Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pomiędzy sequelem Cyberpunk 2077 a nowymi grami Wiedźmina CD Projekt ujawnia plany na przyszłość

Z nową licencją na horyzoncie

Po prawie dwóch latach zmagań o spróbowanie Naprawa Cyberpunka 2077 (która właśnie sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy), CD .projekt Ostatnio dobra prasa znów się poprawia. To była doskonała okazja do polska firma odwrócić się dla swoich inwestorów I zapowiada świetlaną przyszłość wypełnioną MagikA przez Cyberpunka I inna zabawa. Wystarczająco dużo fanów walczy o te licencje przez kilka lat, tak samo jak oni.

Rzeczywiście przedstawił swoją strategię na najbliższe lata, CD .projekt Wskazuje, że węgiel jest co najmniej 6 różnych projektówobejmujący Zawartość DLC Cyberpunk 2077ale także prawdziwa kontynuacja Kryptonim „Orion” Co posunie „cyberpunkową franczyzę dalej i nadal będzie wykorzystywać potencjał tego mrocznego futurystycznego wszechświata”. W tym czasie nie było żadnych spin-offów, ale to już ambitna nowa gra Przez CD Projekt Red.

Ale nie oczekuj Nadchodząca wersja. Byłoby zaskakujące, gdyby prawdziwe prace przedprodukcyjne już się rozpoczęły, skoro oddany jest temu zespół CD Projekt Red Film Cyberpunk 2077 Już zajęci ekspansją Phantom Liberty… podczas gdy deweloperzy potwierdzają, że jest to rzeczywiście jedyne planowane rozszerzenie do gry.

Po zbadaniu studia w ciągu ostatnich kilku tygodni, Wskazuje na to znany detektyw Tyler McVicker Jednak nie zawsze tak było, ale niepowodzenia związane z uruchomieniem zmieniły perspektywy rozwoju Drugie DLC. W każdym razie wydaje się, że czerwony projekt cd Próbujesz go oswoić Nierealny silnik 5Prawdopodobnie zostanie wykorzystany w tej kontynuacji, choć studio wciąż szuka skutecznej metody Aby zaimportować miasto nocne w silniku Z Epic Games.

Podczas rozmowy Z Unreal Engine 5A czerwony projekt cd Korzystając z okazji przypominam, że studio pracuje już nad nową trylogią Wiedźmin, co jednoznacznie wskazuje, że kolejna gra Kryptonim: Polaris pójdą w moje ślady Wiedźmin 3: Dziki Gon. W tym samym czasie wstępna produkcja Dla konkretnego projektu miał się zacząć. Odgałęzienie Wiedźmina czy Cyberpunka? Nie, nic mu nie będzie Zupełnie nowa licencja to pozostaje do odkrycia.

READ  Kandydaci na kanclerza: każdy, kto polega na Baerbock lub Laschet za granicą - Handelsblatt

Ale nie martw się, możesz jeść Magik We wszystkich sosach w nadchodzących latach, w tym W grze wieloosobowejten składnik jest potwierdzony dla Projekt SyriuszOpracowany przez powódź melasy (Drake Hollow), bostońskie studio, które w zeszłym roku zostało przejęte przez CD Projekt. A nawet jeśli oznacza to kołysanie nazw symboli gwiazd, Drugi program o nazwie Canis Majoris Obecnie w fazie rozwoju w trzecie studioale powinno być RPG z otwartym światem z Silny nacisk na opowiadanie historii.

przed chwilą Nowa gra główna Wiedźmin CD Projekt ma nadzieję, że będzie w stanie Ukończ nową trylogię poniżej 6 lat. Jak rozumiem, ten przepływ reklam nie jest przeznaczony dla odbiorców (nawet jeśli uszczęśliwia je odległymi i nierealistycznymi oczekiwaniami), ale Zobacz inwestorów i potencjalnych przyszłych pracowników polska firma Właściwie zamierza przyspieszyć, nawet jeśli oznacza to niedopatrzenie Kilka dużych projektów jednocześnie.

i lo Śledztwo McVickera Wydaje się to wskazywać, że polska pracownia Poważne traktowanie krytyki kultury firmy, co skutkuje znaczną poprawą Jakość życia swoich pracownikówmam nadzieję, że studio ma wystarczające zasoby Pracować nad kilkoma projektami równolegle we względnym komforcie.