Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polski Balet Narodowy, wtorek 28 marca » Biuletyn gospodarczy i polityczny PACA

Przyjazny do druku, PDF i e-mail

„Śląsk” jest kolorowy, „Śląsk” hipnotyzuje”, „zachwycająca scena, niezapomniany koncert, wyjątkowe wydarzenie”… Tak prasa powitała pierwszy występ zespołu „Śląsk”.

„Śląsk”

Reżyseria: Jerzy Wójcik

50 wykonawców – z przerwą 2H10

Kwalifikacje te powtarzane są na całym świecie, gdzie ten zespół występuje. Śląsk popularyzuje polski folklor, prezentując pieśni i tańce ze wszystkich zakątków Polski, zwłaszcza z południa. Najbardziej zaskakuje rozmach i choreografia tancerzy, sprawność fizyczna i precyzja wykonania, doskonały i subtelny chór, piękne kostiumy, bogactwo kolorów, tkanin, zestawień kolorystycznych… i różnorodność melodii. Wykształcenie artystyczne tych artystów stoi na najwyższym poziomie, a każdy z nich przeszedł rygorystyczne egzaminy we wszystkich regionach Polski.

Jej misją jest prezentowanie tego, co najlepsze w Polsce oraz przywracanie piękna jej sztuce i dziedzictwu. Z tego powodu wszędzie tam, gdzie Śląsk występuje, jest to wielki sukces w dostarczaniu publiczności zabawy, radości i artystycznych doznań. Wszystkie składniki niesamowitego show.

I wiele punktów biletowych

Kopciuszek

???? „?????? » Kopciuszek – YouTube

Śpiąca królewna

Śpiąca Królewna (???? ??????? ) – YouTube

Polski Balet Narodowy

http://www.youtube.com/watch?v=Yi33IqjsBuU

READ  Degasville. Izabela Bazydło: Z Polski do Basenu