Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Powstaje firma MEININGER w Polsce |  Gościnność włączona

Powstaje firma MEININGER w Polsce | Gościnność włączona

Hotel Meininger wykonuje ważny krok w swojej ekspansji, odsłaniając swoją pierwszą lokalizację w Polsce: Meininger Hotel Kraków Centrum.

Położony w dzielnicy Grzegórzki na wschód od Starego Miasta, MEININGER Hotel Kraków Centrum posiada łącznie 135 pokoi, 507 miejsc noclegowych i oferuje pełną gamę udogodnień. Projekt hotelu czerpie inspirację z motywu „przepływu kreatywności”, będącego ucieleśnieniem pragnienia przygody i poszukiwania niezapomnianych chwil.

„Nasz wyjątkowy obiekt, położony w tętniącej życiem dzielnicy Grzegórzki, wita i zaspokaja potrzeby każdego rodzaju podróżnych. Niezależnie od tego, czy jest to spontaniczny weekendowy wypad, podróż służbowa czy wycieczka do szkoły akademickiej – nasze obiekty są dostosowane do potrzeb każdego podróżnika. Jednak nasze „Wyjdź i poznaj” Zgodnie z filozofią chcemy zachęcać naszych gości do odkrywania uroków Krakowa i tworzenia cennych wspomnień. Meininger Kraków Centrum jest idealnym punktem wyjścia do takich przygód. – Tobias Düssel, dyrektor regionalny hoteli MEININGER

Otwarcie MEININGER Hotel Kraków Centrum będzie trzecim otwarciem w 2023 roku. Na początku tego roku MEININGER Venezia Mestre Hotel został płynnie zintegrowany z prestiżowym portfolio, po czym 21 września nastąpiło uroczyste otwarcie MEININGER Hotel Cologne West.

„Rozszerzając nasz zasięg w Europie, mamy przyjemność wprowadzić sprawdzoną koncepcję hotelu hybrydowego MEININGER na nowe rynki, takie jak Polska.” – Ajith Menon, dyrektor generalny MEININGER Hotels

MEININGER planuje w przyszłości wejść na inne nowe rynki, otwierając hotele w Barcelonie, Hiszpanii i Tel Awiwie.

Wrocław

READ  Prawicowy rząd rzuca wyzwanie pro