Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska, Ukraina, Rumunia… ten nowy sklep niedaleko Lille sprzedaje produkty z Europy Wschodniej

Polska, Ukraina, Rumunia… ten nowy sklep niedaleko Lille sprzedaje produkty z Europy Wschodniej

Sprawdź moje wiadomości

Stan na koniec listopada 2023 r. udało nam się dowiedzieć Produkty z Polski, Ukrainy, Rumunii, a nawet Rosji ma Watniknisa. Naprawdę jest Miasto Lille To Sieć supermarketów Mix Mark Zdecyduj się otworzyć jeden Nowy sklep4Ja Francji. Wydziały zapewniają dodatkowe Sklep ze słoną i słodką żywnościąZnajdujemy A RzeźnikA sklep rybny jak również Owoce i warzywa.

Niemiecki kanał

To jest Firma zajmująca się sprzedażą detaliczną z siedzibą w Niemczech, który zaczyna się rozwijać we Francji. Po trzech otwarciach na południu Francji The Grupa MonolitPoprzez swoją spółkę zależną Mix Markt rozpoczyna działalność w Północ.

Od 30 listopada 2023 roku otworzył swoje podwoje sklep tej marki Obszar biznesowy WattigniesZe specjalistą od używanych rzeczy Dingiem Fringiem.

Założona w 1997 roku firma The Sieć supermarketów Mix Mark Dzisiaj się liczy Ponad 350 punktów sprzedaży w całej EuropieA zwłaszcza w Niemczech.

„Specjalizacja w artykułach spożywczych Wspólnota Niepodległych Państw (WNP), kraje bałtyckie, Polska, Rumunia i BałkanyStworzyliśmy silną i zróżnicowaną sieć” – wyjaśnia zespół.

Marka twierdzi Światowy lider Do dystrybucji tych produktów. Twierdzi, że jest „zaufanym adresem” dla klientów poszukujących „autentycznych smaków, najwyższej jakości składników lub charakterystycznych produktów z różnych regionów”.

Smaki w sklepie

Co jednak znajdziemy w supermarkecie Wattignies? Według marki garderoba składa się z „80% produktów z Europy Wschodniej i 20% produktów lokalnych”.

Filmy: obecnie w Actu

Oczywiście nie sposób przytoczyć wszystkich odniesień. Możemy jednak wspomnieć PelmeniOraz inne słowiańskie specjały: Rosyjskie kiełbaski, Ogórki konserwowe I Dżem, słodycze I Rosyjskie wypieki

od strony Kuchnia bałkańskaDowiadujemy się Tradycyjne bośniackie kiełbaski i produkty mięsne Brajlovic, lubSłoweńska brandy śliwkowa Shoba albo Chorwacki likier Maraska.

READ  Sporty elektroniczne wkraczają do Polski

Zakochani Polska kuchnia Jest ich wielu Północ – obszar Pas-de-Calais. Zwłaszcza w Watkinsie powinni znaleźć swoje szczęście Dział Mleczarni : Kwaśna śmietanaser, Kefir i inni Polskie sery są tam zapewnione.

„Fani Kuchnia rumuńska Znajdź świetny wybór Kiełbaski rzymskie Oraz inne produkty mięsne: Wędzone kiełbaski Albo gotowane, boczek, szynka” – opisuje sklep na swojej stronie internetowej.

Dla klientów, którzy nie znają tych produktów, marka oferuje Smaki na miejscu Aby wzbogacić ich podniebienie. Teraz już wiesz, gdzie wybrać się po nowe doznania kulinarne!

Informacje praktyczne: Mix Mark, 33 rue du Général de Gaulle w Wattignies. Otwarte od wtorku do niedzieli, od 10:00 do 20:00. Więcej informacji Klikając tutaj.

Śledź wszystkie wiadomości ze swoich ulubionych miast i mediów, subskrybując Mon Actu.