Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Porażka All Blacks z Francuzami wywarła presję na trenera Iana Fostera

Czarni powinni przeprowadzić samoocenę Po całkowitym przytłoczeniu przez Francję w sobotę 20 listopadaPorażka kończy najgorszy rok od 2009 roku i zwiększa presję na trenera Iana Fostera, jak oceniła w niedzielę prasa nowozelandzka.

Po porażce 40-25 z Blues, Nowozelandczycy zakończyli 2021 rok z 12 zwycięstwami i trzema porażkami, co jest ich najgorszym rekordem od dwunastu lat (14-4), kiedy drużyna Verne’a była pod rozkazami Grahama Henry’ego.

„Będzie wiele pytań do zadania”.Jimmy Wall oszacował przed Radio New Zealand po porażce drużyny, że wygra już w ostatnią sobotę w Irlandii (29-20). Ograniczenia zdrowotne związane z Covid-19 zmusiły zespół Iana Fostera do przeprowadzenia ostatnich dziewięciu testów w ciągu 12 tygodni poza domem, ale nowozelandzkie media uważają, że problemy wykraczają poza zmęczenie związane z tymi długimi lotami.

Przeczytaj także Rugby: Boosted, the Blues miażdżą wszystkich czarnych i świętują swoje ziemie na dwa lata przed Mistrzostwami Świata

„Reszta świata nie boi się już wszystkich Murzynów”.

Smutek można odczytać na twarzach Nowej Zelandii po ciężkiej porażce All Blacks przeciwko francuskiemu Conqueror XV, 20 listopada 2021 roku na Stade de France.

„Rugby przeżywa nowy porządek świata, a w tej chwili All Blacks nie są w stanie sprostać temu zadaniu”.Mark Hinton pisze na stronie z wiadomościami rzeczyOcenianie zespołu Oficjalnie w swobodnym upadku. Niecałe dwa lata od Mistrzostw Świata 2023 we Francji.

Gregor Poole, felietonista rugby dla Herold Nowej Zelandii, doceniam to „Wszyscy czarni cierpią z powodu wielu niezaprzeczalnych problemów, z których wiele jest zbyt głębokich, aby można je było przypisać wyczerpaniu pod koniec trudnego roku”.. „Problem z All Blacks polega na tym, że reszta świata już się ich nie boi, ponieważ nie ma powodu się bać”.Dodaje, krytykuje plan gry „Zdezorientowany”.

„Luki, które ujawniła Francja, zostały w tym sezonie bardzo mocno wykorzystane, co budzi ogromne obawy co do zdolności „wszystkich czarnych” do rozwiązywania problemów z tygodnia na tydzień”., pisze Liam Napier w Herold Nowej Zelandii.

Agit de la cinquième défaite des Blacks w 21 meczach depuis que Foster a sukces ze Stevem Hansenem po Coupe du monde w 2019 roku. – Rezolucja „Nieco przedwczesne” do Marka Hintona. Unia „Powinien był poczekać do końca trasy na północ, aby jak najlepiej ocenić celowość przedłużenia kontraktu”., dodaje Chris Rato, z Herold Nowej Zelandii.

– W tym zespole jest kilka głównych linii błędów, pęknięć, które poszerzyły się z powodu złych decyzji trenerskich., konkluduje pisarz Mark Reason for rzeczy.

Przeczytaj także Rugby: Against the All Blacks, powrót do podstaw bluesa

Świat z AFP