Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pogrzeb Igora Bogdanowa: była dziewczyna Julie Gardon, rozbita, przerywa ciszę

Teraz czas się pożegnać. Jest poniedziałek, 10 stycznia 2022, kiedy zatrzymali się krewniIgor Grichka Bogdanov pożegna się z nimi podczas mszy w kościele Madeleine w Paryżu. Wśród oczekiwanych gości, Julie Jardon, który dzielił swoje życie z Igorem. transmituj do kosztowny Delikatna wiadomość, aby pozdrowić jego pamięć.

Jest zdruzgotana śmiercią dziewczyny, która była jej towarzyszką od siedmiu lat – z wzlotami i upadkami związanymi z wymiarem sprawiedliwości i policją – Julie Gardon mówi, że ma dzisiaj”Serce jest na skraju wyczerpaniaW obliczu tej nagłej śmierci.Dziękuję za bycie tymi pięknymi, prawie nierealnymi szelkimi, od tej niespodziewanej nocy 17 maja 2015 roku i przez następne siedem lat. Wszystko o nas pamiętamPisze, wiedząc, że ich historia miłosna będzie czasami burzliwa. I tak młoda kobieta przypomniała sobie wszystkie piękne chwile, które spędzili razem ”Nasze podróże, Twój uśmiech, wyraz twarzy, który tak bardzo kochałem, Twoje tak kochające spojrzenie, odkrycia z Tobą, widzenie Cię na scenie, na konferencji’, ona dodaje.

Z Igorem Bogdanowem, który, podobnie jak jego brat Grichka, postanowił nie szczepić się przeciwko wirusowi Corona, Julie Jardon nie będzie w stanie przeżyć dwóch żyć, jakie sobie wyobrażała, pomimo miłości, którą do niego darzyła. „Pamiętam też tęsknotę za wspólną przyszłością, która nie mogła istnieći Sposób, w jaki nauczyłeś mnie żyć z Tobą chwilą obecną, abym nie był tak niespokojny o niepewną i nieosiągalną przyszłość. Dziś boję się jutra. Boję się iść dalej bez ciebie, bez nauczyciela”, tak jak mówisz.

Młoda kobieta, która potwierdza, że ​​jej była dziewczyna dołączy do jej matkidruga kolumna„Z życia wie, że na pogrzebie będą płynąć łzy, ale także w najbliższych tygodniach i mimo żalu chce być silna i godna.”Postaram się krok po kroku i najlepiej jak potrafię przekształcić smutek „nigdy więcej”, który odczuwam za każdym razem gdzieś, moment, który przypomina mi o nas i naszej silnej więzi, w „na zawsze” (…) Dziękuję za oświecenie mi drogi przez te cudowne lata u twego boku. kocham Cię na zawsze’, kończy się.

Dla przypomnienia Igor Bogdanov był ojcem sześciorga dzieci i prywatnie ożenił się z Amelią de Bourbon-Barme, która oczywiście będzie obecna na pogrzebie.

READ  Laurie Manudou i Jeremy Friott: „Słaba” para w obliczu pożarów Gironde, ich wspólna trauma