Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska deklaruje częściową kontrolę nad rosnącym zanieczyszczeniem

Polski minister zdrowia w środę zapowiedział ogólnopolskie działania kontrolne wspierające dostawy, bijąc jednocześnie rekord liczby osób zanieczyszczonych Kovit-19.

«Prosimy pracodawców, aby pozwolili nam jak najczęściej pracować z domuAdam Nidzeilsky ogłosił również, że od 20 marca do 9 kwietnia zamknie większość sklepów w teatrach, kinach, halach sportowych i centrach handlowych.

Uczniowie pierwszych trzech klas szkoły podstawowej, którym do tej pory zezwolono na pracę w tej klasie, muszą przejść na kształcenie na odległość. Środki te obowiązywały już w 4 z 16 regionów najbardziej dotkniętych epidemią. W całym kraju bary i restauracje są już zamknięte, ponieważ uczniowie w wieku powyżej 10 lat pracują w domu od miesięcy.

Współczynnik zanieczyszczenia dziennego w środę po ogłoszeniu przekroczył 25 000 przypadków, co według ministra może wkrótce osiągnąć 30 000 przypadków dziennie. Może być taka liczba. „ZagrożenieZa funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej. „Głównym powodem jest brytyjski wariant wirusa koronowego2, Mr. – oznajmił Nietzsche.

W sumie w Polsce, liczącej 38 milionów mieszkańców, odnotowano 1 956 974 przypadków (+25 052 w ciągu 24 godzin), z czego 48 032 zmarło (+453).

READ  Ramzan Kadyrow, zwolennik Władimira Putina, mówi, że interesuje go Polska