niż standardowe 15 W, co pozwala na lepszą wydajność.

Rdzeń ten bardzo dobrze spisuje się w codziennym użytkowaniu.
Ale także do skromnego przetwarzania multimediów z wykorzystaniem pamięci RAM i wielu rdzeni, na przykład do edycji zdjęć lub kodowania treści wideo.

Serce tego wszechstronnego laptopa na co dzień dobrze wspiera pamięć SSD, która wyraźnie poprawia responsywność i płynność w porównaniu z dyskiem twardym.
Trzeba powiedzieć, że dysk SSD jest znacznie szybszy, oprócz tego, że jest cichy, bardziej odporny na wstrząsy i bardziej energooszczędny, co oczywiście zwiększa autonomię.

Na co dzień operacje uruchamiania/zatrzymywania, przetwarzania i uruchamiania aplikacji są wykonywane szybciej na dysku SSD niż na dysku twardym, a dostęp do kart do gier online jest szybszy.

Jeśli wymagający gracze odniosą sukces, ci, którzy zadowalają się graniem w lekkie lub skromne gry oraz oglądaniem zdjęć i filmów w jakości HD, będą mogli zadowolić się usługami zapewnianymi przez jednostkę graficzną Iris Xe zasilaną bezpośrednio z Core i7.