Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska / CDM2022 / Kwalifikacje / Anglia-Polska (2-1) / 31 marca 2021 / Anglia lepiej radzi sobie z SOFOOT.com

Anglia 2-1 Polska

Pupy: Kane (19mi S.P.), Maguire (85mi) dla Anglii // Moder (58mi) Do Polski

Anglia, która dominowała bez Royals, wygrała w środę w Londynie z dzielną polską drużyną.

Robert Lewandowski Private, Uderzenie w kolano w wygranej z AlbaniąBez napastnika Bayernu Monachium Polacy przyjechali na Wembley z bardzo przerażającą miną. Nie mogąc stworzyć najmniejszej okazji w pierwszym okresie, ludzie z Paulo Susa starają się głównie przetrwać huragan Sterling. Poza karą otrzymaną po błyskawicznym przyspieszeniu, Harry Kane zmienił się bez żadnych problemów (1-0, 19)mi), The Obywatel Oznacza prostotę w stwarzaniu niebezpieczeństwa na polu walki przeciwnika (28mi, 30mi), Podczas gdy Kane zmusza Szczęsnego do opuszczenia wszystkich przystanków (31)mi).

Ale ze scenariuszem nudnym, bez smaku 1-0, The Białe Orły To był dobry pomysł, żeby się nie poddawać. Mimo braku napastnika wyrzucającego 39 punktów w złomie, Polacy wyrównali się po dobrym nacisku na Stonesów, tracąc piłkę przy angielskiej powierzchni na rzecz Jacobs Motor, który nie zawahał się strzelić do Nicka Pope’a. (1–1, 58mi). Polska następnie opiera się atakom Anglików, myśląc, że to dobrze (63)mi, 69mi), Ale pęka w potężnym uderzeniu Harry’ego Maguire’a, który przebija Scozni (2-1, 85mi). Gol, który pozwoli Anglii strzelić gola bezbłędnie w pierwszych trzech kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022.

Plik Trzy lwy Lecąc nad playoffami, nie rusza się.

Anglia (4-3-3): Papież – Walker, Stones, Maguire, Sylvester – Phillips, Rice, Mount – Photon (James, 86mi), Kane (Calvert-Levine, 89mi), Sterling (Linkard, 90mi). Hodowca: Gareth Southgate.

Polska: (3-5-2): Szczęsny – Helic (Jóźwiak, 54mi), Klik, Petnarek – Peresiasky, Ziliaski (Krosiki, 86mi), Kryzhovyak, Motor, Ribus (Rega, 87mi) – piątek (Augustiniac, 76mi), Świderski (Milik, 46mi). Hodowca: Palo saous sa
F.G.

READ  W Polsce rolnicy blokują import z Ukrainy