Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyril Hannon przeszedł przez piekło w tym hotelu, ale przyjmuje to z dużą dozą humoru! – Tuxboard

Cyril Hanouneh ostatnio eksperymentuje z dużymi galerami! Miał zabawną imprezę w hotelu!

Kiedy żyją wielkie galery, Cyril Hannoun nie waha się powiedzieć im o tym w mediach społecznościowych. Właśnie podzielił się swoimi ogromnymi kłopotami z hotelem! Powiemy ci wszystko!

Cyril Hannouneh podnosi ranking najgorszych felietonistów

Pod koniec każdego roku nadszedł czas na podsumowanie grupy TPMP. Cyril Hanouneh uwielbia ujawniać rankingi najlepszych felietonistów. Pierwsze miejsce zajął Guillaume Genton. Więc Baba z dumą oświadczył: „Felistystą TPMP, który zdaniem publiczności osiągnął najlepszy zwrot, wynoszący 30,2%, był Guillaume Genton”. Ten ostatni jest bardzo szczęśliwy. Skorzystał z tego układu pTo nasza walka, której on już nie wspieraA ona to Matteo Delormo:

Już bardzo dziękuję, oszalałam na punkcie swojej buzi i to pierwsze miejsce zadedykowałam Mateuszowi, jest Twoje kochanieWięc Matteo Delormo (Cyril Hanouna) jest bardzo energiczny.E, ponieważ zawiera tylko drugie miejsceNie : „Myślę, że jest bardzo dobry. Bardzo dziękuję fanom i jest naprawdę świetny. Wtedy stwierdzam, że może, mam na myśli może, Beatrycze Wspiął się mocno, trochę wyżej… Nie, ale poza tym go kocham, wymyśliliśmy to. Myślę, że jest trochę za wysoka, biorąc pod uwagę to, co ma do zaoferowania.

Potem pojawia się Raymond Apou, Beatrice Rosen i wreszcie Jean-Marie Bigard : „Na piątym miejscu TPMP, właśnie przyjechał, jest już piąty, to Jean-Marie Bigard… czwarty, to naprawdę niespodzianka, bo nie zdarza się to często. Na czwartym miejscu z wynikiem 11,6% uplasowała się Beatrice Rosen. Cudowna Beatrycze ». Następnie Cyril Hanouneh ogłasza Geraldine Millais, Delphine Wesbeiser. Ale także Bernard Montell otrzymał 2,7% głosów i wreszcie Kelly Vidufili. Na ostatnim miejscu są Valerie Benaim, Benjamin Castaldi i Daniele Moreau.

Cyril Hanouneh opowiada o swoim wielkim cierpieniu w hotelu!

Cyril Hanouneh opowiada o swoim wielkim cierpieniu w hotelu!

Dziwny problem z alibaba

W tę sobotę, 17 grudnia, kiedy Francja z niepokojem oczekiwała na wybory Miss France, Cyryl Hannon miał inne plany. Gospodarz TPMP zdecydował się więc na wyjazd do Caen. Ale kiedy chciał odpocząć, a tym samym mieć dobry weekend, napotkał wiele problemów. Poinformował więc o tym na swoim koncie na Instagramie. Gospodarz TPMP Potem mówi, że ma Zarezerwowałem pokój w hotelu. Ale miał wielkie trudności z dostaniem się do swojego pokoju.

READ  Astrologia: gdzie znaleźć miłość według swojego horoskopu?

I nie bez powodu! Jej karta-klucz do pokoju ma duży problem. nie działa! To zabawna przygoda Cyrila Hanouny Chętnie o tym poinformuje na swoim koncie na InstagramieM: „ŁPapa’s Adventures: Problem z drzwiami!Udostępnił więc wideo, w którym opowiada o tym wielkim bałaganie. Jedno jest pewne, bawi internautów. Możemy przeczytać w komentarzach: „Drzwi robią w sobotę”, „Pan wyłączy kamerę. Zmieni hotel od razu. 5 gwiazdek”, „Jesteś taki miły, nie zadzieraj głowy. Zadowól się prostym hotelem. Brawo.. Z drugiej strony uważaj, żeby nie utknąć.” Nie możemy się doczekać poniedziałku „.

Po raz kolejny Cyril Hanouneh cieszył się pokazem. To oczyszcza atmosferę, ponieważ ostatnio był pod silną krytyką. W rzeczywistości kilkakrotnie odwoływał swój program, aby go zastąpić Lepszy.