Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Program Młodych Talentów z Belgią i Polską wciąż się rozwija

Barry magik!”. „Oto Barry!”. W pierwszym tygodniu Roland Kross, Udało mi się zobaczyć boisko przez dziennikarzy i żartownisiów. Diane Barry, 19 Spring i figurant Team Jeans Talent – ​​nie zapominając o Elsie Jackmot, która otworzyła i zaświeciła swój licznik na głównym torze – jest jednym z najpiękniejszych niebieskich slimów. Jako jeden z pięciu triathlonistów, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, znalazł się w trzeciej rundzie, więc po raz pierwszy dotarł do tego etapu rozgrywek w turnieju wielkoszlemowym. Dając mu zwycięstwo 1/6 6/2 6/3, kiedy wyszedł na boisko z nr 2 na świecie i broniącą tytułu Barborą Krezhikovą. Wprawdzie Czesi nie grali od trzech miesięcy, ale rodowita Nicea doskonale radzi sobie ze stresem. W sądzie, ale także na zewnątrz.

Cichy, muzykalny Mistrz Świata Juniorów 2019 nie został zmieciony przez medialny huragan. „Bardzo się ucieszyłem, widząc, jak dobrze radzi sobie z presją, językiem angielskim i mediamiBNP obserwował Bertranda Sisso, dyrektora ds. komunikacji Paribas. Bo realizował cały plan Grupy Młodych Talentów BNP Paribas.„Oprócz środków finansowych przyznanych tym wierzącym, którzy nie mogą w pełni zaakceptować potrzeb gotówkowych z rund młodzieżowych, program pozwala na trening w dodatkowych zajęciach sportowych. Dzięki modułom szkoleń językowych, marketingowych, historii tenisa, mediów społecznościowych i mediów”.Program ten pomaga nam we wszystkich obszarach, przynosząc korzyści finansowe, psychiczne i wiele innych. Powiedziała nam 16-letnia Astrid Lou Yan Foon. Te spotkania z najlepszymi zawodnikami były niesamowite. Naprawdę mamy szczęście.

Sukces ponad granicami. Oprócz Francuzów, jeśli były już drużyny w Stanach Zjednoczonych i we Włoszech, powstały dwie nowe drużyny: Belgia i Polska. „Dla niektórych rodziców jest to trudne, więc wsparcie najwyższej klasy programu w Belgii może być bardzo pomocne.Justin Henin wyjaśnił, że 40 młodych ludzi z jego akademii, położonej pod Brukselą, jest teraz wspieranych przez Program Młodych Talentów. Mówienie młodym ludziom: „Jesteśmy tutaj i wspieramy was” jest oznaką silnej wiary. I to nie tylko finanse. To, co nas łączy (jej akademia i program talentów młodzieżowych) to miłość do tenisa. Tym chcemy się dzielić z młodymi ludźmi, którzy mają tę samą miłość. Celem jest praca nad wartościami, które mimo coraz bardziej profesjonalnego świata wydają się nam ważne i przywrócenie go do większej prostoty.”.

READ  Oddział zachodni oczyszcza Polskę na solidny start | Wiadomości, sport, praca

„To, czego nie chcemy widzieć, to dzieci z dużym talentem cierpiące na stres” – John McEnroe

Polski tenis jest obecnie najlepszy, z Hubertem Harksem i Igą SwedekMariusz Furstenberg ogłosił – ojciec chrzestny polskiej drużyny i kapitan reprezentacji swojego kraju Davis Cup – podczas konferencji prasowej w saloniku z widokiem na kort Philippe-Chatterjee świat numer 1 był zachwycony. Widok jego młodych towarzyszy. Myślę, że minie trochę czasu, zanim nowa fala pojawi się na profesjonalnym torze (Świątek i Hurkacz). Oprócz finansowania tego projektu (Młode talenty), ważne jest, aby podróżować, szkolić trenerów, fizjoterapeutów, a także odkrywać duże tereny (takie jak Roland-Garros dnia) i spotykać czołowych mistrzów, takich jak Joe i Justin. John… to wszystko jest bardzo ważne i pozwala nam iść we właściwym kierunku.

John McEnroe, charyzmatyczny mentor BNP Paribas Mac 1, grupy 12 młodych ludzi z jego nowojorskiej akademii, skupił się na szerzeniu swojej wiedzy na temat aspektu mentalnego. „Miałam 18 lat, kiedy po raz pierwszy przyjechałam do Europypowiedział. Przyjechałam na siedem tygodni bez trenera, fizjoterapeuty, trenera fizycznego lub psychicznego. Wysłali mi „No dalej, powodzenia”, to wszystko. Teraz rozumiesz, dlaczego byłem trochę szalony. Ten rodzaj wsparcia (projekt Young Talents) jest niezbędny w coraz bardziej wyspecjalizowanym świecie tenisa. Moją rolą jest dać tym młodym ludziom pragnienie bycia na boisku, czerpania radości z tego, co robią, dobrej zabawy i dawania 100%. Oczywiście uczymy je bawić, ale też sprawdzać, czy mają serce, wewnętrzny ogień.

Jeśli go nie mają, nie mają szansDodano „Big Mac”. To, czego nie chcemy widzieć to dzieci z dużym talentem, ale dzieci cierpiące na stres. Jak widzieliśmy w przypadku Osaki czy Simona Pilesa, zdrowie psychiczne jest ważne. Po tym, jak Simona Halep była na torze przez kilkanaście lat (przeciwko Zheng Kinweng w drugiej rundzie Roland-Carros), doszło do ataku paniki. Wprowadzony na rynek w 2018 roku Ojciec Chrzestny Niebieskiej Drużyny, Joe-Wilfried Tsonga, stał się starszym bratem. „Teraz, kiedy zakończyłem karierę sportową, mogę być bardziej młodzieńcem” – powiedział radośnie. Tak, oczywiście, mogą mnie zapytać indywidualnie, a moje drzwi są nadal otwarte. Ale zdarza się to bardzo rzadko (uśmiech).

READ  Protestujący zebrali się na rzecz poparcia Ukrainy

„Moje drzwi są otwarte” – Joe-Wilfried Tsonga

Tak, jak mówisz, nie zawsze mają odwagęOn dodał. Rozumiem, bo je umieściłem. Kiedy byłem dla nich wystarczająco duży, powtarzałem sobie: „Naprawdę zadzwonię do Yannicka Noah, Cedrika Biolina lub kogoś innego, więc czy możesz mi pomóc, kiedy mnie nie znają?”. Jest dużo pochówków i to normalne. Tak samo jest z mojej strony, pogrążając się w strachu, że sam się z nimi skontaktuję, gdy mnie o nic nie zapytają i sprawią im dyskomfort. To może być ogłuszający język jak para (uśmiech). Dlatego program jest ciekawy, pozwala nawiązać kontakty z tymi młodymi ludźmi.„Opinia potwierdzona przez Astrid Lou Yan Foon:”Na początku byłam taka zawstydzona, tak się bałam, że widzę go przede mną”.

Ale sprawia, że ​​jest nam tak wygodnie, że jest super fajnyOna kontynuowała. Nawet jeśli jesteśmy trochę nieśmiali. Miałem okazję pisać z nim w Central, a on też przyszedł na Kuimper Open, gdzie mogliśmy z nim porozmawiać. Nawet jeśli to prawda, nie mamy odwagi. Podejdźmy do niego trochę bliżej.„Z drugiej strony na ziemi nieśmiałość nie stanowi problemu. Listopad, Astrid, zdenerwowana, przegapiła zwycięskiego mistrza amortyzacji. „W sądzie jest inaczejZaledwie kilka godzin przed wejściem do turnieju Roland Jr. uśmiechnęła się jak siedem innych młodych francuskich talentów: Sarah Elive, Mathilde Engizole Carey, Ophelia Powell, Jenny Lim, Lone Lester, Arthur Gia i Gabriel Debru, jeden z faworytów. Wśród chłopców. Gilhem Lockett, wielki nadzieja w tenisie na wózkach, po raz pierwszy w życiu wziął udział w losowaniu głównym.

I wszyscy, wraz z pozostałymi 23 członkami zespołu, postanowili grać dla innych. Sami w modelu #FAAPointsForChange Project Z Feliks Agar-aliasimWpadli na pomysł, by za każdy zdobyty w konkursie punkt przekazać fundacji Apprentice d’Aduil jedno euro. „To wspaniała rzecz, pozwala nam wziąć trochę więcej odpowiedzialności” – powiedział Arthur Cossacks, 19 i 344 lata, najstarszy człowiek na świecie. Pobawmy się myślą także o zacofanych dzieciach. Co w skomplikowanych sytuacjach na boisku jest oddać się z powrotem wrogowi i odłożyć część w dobrej sprawie. Nie ma retoryki.

READ  Spy podpisał umowę nabycia Stangl Technique w Polsce i Czechach