Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pięć rzeczy, które warto wiedzieć o Indirze Ampiot, zwyciężczyni edycji konkursu 2023

W wieku 18 lat, właśnie ukończył studia, Gwadelupa chce studiować komunikację i projektowanie.

Była jedną z moich ulubionych. Miss Gwadelupy, Indira Ambiot, została koronowana na Miss Francji 2023 w nocy z soboty 17 grudnia na niedzielę 18 grudnia, a ma zaledwie 18 lat. Wyboru młodej kobiety dokonali widzowie kanału TF1, który transmitował ceremonię na żywo, oraz siedmioosobowe jury na czele z komikiem Francisem Hosterem.

„Naprawdę marzę” Odpowiedział młodej maturze, odbierając koronę z rąk zwyciężczyni z 2022 roku, Diane Lear, na oczach ponad 3 000 widzów i kilka milionów widzów. Pierwszą wicemiss została Miss Nord Pas-de-Calais, a podium uzupełniła Miss Franche-Comté. Kim jest nowa Miss Francji, nazywana „Rihanna Pass Terre”? ? Oto pięć rzeczy, które powinieneś o nim wiedzieć.

Jej matka przedstawiła się Mademoiselle Guadeloupe

Ojciec Indiry Ambiot prowadzi agencję komunikacji i marketingu, podczas gdy jej matka pracuje jako agent Ubezpieczeń Społecznych, zwierzyła się niedawno młoda kobieta w wywiadzie dla Figaro. W rodzinie Indira Ambiot nie jest pierwszą, która pojawia się w konkursie piękności. Moja mama kandydowała na Miss Gwadelupy w 1998 rokuOdnosi się do paryski. Ukończyłem na drugim miejscu. Brała udział w kolejnych wyborach jako Miss Karaibów, ale nie była w stanie konkurować w Miss Francji. Zachowałem kasety VHS z konkursu, oczywiście jej szalik, a potem albumy ze zdjęciami”.

Zrealizowałem „marzenie małej dziewczynki”

Doświadczenia jej matki Indiry Ambiot doprowadziły do ​​załamania. Będąc młodym i dorastającym pośród tego wszystkiego, chciałem się zaangażować. To było marzenie małej dziewczynki, byłam zafascynowana i kochana przez moją mamę. To bomba atomowa, musisz to zapisać ! Ona mi ufa paryski. Młoda kobieta dodaje, że widziano ją w bardzo młodym wieku. Przewodnicząca panny Basse-Terre, przyjaciółki mojej matki, zauważyła mnie, gdy miałam zaledwie 13 lat” Ona kontynuuje. Powiedział do mnie Za pięć lat zostaniesz Miss Francji ! I oto jestem ! Wysyłam dużo listów do mojej mamy.

Chce być dyrektorem artystycznym

Nowa Miss Francji właśnie w czerwcu zdała maturę z wyróżnieniem. Właśnie zdałem maturę, aw styczniu rozpoczynam studia licencjackie z komunikacji, aby specjalizować się w identyfikacji wizualnej i reklamie, aż zostanę dyrektorem artystycznym”.Mówiłem ci niedawno Figaro. Indira Ambiot od dzieciństwa pasjonuje się rysowaniem. „Dlatego zmierzam w kierunku kariery projektanta”. Mam Zachodnia Francjai Mówi, że uwielbia malować pejzaże „Kiedy jestem z rodzicami w Saint-Francois”.

READ  Dwóch graczy wygrywa 232 591 €

Jest oddana kobietom z rakiem

Podczas swojego wystąpienia podczas konkursu Indira Ambiot dała do zrozumienia, że ​​swój mandat chce w szczególny sposób poświęcić wspieraniu kobiet dotkniętych chorobą nowotworową. Młoda kobieta jest matką chrzestną stowarzyszenia Amazonka Gwadelupaktóre towarzyszą kobietom z Gwadelupy Przed, w trakcie i po podróży związanej z leczeniem raka.

To zobowiązanie jest hołdem dla jego babci, która niedawno zmarła po zarażeniu się chorobą. Po tym, jak zostałam wybrana na Miss Gwadelupy, następnego dnia pojechałam się z nią zobaczyć. Niestety, ponieważ miała przerzuty do mózgu, nie była świadoma wszystkiego, co robiła i wszystkiego, co mówiła. W każdym razie, kiedy zobaczyła mnie z szarfą i tiarą, zrozumiała. Dla mnie to znak.młoda kobieta schwytana paryski, Dodała, że ​​jest bardzo związana z babcią. „Chcę zajść tak daleko, jak tylko mogę i przeżyć tę przygodę dla niej, aby złożyć jej ostatni hołd”.

Kocha piłkę nożną i śpiew

Równolegle do remisu Indira Ambiot ceni piłkę nożną i przewiduje zwycięstwo Francji nad Argentyną 2: 1 w niedzielę w finale mistrzostw świata. Młoda Miss Francji jest też fanką śpiewu, co pokazało jej zdjęcie pokazane w sobotni wieczór. Gwadelupa zdaje sobie jednak sprawę, że nie jest ekspertem i nie zaryzykuje przed publicznością. „Jest słonecznie, nie sprowadzimy deszczu!” Żartowałem.