Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Postaw się za serią włamań do samochodu

Policja poinformowała, że ​​duży czarny niedźwiedź, złapany przez kamerę CCTV wspinającą się na pickupa, jest winny serii włamań do samochodu w amerykańskim stanie New Hampshire.

Policja w mieście Thornton w stanie New Hampshire (północno-wschodnie Stany Zjednoczone) opublikowała film, na którym zwierzę wędruje wokół zaparkowanego samochodu, po czym staje na tylnych łapach, używając łap do otwierania drzwi i od niechcenia wspina się na siedzenie kierowcy.

Policja powiedziała, że ​​podejrzewają, że niedźwiedź był seryjnym winowajcą. “W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy doniesienia o niedźwiedziu (…) wjeżdżającym do pojazdów po jedzenie lub pozostawione w środku śmieci, powodując rozległe szkody.Policja powiedziała w poście na Facebooku. “Mieliśmy już niedźwiedzie wsiadające do samochodów, ale nie w ten sposóbSzef policji Kenneth Miller powiedział The Boston Globe. “Jest wyjątkowy».

Zawsze wolny

Keithneth Miller powiedział lokalnej telewizji WMUR9, że niedźwiedź wyraźnie uszkodził zderzak jednego pojazdu i przednie siedzenie drugiego. Według Boston Globe, nawet bez kompromitującego materiału filmowego, istniały pewne wskazówki prowadzące do futrzastego sprawcy, z odciskiem niedźwiedzia w jednym miejscu jego szaleństwa. Niedźwiedź wciąż jest na wolności, a lokalne media twierdzą, że nie spowodował on żadnych problemów poza jego zamiłowaniem do szukania samochodów.

Policja w Thornton powiedziała, że ​​zaalarmowała władze łowieckie i rybackie New Hampshire i wezwała opinię publiczną, aby nie zostawiała żadnego jedzenia ani śmieci, które mogłyby zwabić złodzieja o aksamitnych nogach.

READ  Pentagon nie planuje zniszczyć wymykającego się spod kontroli chińskiego pocisku