Portugalia wygrywa bez błyskotliwości, a Belgia remisuje z Austrią

Bernardo Silva, król strzelców Portugalii w meczu z Bośnią. Patricia de Melo Moreira/AFP

Znajdź wszystkie wyniki trzeciego dnia multipleksu eliminacji Euro 2024.

Bez błysku Portugalia pokonała Bośnię (2:0). Belgia jest zadowolona z remisu z Austrią (1:1).

Bruno Fernandes prowadzi Portugalię do zwycięstwa

W meczu, w którym Portugalczycy nigdy nie byli tak dominujący, wygrali 3:0 dzięki dwóm bramkom Bruno Fernandesa i jednej Bernardo Silvy. Bośniacy mogli zdezorientować rywali. Z większą subtelnością z ich strony, wynik nie byłby taki sam. Zatrzymują szefa grupy J.

Słowacja wciąż stoi w miejscu

W drugim meczu grupy J Słowacy odnieśli pewien sukces (wiele), zdobywając zwycięskiego gola w 69. minucie, ale wynik jest: zwycięstwo 2: 1 nad Islandczykami i drugie miejsce w grupie J. Co więcej, oni są tylko dwa punkty za Portugalczykami i mają trzy punkty nad Luksemburgiem, który zajmuje trzecie miejsce.

Belgia utknęła

Na Stadionie Króla Baudoina Czerwone Diabły nie zdołały wywrzeć presji na Austrię w grupie F. Przeciwko Austrii zdobyły punkt (1:1) w 100. selekcji Thibauta Courtois. strzał z nogi na nogę. Thielemans prawie odwrócił losy meczu w dogrywce po strzale, który trafił w poprzeczkę. Austria pozostaje więc liderem grupy.

Georgia nie drży

W starciu z Cypryjczykami Gruzini prawie stracili remis. Dzięki bramce Davitashvili w 84. minucie Gruzja wygrała 2:1 i zajęła drugie miejsce w grupie A, wyprzedzając Hiszpanię.

W grupie E zwyciężyły Albania i Czechy

2:0 Albanii z Mołdawią, 3:0 Czechów z Wyspami Owczymi, Czechy pierwsze w grupie E! Po dwóch klejnotach Cernego Czesi bez problemu pokonali wieczornego przeciwnika. Albańczycy w wyścigu kwalifikacyjnym. Trzeci w grupie, remisujący z Polską, ale z lepszą różnicą bramek, Albańczycy poważnie traktowali Mołdawię, dominując przez większość meczu.

Islandia – Słowacja: 1-1

READ  Mistrzostwa Świata: Petycja zbiera 500 000 podpisów w Argentynie pod hasłem „Francja przestań płakać”