Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska ma swojego rosyjskiego gracza /C1/gr. C / Lech Poznań-Hapoel Beer-Szewa zakazuje Hapoelowi Beer-Szewie wstępu na boisko / SOFOOT.com

Przywileje są dla Polski bardzo nieliczne.

Od 19 września do odwołania Rosjanom nie wolno przekraczać granic Polski. Bez Rosjan, bez wyjątków. Magomed-Shabi Sulaimanov, rosyjski napastnik Hapol Beer-Sheva, nie będzie mógł zagrać z Lechem Poznań Polska trzeciego dnia konferencji Ligi Europy. Prawdziwy cios, z pierwszym remisem (0:0) z Austrią Wiedeń pierwszego dnia i porażką z Villarreal (2:1) poprzedniego dnia, izraelski klub jest trzeci w swojej grupie z jednym punktem, dwa mniej. niż jego przeciwnik w czwartkowy wieczór.

Przybywszy na wypożyczenie z Krasnodaru zeszłego lata, Sulejmanow stopniowo stał się strzelcem drużyny i jednym z jej najlepszych elementów. W dziewięciu meczach w tym sezonie strzelił dwa gole i zaliczył dwie asysty. Powiedział w wywiadzie dla lokalnych mediów ynetPrzedstawiciele Hapoela próbowali wszystkiego, ale „Polacy nie byli jednak gotowi na kompromis, a UEFA odmówiła interweniowania w tej sprawie” .

Jeśli tak nie jest, to nie jest.
PG

READ  Igrzyska Olimpijskie 2020 – Po eliminacji Polski w siatkówce ważny Heinen: „Nie mam słów”