Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Profil Paula Pogby w trybie czuwania

Wygląda na to, że przygoda Paula Pogby z Manchesterem United dobiega końca bardziej niż kiedykolwiek. Pod koniec kontraktu w czerwcu czerwcowy pomocnik reprezentacji Francji (91 występów, 11 goli) musi jeszcze przedłużyć, pomimo różnych propozycji XXL przedstawionych przez zarząd Manconian. Mistrz świata 2018 odszedł już w 2019 roku, ostatecznie pozostając w klubie z powodu braku przyjętych ofert i pandemii Covid-19. Ale dziesięć lat po swoim swobodnym przeprowadzce do Juventusu w 2012 roku Pogba jest w dobrym zdrowiu i jest na skraju ukończenia swojej drugiej historii z United.

Co dalej z tą reklamą?

Posiadając dziewięć asyst i niewielką bramkę w 27 meczach we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, topór jest symbolem ponurego sezonu Czerwonych Diabłów, jednak nie brakuje w nim zalotników. Juventus witał Turyn od kilku tygodni, chcąc sprowadzić go do domu, a rodowity Lagny-sur-Marne pozostaje również priorytetowym celem PSG. Jak ci niedawno ujawniliśmy,, zwłaszcza pod wpływem jej dyrektora sportowego Leonarda. Mając to na uwadze i zgodnie z naszymi informacjami, Vecchia Singora przygotowuje się również do zaoferowania 3-letniego kontraktu trójkolorowemu pomocnikowi, który wolałby ofertę na cztery sezony.

Juventus płaci Pogbie pomimo zmuszania Leonarda!

Zdeterminowany, by zmierzyć się z pomocnikiem Man U, Leonardo ze swojej strony spotkał się z graczem osobiście, ale pomimo wzajemnego zainteresowania i oferty złożonej La Pioche, włoski lider musi dziś zmierzyć się z instytucjonalnym kontekstem PSG i Nasser Al. – Al-Khalafi jest mniej przekonany o szóstym profilu mieszkańców Old Trafford. Przekonany wkładem Pogby, który widzi w nim doskonałe uzupełnienie Marco Verrattiego w paryskim pomocniku, Leonardo był w stanie zobaczyć, jak starsza pani przyszpila go do słupka.

W trosce o przyszły schemat organizacyjny i możliwe zmiany, które nadejdą, paryskie najwyższe kręgi również traktują priorytetowo rozszerzenie Kylian Mbappe. Publiczny wizerunek uniemożliwia dyrektorowi sportowemu Rouge et Bleu, który ma niepewną przyszłość, awansować z pomocnikiem Manchesteru, pomimo oferty. Jedno jest pewne, jeśli początkowo PSG miało przewagę nad tym plikiem, wewnętrzny tryb gotowości prawdopodobnie przyniesie korzyści Juventusowi i są bardzo blisko przekonania 29-letniego Francuza do powrotu do Allianz Park. Plac zabaw.

READ  Sparta Praga (3-0): Bush chwali występ Al-Shugairiego