Polska zakwalifikowała się po rzutach karnych i dołączyła do Francji w grupie

James nie, Polska jedzie na Euro!

SZCZESNY powstrzymuje strzał Jamesa! Była chwila wahania, ale wszystko było w porządku. Przerwa została zweryfikowana, Polska wygrała 5:4 i zakwalifikowała się do euro w grupie Francji.

Nienaganny PIATEK!

5:4 dla Polski kolejny walijski strzelec nie miał prawa przegrać.

Williamsa na 4-4!

Dobrze ustawiony w pobliżu słupka Szczęsny przeszedł na drugą stronę. 4-4.

Zalewski zdobywa wysoką punktację!

Ward rzucił w prawą stronę, ale trafił tak dobrze, że i tak minął. 4-3 dla Polski.

Wilson wyrównał!

Z powrotem na środku. 3-3, obie drużyny wygrały na 100%.

Frankowski w świetliku!

Polska 3-2, wciąż niepokonana.

Moore'a na 2-2!

Z wielkim sukcesem! Jego piłka uderza w poprzeczkę, odbija się od linii i wpada do siatki. 2-2.

Szymański ponownie stawia Polskę na czele

2-1 po mocnym strzale środkiem.

Davies wyrównał!

Jeden kapitan odpowiada drugiemu. Davies, który w trakcie meczu chciał strzelić gola, został uznany za spalonego i jego strzał zamienił na bramkę. 1-1.

Lewandowski daje przykład!

Kapitan Polski uderza pierwszy i spokojnie zdobywa bramkę niskim strzałem w środek boiska, po odczekaniu, aż bramkarz zanurkuje. 1:0 dla Polski.

Walia-Polska zagra w rzutach karnych!

Po 120 minutach gry nadal 0:0. Wszystko zależy od rzutów karnych. Zwycięzca dołączy do grupy Francji na Euro 2024, przegrany nie pojedzie do Niemiec.

Czerwona kartka dla Mebhama

Walijski obrońca dostaje drugą żółtą kartkę. Gdy do końca gry zostało 20 sekund, nie powinno być już żadnych konsekwencji.

5 minut przed karą

Polska próbuje zdobyć bramkę przed sesją. Kącik dla Polaków, 5 minut od czasu.

Zostało 10 minut do gry

Trochę ożywieni, mamy wrażenie, że obie drużyny boją się teraz stracić bramkę.

To przerwa w godzinach nadliczbowych

Wciąż 0:0 pomiędzy Polską a Walią, napięcie rośnie. Stopniowo zmierzamy w stronę serii rzutów karnych.

READ  Polski dom / wydarzenia

Wielka szansa Piotrowskiego!

Polski pomocnik jest w stanie uderzyć zza pola karnego. Próbuje mocno oddać strzał, ale piłka trafia w słupek walijskiego bramkarza. 1-0 już niedaleko!

Polska-Walia dochodzi do dogrywki

W regulaminowym czasie gry nie mogli podjąć między sobą decyzji. Zatem 30 minut do końca, wciąż 0:0. Przypominamy, że zwycięzca tej baraży dołączy do grupy francuskiej drużyny na Euro.

Ukraina kwalifikuje się do euro!

Mimo przewagi 1:0, Ukraińcy zwyciężyli 2:1. Mudric strzelił gola w 84. minucie. Ukraina na Euro zmierza w grupie z Belgią, Słowacją i Rumunią.

Mudryk stawia Ukrainę na czele!

To mógłby być cel wyzwolenia Ukrainy. Mudric podwaja prowadzenie dla swojej drużyny i na 5 minut przed końcem prowadzi już 2:1 z Islandią.

Pozostało 5 minut do meczu Polska – Walia

W tym meczu będzie dogrywka.

Dobra sytuacja Walii

Bardzo duża zbiórka przy piłce, ale napastnicy tego nie wykorzystują.

Niedaleko, aby wrócić do Kivier!

Sytuacja jednak się podnosi po bardzo źle wynegocjowanej piłce walijskich obrońców. Wciąż bez gola w zaciętym i bardzo chaotycznym meczu.

Ukraina zremisowała z Islandią

Cygankow przywraca na Ukrainie parytet. 1:1, wszystko jest jeszcze do zrobienia.

Szczęsny zatrudniony

Pierwszy celny strzał w meczu padł dla Walijczyka. Szczęsny jest zmuszony wybić piłkę ręką przeciwną.

Trwa drugi okres

Walia 0-0 Polska
Ukraina 0-1 Islandia

Islandia wygrała drugi mecz 1:0

Gudmundsson strzelił gola po pół godzinie przeciwko Ukrainie. W trakcie Jaremczuk myślał, że wyrówna, ale jego gol nie został uznany ze względu na spalonego. Następnie 1:0 dla Islandii.

Walijczyk otworzył wynik… ale na spalonym!

Davies myślał, że otworzył wynik uderzeniem zagranym w dwóch pozycjach i główką z piłką. Wykluczono jednak spalonego, nadal jest 0:0 i jest przerwa.

Powrót do Polski jest trudny

Długie podania Lewandowskiemu nic nie pomogą, ale obrona na razie daje radę.

READ  Umowa Polska - Niemcy - Węgry, uniknięcie weta wobec unijnego planu prowokacji?

Lewandowskiego w piecu i w młynie

Próbuje nieco zejść na dół, aby nakłonić swoją drużynę do gry, która wyraźnie dominuje w grze Walii. Jest w recepcji ośrodka, ale nic się nie dzieje.

Walijczycy mają piłkę

Mają jednak trudności z dostępem do polskiej powierzchni. Zespół Roberta Lewandowskiego jest obecnie bardzo solidny.

Wciąż bez bramek w rundzie play-off

Polska i Walia mają szanse w meczu z Francją.

Trasa obejmuje Walię-Polskę i Ukrainę-Islandię

Rozpoczęły się dwie ostatnie wieczorne rozgrywki barażowe. Przypominamy: zwycięzca Walii-Polski zmierzy się na Euro z Francją.

Masowa inwazja lądowa w Tbilisi

Wątpiliśmy w to ze względu na napięcie w ostatniej minucie. Gruzini wpadli w szał!

Gruzja zakwalifikowała się do pierwszego w swojej historii Euro!!!! (0-0, 4 zakładka 2)

Kwekwesgiri zdobywa bramkę!! Szaleństwo w Tbilisi!! Gruzja Willy'ego Sagnola po raz pierwszy w swojej historii kwalifikuje się do Euro i ważnego turnieju międzynarodowego!

Tęskniłem za Grecją! Gruzja jest o krok od kwalifikacji!

Wielkie pudło Giakoumakisa!

3-2 dla Gruzji

Tawali nie cofnął się przed Vlachodimosem.

Po trzech celnych strzałach 2:2

Pakachetas po stronie greckiej i Mikudadze po stronie gruzińskiej nie wykorzystali swoich prób. Na każdej stronie znajdują się dwa zdjęcia!

O pierwszym losie wieczoru Euro pomiędzy Gruzją a Grecją zadecydują rzuty karne (0:0).

Pomyślna sesja w Tbilisi. Kto pojedzie na Euro: Gruzja Willy’ego Sagnola czy Grecja Gustavo Payeta? Odpowiedź w ciągu kilku sekund.

Kierunek rozszerzenia pomiędzy Gruzją a Grecją (0-0)

Po 90 minutach gry w Tbilisi i bez gola, przed nami jeszcze 30 minut dobrej zabawy.

Wielka bójka Gruzinów i Greków przed przerwą (0-0)

Ogromny tłum i panika na krawędzi boiska w Tbilisi po faulu Mavropanosa na Kvartskeleii. Sędzia otrzymuje dwie czerwone kartki, najwyraźniej dla personelu.

Do przerwy 0:0.

Przed nami pierwszy tego dnia finał play-off

Na linii C rozpoczyna się mecz Gruzji z Grecją. Po 15 minutach gry 0:0.

READ  W Polsce imigranci uczą ukraińskie dzieci bezpośrednio języka polskiego

Przypominamy, że zwycięzca starcia znajdzie się na Euro w grupie F wraz z Turcją, Portugalią i Czechami.

Walia czy Polska? Francja czeka na swojego ostatniego przeciwnika na Euro

Ostatecznych przeciwników Francji na Euro poznamy już we wtorek, kiedy w Marsylii o godzinie 21:00 zmierzą się z Chile w towarzyskim meczu, podczas gdy Walia i Polska będą walczyć o ostatni bilet do grupy D.

Witam wszystkich

Witamy w naszej transmisji na żywo, w której będziesz mógł śledzić trzy mecze barażowe kwalifikacyjne do Euro 2024: Gruzja – Grecja (18:00), Ukraina – Islandia (20:45) i Walia – Polska (20:45).

Pod koniec tych spotkań znane będą wszystkie kwalifikacje do Euro 2024.