Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Potencjalne rosyjskie rakiety w Polsce wzywają do Zgromadzenia Narodowego

Alaina Joquarda/AFP Francuska minister stanu ds. obywatelstwa Sonia Pax przemawia podczas sesji pytań do rządu w Zgromadzeniu Narodowym w Paryżu, 3 listopada 2022 r. (fot. Alain Joquard/AFP)

Alaina Joquarda/AFP

Francuska minister stanu ds. obywatelstwa Sonia Paquis na Zgromadzeniu Narodowym w Paryżu, 3 listopada 2022 r.

Zgromadzenie Narodowe – Podczas gdy Zgromadzenie Narodowe analizowało tekst ustawy o wytycznych i programach dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (LOPMI) we wtorek, 15 listopada, Olivier Marlix, prezes Grupy LR, zwrócił się do rządu o informacje na temat wydarzeń w Polska.

Wieczorem informacja Poinformowałem o możliwości uderzenia dwóch rosyjskich rakiet w PolskęWarszawa poinformowała o śmierci dwóch obywateli Polski.

z roweru, Elżbieta Burne Wysłałem wiadomość za pośrednictwem Soni Pakis, minister stanu ds. obywatelstwa, która czytała bezpośrednio ze swojego smartfona (Zobacz wideo poniżej):

W każdym razie Polska mogła liczyć na solidarność Francji. Rząd uważnie śledzi sytuację w terenie we współpracy z naszymi polskimi sojusznikami. O otrzymanych informacjach będziemy Państwa informować. »

Właścicielem jest Macron Zadzwoniłem do polskich władz.

Z drugiej strony, Emmanuela Macrona Dla mnie Zadzwoniłem do polskich władz. i „być na bieżąco”W słowach Elizejskich we wtorek wieczorem, powiedział AFP.

„Bada możliwość dyskusji jutro rano na szczeblu przywódców”. dla „Ocena ryzyka” i Zapobieganie eskalacji konfliktui „Ponieważ wszyscy nasi główni europejscy partnerzy i główni sojusznicy są w G20”Prezydencja francuska dodała, że ​​spotkanie na szczycie odbywa się w Indonezji, gdzie przebywa prezydent Francji.

READ  „Od 500 do 600 milionów euro w stawkach we Francji” na portalach bukmacherskich podczas mundialu

Drugi dzień r G20 ten śr „Będzie to ważny moment, aby edukować naszych kluczowych partnerów, tak jak robi to Prezydent RP od początku wojny”.Zwróć uwagę na Elizeusza.

— zapytał głowa państwa „Przeprowadzić niezbędne weryfikacje w celu ustalenia faktów w ścisłym porozumieniu z Polską i jej sojusznikami w ramach NATO”Poinformowaliśmy Ministerstwo Sił Zbrojnych.

Zobacz także na Huffpost :