Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polski trener zdradza ogromne rozczarowanie Robertem Lewandowskim w FC Barcelona

Polski trener zdradza ogromne rozczarowanie Robertem Lewandowskim w FC Barcelona

Trener Polski Michael Propiers bronił Roberta Lewandowskiego, który miał problemy na poziomie klubowym i krajowym.

Pierwszy sezon Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona był jak bajka. Kontynuacja była znacznie mniej udana. W tym roku Polak na półmetku sezonu La Liga strzelił zaledwie osiem bramek. Statystyka, która nie wydaje się właściwa, gdy nazywasz się Robert Lewandowski.

Jego trener, Michael Propiers, próbował wyjaśnić jego niezbyt wybitne występy. „Nie zgadzam się z krytyką pod jego adresem. Rozumiem, że jeśli FC Barcelona gra dobrze, a on słabo, to możemy narzekać, ale cały zespół gra źle. Dlatego Robertowi bardzo trudno jest znaleźć swoje miejsce. ” powiedział do mikrofonu Laci Naz Bilga, Polskie media sportowe.

Znajdź najnowsze wiadomości, plotki transferowe i najświeższe informacje dotyczące FC Barcelona

Trudno nie zgodzić się z Xavim Hernandezem, ponieważ jego zespół obecnie się przebija. Trener podkreślił i pochwalił wzorowe zachowanie najlepszego strzelca w historii Polski: „Widać, że robi wszystko, co w jego mocy, aby zrobić to, co może, ale nie ma zbyt wielu możliwości, a nawet jeśli sam coś rozwiąże, nie wykorzystuje tego”.

Na koniec Michał Probierz wyraził frustrację zawodnika, ale potrzebę jego wspierania. „Sytuacja w klubie bardzo go frustruje. Opinia Roberta jest bardziej negatywna przez pryzmat FC Barcelony. Możemy krytykować, możemy oceniać, ale czasami musimy wspierać.

Wyłączony Paryż Saint-Germain z Zlatana Ibrahimovicia W mistrzostwach dziwne życie napastnika Cardiff City Yahoo Maid. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej przemawiał przez 90 minut podczas długiego wywiadu, w którym opowiedział o swojej karierze, Anglii, czasie spędzonym w ośrodku treningowym PSG, najlepszych chwilach z paryżanami, Moussie Diaby i nie tylko. Krzysztof Nunguprzechodzi przez Mike'a Mignona, Presnela Kimpembe’a Lub Kingsleya Comana. Subskrybuj nasz kanał na Youtube !

READ  Judo - Puchar Europy. Jr. Neordis Pauline Cook wyjeżdża z Polski