Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pociski na Simeone, krwawe uderzenie Cristiano Ronaldo karane przez UEFA?

Zaczął się jedenasty świat TOP 10: Najpiękniejsze koszulki Ligue 1 2021/2022

Teraz zaczynają się pojawiać ćwierćfinały Ligi Mistrzów, a Atlético Madryt stanie się częścią europejskiej ósemki futbolu dzięki Jego wąskie zwycięstwo na Old Trafford w Manchesterze United (1:0).. Trudny sukces zakończył się napiętą atmosferą.

Rzeczywiście, trener Colchoneros, Diego Simeone, powrócił kłusem po ostatnim gwizdku. Jego postawa była jednak bardzo zwyczajna i nie podobała się zwolennikom Mancona, którzy celowali w niego pociskami. Reuters donosi, że UEFA może zająć się sprawą i ukarać Czerwone Diabły z powodu tej małej luki.

Ale to nie wszystko od angielskiej prasy, Zwłaszcza Daily MailObawia się, że Cristiano Ronaldo jest na celowniku Unii Europejskiej. W wątpliwość jego zachowanie na trawie w momencie gola Renana Lodiego, gdy Czerwone Diabły oskarżyły Ilangę o faul. Tyle że CR7 zrobił to w szczególnie brutalny sposób, z wielkim widocznym gniewem i oznaką spotkania orzekającego, że ten ostatni lepiej nosi okulary. Nawet jeśli UEFA pod pewnymi względami jest trudna, to nie jest pewne, że organizm przez kilka sekund zapanuje nad tym nieznacznym atakiem nerwowym…

podsumować

Atletico Madryt starało się zakwalifikować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Manchesterem United (1:0) po napiętym spotkaniu. I kilka gestów, które mogą pozostawić ślady w najbliższej przyszłości.

READ  Neapol w porwaniu, Lyon i Monako jako autokary, Marsylia ratuje meble... Co zapamiętać z europejskiego wieczoru